1. meow

meow Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kan testi negatif...

Konu, 'Gebelik' kısmında meow tarafından paylaşıldı.

Merhaba meleklerim,şu son bir hafta anne olacağım diye o kadar ümitlenmiştim ki..Bu ay bir hafta gecikme oldu.Bugün önce devlet hastanesinde kan verdim,sonucunuzu yarın alabilirsiniz dediler.Ben dayanamayıp polikliniğe gittim,kan sonucu yarım saat içinde çıktı.Sonuç sadece negatif yazıyor:(Betahcg hormon değeri yok,acaba sonuç kesin mi?Yarın hastane sonucu farklı çıkar umarım

Kan testi negatif... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kan testi sonucum??

kan testi sonucum??

4 gün kala test yaptırdım 1 çıktı sonuç yükselme ihtimali var mıdır???????????
  2. gebelik testinde (kasette) pozitif kan testinde negatif sonuç alıp yıkılanlar=(

gebelik testinde (kasette) pozitif kan testinde negatif sonuç alıp yıkılanlar=(

kızlar relglim 6 gün geçti sabah ilk idrarla kendim test yaptım pozitif çıktı hemen kendimi hastaneye attım kan testi için sonuç beklenen bebiş yok yıkıldımm yardımlarınızı tecrübelerinizi ve bilgilerinize ihtiyacım varr...
  3. Adet olmadım testim negatif  nedeni nedir?

Adet olmadım testim negatif nedeni nedir?

adet gecikmesi neden olur,adet gecikmesi gebelik belirtisimi,adet gecikmesinin nedenleri,adet gecikmesinin sebepleri,adet gecikmesi hakkında bilgiler Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Adet gecikmesi tıbbi adıyla da amenore, adet kanamasının beklenen tarihinde olmaması durumudur. Beklenen adet tarihinin en az 5 gün gecikmesiyle,...
  4. Tek çizgi negatif kan testi yaptıracam sizce hamilemiyim yaptırayım mı

Tek çizgi negatif kan testi yaptıracam sizce hamilemiyim yaptırayım mı

Merhabalar gecen ay 10unda adet oldum bu ay 6sinda oldum kahwerengi we az geldi ertesi gun kesildi bugunde nokta kadar az az geliyo arada sirada dun aksam idrar testi yaptim biri net digeri cok az silik cikti zor goruluyodu bu sabah tekrar baktim silik olan biraz netlesmisti sabah ac karnina yine test yaptim bu sefer tek cizgiydi noluyo ben anlamadim yardimci olurmusunuz bu pazar ayin 10unda...
  5. İdrar Testim Pozitif Kan Testi Negatif Çıkanlar

İdrar Testim Pozitif Kan Testi Negatif Çıkanlar

İdrar Testim Pozitif Kan Testi Negatif- Gebelik testleri konusu hanımlar tarafından en çok sorulan konulardan. Gebelik testim ikinci çizgi silik çıktı hamile miyim? Gebelik şüphesi içinde olanlar, adet geçenlerin ilk yapmak istedikleri test idrar testleridir. Evde de yapılabildiği için hanımlar için daha rahat ve ilk tercih edilen bir gebelik testidir idrar testleri. Adetiniz geçmeden idrar...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş