Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

yok tatlım tam tersi onu kullandığım 2.ayda hamile kalmıştım:)
Çok iyi bu ilaç dediğin gibi lavin ya hic bi adet sökturucu kullanmadan bu ilaçla adet oldum aslında son su uç aya kadar adetim yine düzene
girmişti ama tekrar seyri bozuldu bu ilacı ictim 7. Günde kasıklarımda batmalar oldu 15 gün adet oldum hic sökturucuye falan gerek kalmadı günde sadece 1 kere hep aynı saatte ictim o kadar cok iyi ilaç gercekten

Feblayt mrb. buradaki eski ama uzun zamandır girmeyen hatta syfasını bile açmayan biriyim bugün bir baayım dedim ki, senin yazını gördüm burada birçok kez prolaktini yüksek olan varmı düye sordum ama tesadüf bugüneymiş ki senin yazını görrdüm.prolaktinin yükseldiğini söylemişin kaça kadar çıktı en yüksek ne ilaç kullandın şuanda durum nasıl bide prolaktin sorunu yaşarken gebelik ttuturabildin mi yoksa ilk bebeğe mi çalışıyorsun? çok yazdım farkındayım ama kendimde bulunan sorunun başkasında olduğunu görünce sormak isredin cevap verirsen sevinirim..

Feblayt mrb. buradaki eski ama uzun zamandır girmeyen hatta syfasını bile açmayan biriyim bugün bir baayım dedim ki, senin yazını gördüm burada birçok kez prolaktini yüksek olan varmı düye sordum ama tesadüf bugüneymiş ki senin yazını görrdüm.prolaktinin yükseldiğini söylemişin kaça kadar çıktı en yüksek ne ilaç kullandın şuanda durum nasıl bide prolaktin sorunu yaşarken gebelik ttuturabildin mi yoksa ilk bebeğe mi çalışıyorsun? çok yazdım farkındayım ama kendimde bulunan sorunun başkasında olduğunu görünce sormak isredin cevap verirsen sevinirim..
Canım ben Feblayt suan foruma giremiyorum sorun oluştu şifremde neden bilemiyorum cozemiyorumda neyse canım ben AGNUCASTON kullanıyorum 1. Ayım ama gercekten yumurtalarımı çalıştırdı sokturucu kullanmadan adet oldum benim prolaktinim 30.0 normal deger 23.0 altında olmalı benim biraz yüksek daha bebeğim olmadı ama esim ilaç kullanıyor inşallah bu iki ay icinde normal yolla olma umudum var olmazsa doktorum artık ne yapar bilmiyorum aşılama yada tüp bebek bakalım normal yolla olursa yazarım senin prolaktinim çökmüş yüksek bu ilacı öneririm hayıt tohumundan yapılan bitkisel bi ilaç hic bi yan etkisi yok ilacı kullanmadan önce göğüslerimin acısından duramıyorum şimdi cok iyiyim ama sen bi hekime danis istersen

Geri