1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.106
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  MeleklerMekani.Com Forum Kuralları

  Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  melekler mekanı forum meleklermekanicom Bu foruma kayıt ücretsizdir! Forum kesinlikle bilgi paylaşımı üzerine kurulmuştur ve başka amaç güdenlerin kayıtları silinecektir. Eğer aşağıdaki esas forum kurallarını okuduysanız ve kabul ediyorsanız lütfen 'Kabul Ediyorum' seçeneğini, işaretleyip 'Kayıt' düğmesine basınız.

  1. Her şeyden önce forum'umuza üye olan herkesin bu kuralları okumuş olması ve forum'u bu doğrultuda kullanması gerekmektedir. Herhangi bir kuralın ihlali söz konusu olduğunda yapılması gereken en uygun yaptırım forum yönetimindeki görevliler tarafından gerçekleştirilebilecektir.

  2. Üye olurken seçeceğiniz kullanıcı adı'na lütfen dikkat edin. Ahlaksız isimler, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için anlamsız kullanıcı ad'ları seçmek yasaktır. Her üye kendi kullanıcı adı ve şifresinden mesuldür. Aynı kullanıcı adı farklı kişilerin kullanıcı adı olarak forum'a girerek yazı yazması tespitinde bunlar yönetim olarak süresiz BAN edilecektir.

  3. İmza alanlarına siyasi amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak, üyelik gerektiren link ve e-mail, msn, icq v.b. adreslerinizi vermek yasaktır.

  4. Forum içindeki konulara yardım ve paylaşım içinde olsa e-mail, msn, icq v.b. adreslerinizi vermek yasaktır. Lütfen buranın yardım ve paylaşım forum'u olduğunu unutmayalım.

  5. Forum'umuz üzerinden alınan herhangi bilgi veya dosyanın doğuracağı problemlerden kullanıcı kendi mesuldür. MELEKLERMEKANİ.COM bir bilgi paylaşım platformudur ve buradan edinilen bilgi veya dosyaları kullanmak özgürlüğü tamamen kullanıcıya aittir.

  6. Forum'umuzda siyasi içerikli, genel ahlaka aykırı ve küfürlü, argo niteliğindeki yazılar, şahsa yönelik hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Başka bir forum katılımcısını, üçüncü bir şahsı veya yayıncı, üretici kurum ve kuruluşları, herhangi bir ürünün marka veya modelini küçültücü veya ona hakaret edici yazı yazılamaz.

  7. Forum üyelerimiz yeni bir konu açmadan önce o konunun forum’umuzda mevcut olup olmadığını kontrol etmelidirler. Bunun için forum'un arama özelliğini kullanabilirsiniz. Aynı isimli, aynı bilgileri ve konuşmaları içeren konular açılamaz. Açılsa da kurallar gereğince forum yetkilileri tarafından birleştirilebilir, kapatılabilir yada silinebilir. Aynı üyenin aynı hatayı tekrarı durumunda üye uyarı alabilir hatta üyeliği silinebilir.

  8. Forum'umuz üzerinde yazılacak mesajlar veya açılacak yeni konu başlıkları, ilgili bölümler altında olmalıdır. Yanlış yere yazılan mesajlar veya açılan başlıklar yöneticiler tarafından ilgili yerlere taşınır veya birleştirilir. Fakat bu en son alternatif olmalıdır. Bu şekilde üyeler de yazdıkları konuları doğru yerlerinde daha kolay bulabilirler.

  9. Yöneticiler her yazılan mesajı takip edemeyebilirler ve gözden kaçabilir. Bu gibi durumlarda uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

  10. Forum'un resmi dili Türkçe'dir. İngilizce de uluslar arası bir dil olduğu için kullanılabilir. Ancak zorunlu durumlarda alternatif olarak yardım gerektiğinde Almanca yada ingilizce kullanılabilir. Bunların dışında tüm yazılar Türkçe olmalıdır.

  11. Büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelmektedir. Bu nedenle sadece cümle başlarında kullanılabilir.

  12. Farklı e-mail adresleri kullanarak aynı anda birden fazla üyelik almak kesinlikle yasaktır. Bu gibi durum tespitinde bu kişilerin tüm üyelikleri forum yönetimince süresiz olarak BAN edilecektir.

  13. Herhangi bir ürün alım-satım durumunda; satan kişinin ürün özellikleri ve fiyatı konusunda detaylı bilgi vermesi gerekir. Ayrıca bu olay kesinlikle açık arttırma şeklinde yapılamaz. Firma sahibi veya çalışanı olan üyeler, reklam niteliğinde ve ürünü eleştirme tarzında yazı yazamaz. Bu gibi durumlarda üye hakkında gereken işlem yapılacaktır.

  14. Kişisel tartışma ve fikirler PM ile yapılmalıdır. Bu tip yazışmalar ortalıkta ve görünür başlıklar altında yapıldığı takdirde ilgili başlık kapatılır ve konu devam edemez.

  15. Kapatılan bir konu ile ilgili tekrardan başka bir konu açılması ve itiraz gerekçesiyle PM atılması yasaktır ve göz ardı edilecektir. Tekrarı durumunda üye uyarılacaktır.

  16. Forum'umuz içerisinde zararlı dosya veya bilgilerin paylaşımı yasaktır. Mesuliyet zaten kullanıcıya aittir fakat acemi arkadaşları da mağdur durumda bırakmamak gerekir.

  17. Üyelik gerektiren başka forumlara davet mesajları ve reklamlar PM'ler dahil kesinlikle yasaktır. Bu forumlara ait link, şifre vs. vermekte yasaktır. Bu durum tespitinde lütfen yönetici arkadaşlara bildiriniz. Ayrıca üye bu durumda süresiz BAN edilecektir.

  18. Genel ahlaka aykırı mesajlar, resimler ve link vermek yasaktır. ADULT bu gibi durum tespitinde üyelik silinecektir veya süresiz BAN edilecektir.

  19. İmza alanlarında veya bir konuda bilgi vermek amacıyla verilen link'lerdeki fotoğraflarda siyasi ve dini birliklere yada görüşlere ait simge vs... bulunması yasaktır.

  20. Forum'umuzda bir Türk üretici tarafında yapılmış bir veya birkaç programın crack ve serial'lerini vermek ve istemek kesinlikle yasaktır.

  21. Türkiye’de yayın yapan yerli dijital platformları hakkında şifreleme sistemleri ile ilgili yasal olmayan yazılar yazmak, çözüm yolları aramak ve buna benzer içerikli yazılar yazmak kesinlikle yasaktır.

  22. Diğer bilgi ve paylaşım içerikli yazılardan esinlenerek buraya aktarılan bilgi amaçlı konu, eklenti ve dosyaların kimden ve nerden alıntı olduğu belirtilmelidir. Başkasına ait yazı ve dosyaları kendisininmiş gibi gösteren üyelerin mesajları düzeltilecek, üye aynısını tekrarladığı halde forumdan uzaklaştırılacaktır. Emeğe saygı gösterelim.

  23. Forum kuralları gerekli görüldüğü taktirde yönetim tarafından kullanıcılara haber verilmeden değiştirilebilir. Buna hiçbir kullanıcının karşı çıkma, “ben görmedim” gibi tutumları söz konusu değildir. Unutulmamalıdır ki kurallar sadece bir kere okumak için değil, düzenli takip edilmesi ve uyulması için konulmuştur.

  24. Bir sorununuz var, başlık açtınız dile getirdiniz ve gelen cevap sorununuzu çözdü teşekkür edebilirsiniz. Fakat ayrıca açılan bir konunun altına 10 kişi teşekkür yazıyor. Konuyla alakası olmayan, belli bir amacı olmayan, eline sağlık, bencede, güzel, iyi çalışma, çok güzel olmuş v.b. gibi mesajlar konunun dağılmasına neden olduğu için silinir. Aklınıza sonradan gelen birşeyi mesajınızın altına cevap yoksa önceki mesajınızda DÜZENLE butonuna tıklayıp o mesaja ekleme yapınız. Bu kurala uymayan mesajlar silinecektir.

  25. Siyasi düşünceniz ne olursa olsun bunu formumuza taşımayınız, formumuz; din dil ırk mezep ve insan ayrımı yapmaksızın, dostuğa ve kardeşliğe önem vermektedir. Buna uymayan kişi İVEDİLİKLE
  BANLANACAKTIR!!!


  26. Türk Toplumuna Mâl Olmuş, Sanat Camiası, Yönetmen, Aktiris, Haber Spikerleri Manken, ve diğer kişilerin çekilmiş gizli görüntülerini vermek TCK nın yeni düzenlenen 192. maddesi geregi dagıtan ve yayınlayan kisiler ve kurumlar hakkında cezai islem uygulanacağından, bu tür gürüntülerin veya resimlerin sitemiz içinde verilmesi KESİNLİKLE Yasaktır.


  Gizlilik İlkeleri

  Kişisel Bilgileriniz: Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgileriz sadece forum yöneticileri tarafindan görülecektir. Girmiş oldugunuz bilgileri istediğiniz zaman degiştirebilirsiniz. (Kullanıcı Adı'nız hariç)

  Çerez’ler: Çerez’ler, (Yasak KelimelerYasak KelimelerYasak KelimelerYasak KelimelerYasak KelimelerYasak Kelimeler) tarafımızdan kişisel bilgi toplama aracı olarak kullanmayacaktır.
   
  Feblayt ve sedef gül bunu beğendi.
 2. yalnıss

  yalnıss Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  2 Ocak 2008
  Mesajlar:
  19
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: MeleklerMekani.Com Forum Kuralları
  güzel ve seviyeli bir site olmuş emekleri olanlara teşekkürler
   
  Kendimleyim ve bayırgülü bunu beğendi.
 3. selena_17

  selena_17 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Şubat 2008
  Mesajlar:
  1
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: MeleklerMekani.Com Forum Kuralları
  çok teşekkür ederiz site için
   
 4. bebsi

  bebsi Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  29 Şubat 2008
  Mesajlar:
  1
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: MeleklerMekani.Com Forum Kuralları

  meleklerin arasına dahil olduğuma çok sevindim. Bende fırsat buldukça bu platformda yer almak arzusundayım.
  herkese binlerce teşekkürler
  bebsi
   
 5. İzmirella

  İzmirella Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.370
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: MeleklerMekani.Com Forum Kuralları M.C Adminim teşekkürlerr :)

   
 6. esmerim

  esmerim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Eylül 2008
  Mesajlar:
  56
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  izmir
  Cevap: MeleklerMekani.Com Forum Kuralları

  teşekkürlerr
   
 7. AYPARÇASI

  AYPARÇASI Üye Üye

  Kayıt:
  17 Nisan 2009
  Mesajlar:
  24
  Beğenilen Mesajlar:
  38
  Ödül Puanları:
  13
  Şehir:
  İZMİR
  Cevap: MeleklerMekani.Com Forum Kuralları

  Merhabalar arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.aranızda olmak çok güzel, burası gerçekten melekler mekanı olmuş bence...
   
 8. *şiker*

  *şiker* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2008
  Mesajlar:
  3.922
  Beğenilen Mesajlar:
  149
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: MeleklerMekani.Com Forum Kuralları
  teşekkürler adminim
   
 9. nightMare

  nightMare Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Eylül 2008
  Mesajlar:
  6
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: MeleklerMekani.Com Forum Kuralları

  kadınlar için harika bi site emeği geçen herkese teşekkürler :)
   
 10. ennur

  ennur Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  18 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  2
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: MeleklerMekani.Com Forum Kuralları

  ben tarot için baktırmıştım cvbını görmek istiyorum mümkünmü
   
  sedef gül bunu beğendi.
 11. zehra kiper

  zehra kiper Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  2 Haziran 2009
  Mesajlar:
  1
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  çankırı
  Cevap: MeleklerMekani.Com Forum Kuralları

  merhaba bayanlar bende aranıza yenı katıldım güzel şeyler paylaşacagımızı umuyorum
   
 12. l.a.r.a

  l.a.r.a Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  287
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  stuttgart
  Cevap: MeleklerMekani.Com Forum Kuralları

  :d040:melekler mekaninda olmaktan cok mutluym.... iyi ki varsiniz... sevgili sadminim bizlere böyle bir site armagan ettiginiz icin tesekkürler...............
   
  Son düzenleme: 2 Ağustos 2009
 13. yaseminn

  yaseminn Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Haziran 2009
  Mesajlar:
  22
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: MeleklerMekani.Com Forum Kuralları

  gerçekten güzel bir site..emeğine sağlık herkesin...
   
 14. şeker kıss

  şeker kıss Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  teşekkürler pek girmiyorum ama yinede emege saygı:D
   
 15. mavili_61

  mavili_61 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  10 Ekim 2009
  Mesajlar:
  16
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  bedenen trabzon ruhen bilmiyorum
  siteyi kurduğunuz için tşk ederim...aradığım herşey bu sitede:)
   
  Kendimleyim bunu beğendi.
MeleklerMekani.Com Forum Kuralları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Meleklermekani.com'a Üye Olurken Forum Kurallarını Okudunuz mu? :D

  Meleklermekani.com'a Üye Olurken Forum Kurallarını Okudunuz mu? :D

  Melekler, mekanımıza üye olmadan önce/olurken forum kurallarını okudunuz mu? :D Adminsel bir merak sadece :D
 2. Yeni Forum Kuralları..

  Yeni Forum Kuralları..

  Yeni Forum Kuralları.. 1) Forumdaki bayanlara laf ve mesaj atmak kesinlikle yasaktır. 2) Mesajlara su katmak, download linki yerine cam kırığı vermek , paslanmış trojenleri vermek yasaktır 3) Rep verirken elinizi korkak alıştırmayın. vermemekten korkun hatta 4) Üye girişlerinde mayo ve terlikle gezinmek yasaktır. 5) 24 saat online olup, piyasayı öldürmenin alemi yoktur. Günlük online...
 3. Yazıl(a)mayan Forum Kuralları

  Yazıl(a)mayan Forum Kuralları

  * Mesaj sayısını yükseltmek genel gayeler arasındadır. Bu amaçla her türlü yol denenmelidir * Forumda aktif olmayan hatta hiç mesaj yazmamış üyelerin bile doğum günü en içten dileklerle kutlanmalıdır. Bu şeklide hem forumda birbirimize ne kadar değer verdiğimizi gösterirken hem de mesaj sayımızı yükseltmiş oluruz. * Konulara cevap yazılırken referans olarak güvenilir kaynaklardan çok...
 4. Yeni forum kuralları(komik)

  Yeni forum kuralları(komik)

  komik forum kuralları *Mesajlara su katmak, download linki yerine cam kirigi vermek , paslanmis trojenleri vermek yasaktır * Eskimiş mesajlarınız eskiciye verip yerine mandal, camaşır ipi, leğen almak serbessttir. * Üye girişlerinde mayo ve terlikle gezinmek yasaktir. * 24 saat online olup, piyasayi öldürmenin alemi yoktur. Günlük online saati 23 saati aşamaz. * Mesajlara mendil Çaput...
 5. meleklermekani.com Hastalığı

  meleklermekani.com Hastalığı

  Artık meleklermekanı hayatımızda önemli bi alışkanlığa dönüştü dimi.İki gün buraya girmeyen var mı oldugunu zannetmiyorum.Artık insanlar üzerinde bi etki bi hastalık oldu.Bu hastalığı bu tedavilerle atlatabiliriz hahaha Yaşanan , hatta tecrübelerden, M.M üyeleri üzerinde yapılan gözlem ve araştırmalardan çıkan sonuçlara göre; M.M nin alışkanlıkta tiryakilik yaptığı ne yazık ki kesinlik...

Sayfayı Paylaş