Iyyyyyy SİNİR GICIK UYUZ oluyorum

toplumda bir konu konuşulurken alakasız saçma sapan bir konu açıp kendini ispatlamaya çalışanlara ve yine aynı saçmalıklarla konuyu uzatanlara kıl oluyorum....insanlara değer vermeyenlerede gıcığım...mağazada zorla bişey satcam diye beğenmediğim kıyafetleri burnuma sokmaya çalışanlarada gıcığım uyuz oluyorum hattaa

Kızlara yiyecekmiş gibi bakan yaşlılardan nefret ediyorum.. :dark
Sağda solda gördüğüm uygunsuz sahnelerle sarsıntıya uğradım.. Oysa yaşlıları günahsız, saf ve temiz olarak bellemiştim...

herkezden daha farklı özel bir ilgi bekleyenlere...bişeylere sırf gıcık olmak için olanlara gıcıkkkkk oluyorummmmmmm

www.yeniresim.com_-_Yiyecek_Resimleri_-_ikolata.jpg

pelincim alışveriş yaparken peşinde dolaşan tezgahtarlara bi cok kişi gıcık oluyo ama onlarda işini yapıyo işlerini kaybetmemek adına artı prim sistemiyle calışılıyo yani onlarda hoşnut diil bu durumdsn ama ekmek parası:D
ben şahsen evine misafirlige gittigim birsinin bna hazırlık yapıp zahmete girmesini istemem hatta yakın arkadasımsa girer mutfaga birlikte yaparız muhabbetimizle birlikte hem misafir umdugunu diil buldugunu:D para üstü vermeyen esnafın belki o aan bozuk parasının olmadıgınıda varsaymak gerekir herzamn diil tabi

bende bazı şeyleri oldugu gibi kabullenemeyen degistirmeye kalkan yada cok eleştiri seven insanlara gıcık oluyorum:D en cok empati yoksunu ön yargılı insanlara;)))

pelincim alışveriş yaparken peşinde dolaşan tezgahtarlara bi cok kişi gıcık oluyo ama onlarda işini yapıyo işlerini kaybetmemek adına artı prim sistemiyle calışılıyo yani onlarda hoşnut diil bu durumdsn ama ekmek parası:D
ben şahsen evine misafirlige gittigim birsinin bna hazırlık yapıp zahmete girmesini istemem hatta yakın arkadasımsa girer mutfaga birlikte yaparız muhabbetimizle birlikte hem misafir umdugunu diil buldugunu:D para üstü vermeyen esnafın belki o aan bozuk parasının olmadıgınıda varsaymak gerekir herzamn diil tabi

bende bazı şeyleri oldugu gibi kabullenemeyen degistirmeye kalkan yada cok eleştiri seven insanlara gıcık oluyorum:D en cok empati yoksunu ön yargılı insanlara;)))
ol şekerim
gıcık olan olana:D
bunları üst üste yazınca herşeye gıcık olan ,önyargılı gibi görünüyor anlaşılan
ama hiç de öyle değil:pasi:
bunları sanal alemde yazıyoruz ,sadece gıcık olduğumuzla kalıyoruz,kimseyi değiştirmeye kalktığım ,eleştirdiğim yok:kucu:
genel şeylerden bahsediyorum...

Geri