Iyyyyyy SİNİR GICIK UYUZ oluyorum

İstediğim herşeyde herkesin hevesimi kursağımda bırakmasına sinir uyuz oluyorum

kendini bişey zannedenlere,sadece kendinin yaptıklarını başarı sayanlara ve herkesi kendi kalıbına sokmaya çalışanlara gıcık uyuz fit oluyorum...ohh olsun..

konuyu okurken hem hakk verdim bazıları doğru bazılarını ise hakk vermedim.
hiç kimse kusursuz değildir herkesi olduğu gibi yaptıklarıyla kabul etmek lazım,insanları değiştirmek helede yaptığı hataysa bu hatayı kabul ettırmek çok zordur,bizim şunu yada bunu yaptığı için uyuz gıcık olduğumuz insan o da belki bize uyuz gıcık oluyordur(kesin oluyordur:D).en iyisi benim şahsi düşüncem tabi her insanı olduğu gibi kabul etmek mecburda edıceksin insan bu eşya değilki beğenmesek değiştirelim,insanları değiştirmek zordur ya olduğu gibi kabullenıcen yada sinir olmaya devam ediceksin.:D

konuyu okurken hem hakk verdim bazıları doğru bazılarını ise hakk vermedim.
hiç kimse kusursuz değildir herkesi olduğu gibi yaptıklarıyla kabul etmek lazım,insanları değiştirmek helede yaptığı hataysa bu hatayı kabul ettırmek çok zordur,bizim şunu yada bunu yaptığı için uyuz gıcık olduğumuz insan o da belki bize uyuz gıcık oluyordur(kesin oluyordur:D).en iyisi benim şahsi düşüncem tabi her insanı olduğu gibi kabul etmek mecburda edıceksin insan bu eşya değilki beğenmesek değiştirelim,insanları değiştirmek zordur ya olduğu gibi kabullenıcen yada sinir olmaya devam ediceksin.:D
zaten değiştirmek mümkün değil
sinir olmaya devam edeceksin
kesin karşı tarafta bize sinir oluyordur
karşılıklı yani:cheer2:

Geri