Iyyyyyy SİNİR GICIK UYUZ oluyorum

Kendi çıkarları için başkalarını tehlikeye sokanlara,:ezerim:
sbs ye ve her türlü sınava
Karneye:rtfm:
not konusunda cimri davranan öğretmenlere
pasaklılara:zonked:
havalılara
çokk gıcık oluyorummm:Dancing_angry:

İşyerinde birlikte çalışığımız Sabri Beye gıcığım :D :D Hiçbirşey bilmediği halde herşeyi biliyormuş gibi hava atmasına her konuda fikir beyan etmesine kıl oluyorum hele birde parfümünün kokusu yokmu ifrit oluyorum...Bu adam benim tahammül sınırlarımı zorluyor :D

İşyerinde birlikte çalışığımız Sabri Beye gıcığım :D :D Hiçbirşey bilmediği halde herşeyi biliyormuş gibi hava atmasına her konuda fikir beyan etmesine kıl oluyorum hele birde parfümünün kokusu yokmu ifrit oluyorum...Bu adam benim tahammül sınırlarımı zorluyor :D[/QUOT

ben de iş yerimdeki huriyeye gıcığım....o da kendini bir şey sanıyordu,ama herkes ne olduğunu anladığı için yalnızları oynuıyor....arkasından dedikodu yaptığı kişiye takılıyor..çünkü kimsesi kalmadı:D

İşyerinde birlikte çalışığımız Sabri Beye gıcığım :D :D Hiçbirşey bilmediği halde herşeyi biliyormuş gibi hava atmasına her konuda fikir beyan etmesine kıl oluyorum hele birde parfümünün kokusu yokmu ifrit oluyorum...Bu adam benim tahammül sınırlarımı zorluyor :D
:haha::haha:Pasi adminim citten şu acayip kokulara bende tahammül edemiyorum nasıl bir zevk nasıl bir burun anlamıyorum yaaa...

dolmuşlarda ,otobüslerde ter kokanlara :D burnumun sınırlarını zorluyolarhahaha
yaşlıları görünce yer vermemek için görmezden gelenlere uyuzum :D

kendini ıspatlamaya çalışanlara.mesela eşimin iş arkadaşının karısı..ne oldugunu biliyom be kadın neden kendini farklı göstermeye çalışıyorsun........yok en son kredi kartı borcu şukadarmış yok kocası arabayı onun üstüne yapmış offfffffff uyuzum bu kadına..bense hiç bişey yapmıyorum onun düştügü komik duruma gülüyorum yanlızca...ayy bide ogün gelmiş benim tabaklarım seninkinden daha pahalı demezmi kadını bogcam ya........

kendini ıspatlamaya çalışanlara.mesela eşimin iş arkadaşının karısı..ne oldugunu biliyom be kadın neden kendini farklı göstermeye çalışıyorsun........yok en son kredi kartı borcu şukadarmış yok kocası arabayı onun üstüne yapmış offfffffff uyuzum bu kadına..bense hiç bişey yapmıyorum onun düştügü komik duruma gülüyorum yanlızca...ayy bide ogün gelmiş benim tabaklarım seninkinden daha pahalı demezmi kadını bogcam ya

hayret ya
ne insanlar var:pasi:

Geri