Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

bır bucuk aya ogrenırsınız ınsallah...nasılsın bulantılar bıttımı tamamen?duzeldınmı bıraz......sızın orda bırde kontrollere aylık gıdılıyor degılmı?bırde sen kızın normal dogumla mı olmustu?
evet bitanem ayda bir kontrollere gidiliyor burda kizimi normal dogurdum ablasi cok rahat olmustu sabah 7 de sancilandim öglen 11 de doguma girdim ceyrek gece ciktim 15 dakikada dogurdum allahim yardim etti sükür ama öneririm size normal dogumu süper bisey o anda anneligi tadiyorsunuz herseyi anliyorsunuzz süperdi allah nasip eylerse ikincimde öyle olcak ins bulantilarimda bitti sükür gitti cok cektim ama süükür kendime geldim

cnm benımde tuzlu seylrle aram iyiyidi hatta tansıyonum dusuktu dıye ıcım rahattı ıstedıgım kadar yıyordum tuzlu cucuk tuzlu ayran ama doktora gittigimde tansıyonum 13e yukselmişti dikkat et dedi doktor hatta tuzdan tamamen uzak dur dedi sende dikkat et cnm ilerde sorun olabılır

ay ben yemekleri falan tuzlu çok seviyorum ya ozaman mesafe koyarım biraz çünkü her yediğim yemege mutlaka kendi tabgıma gene tuz döküyorum bulantım oldumu tuzlu bişeyler yerim az bidahada bulaşmayım ozaman

evet bitanem ayda bir kontrollere gidiliyor burda kizimi normal dogurdum ablasi cok rahat olmustu sabah 7 de sancilandim öglen 11 de doguma girdim ceyrek gece ciktim 15 dakikada dogurdum allahim yardim etti sükür ama öneririm size normal dogumu süper bisey o anda anneligi tadiyorsunuz herseyi anliyorsunuzz süperdi allah nasip eylerse ikincimde öyle olcak ins bulantilarimda bitti sükür gitti cok cektim ama süükür kendime geldim
ne guzel ınsallah bızlerınde kolay olur canım yaaa ben kokruyorum bıraz nedese bu ara korkular cogaldı......

Geri