Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

ceylinim ve ayşe bizlere dua edin hamişlerin duası kabul olur,inşallah sizler de hayırlısıyla bebşlerinizi kucağınıza alırsınız. sağlıcakla kalın
rapunzelcan amin canım dualarım şizinle allhım inlşallah en kısa zamanda bebişlerinizi yollar kucagınıza hepiniz için hayırlısı olsun.

slm canlarrrrrrrrr...bende adet oldum bugün cuma günü randevum var doktorda aşılama için iğnelere başlıycam 2 tane üstüste yapılcak rapor çıkarmak için tüp bebeğe hazırlık yani..tuba canım benim buraya gel bizi ihmal etme biz anlarız birbirimizi rabbim hepimizi güldürecek ben eminim..gel mutlaka :kiss:

slm canlarrrrrrrrr...bende adet oldum bugün cuma günü randevum var doktorda aşılama için iğnelere başlıycam 2 tane üstüste yapılcak rapor çıkarmak için tüp bebeğe hazırlık yani..tuba canım benim buraya gel bizi ihmal etme biz anlarız birbirimizi rabbim hepimizi güldürecek ben eminim..gel mutlaka :kiss:

lavinya maalesef bugün adet oldum boşuna heyecanlanmışım yanlış alarmmış.. :(
HAYIRLISI OLSUN BAKALIM TAKMAYAYIM DİYORUM AMA BAŞARAMIYORUM YAAAA :(
İNŞALLAH AŞILAMAN TUTAR DUALARIM BÜTÜN GEBE KALAMAYANLAR İÇİN...GELİŞMELERİ HABERDAR ET..BOL ŞANSLAR..

lavinya maalesef bugün adet oldum boşuna heyecanlanmışım yanlış alarmmış.. :(
HAYIRLISI OLSUN BAKALIM TAKMAYAYIM DİYORUM AMA BAŞARAMIYORUM YAAAA :(
İNŞALLAH AŞILAMAN TUTAR DUALARIM BÜTÜN GEBE KALAMAYANLAR İÇİN...GELİŞMELERİ HABERDAR ET..BOL ŞANSLAR..

slm arkadaslar bn yeni uyeyim benide araniza alirmisiniz yaa bn 1 yillik ewliyim ve cocuk sahibi olmak istiyoruz ama yok beraber tanisip kaynasalim inanin buna ihtiyacim var

slm arkadaslar bn yeni uyeyim benide araniza alirmisiniz yaa bn 1 yillik ewliyim ve cocuk sahibi olmak istiyoruz ama yok beraber tanisip kaynasalim inanin buna ihtiyacim var
hoşgeldin cnm bende buraya üye olduktan sonra psikolojim okadar düzeldiki ...başkası dese inanmazdım..daha 1 yıl olmuş rahat ol cnm olur mutlaka yaşın kaç adetlerin düzenlimi?

Cok tsk ederm bnm yasim 19 1 yillik ewliyim arabistanda oturmusum cunku esimin esi burda ne yatuysam ne denediysem olmadi olmadi cvb vrdgnz icn tsk szlere birgun bzde hamis oluruz insallah
inşallah hepimiz hamiş kalırız. daha yaşın küçükmüş senin :) ooooo ne güzel bi de arabistan dan bi arkadaşımız oldu :) canım bizler her zaman burdayız ve birbirimize elimizden geldiğince destek olmaya ve bilgi paylaşımında bulunmaya çalışıyoruz. sizin sorun ne? neden bebeğin olmuyor?

inşallah hepimiz hamiş kalırız. daha yaşın küçükmüş senin :) ooooo ne ;) bi de arabistan dan bi arkadaşımız oldu :) canım bizler her zaman burdayız ve birbirimize elimizden geldiğincdestek olmaya ve bilgi paylaşımında bulunmaya çalışıyoruz. sizin sorun ne? neden bebeğin olmuyor?

Blmyrm dktora gidiyrz hersey yapiliyor testler filan iyisiniz diyorlar bide gecen doktora gittim tabiki arabistan doktoru rahim filmi cekelim dedi bn ise fazla guvenmedim acikcasi korktum ne yapayim sen yas kac canim bu arada cok tatli bir meleksinuz siz yaaa;)

Geri