Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ne guzel ınsallah bızlerınde kolay olur canım yaaa ben kokruyorum bıraz nedese bu ara korkular cogaldı......
cok haklisin cnm zaman yaklasinca öyle oluyor bilirim hele bide ilk bebegin oluncaa daha bi korkar oluyorsun bilirim kendimden ama hepsi geciyor bebegini kucagina aliyorsun cnm hayirlisiyla sende kucagina alirsins ag saglikli bebegini cnm :)

cok haklisin cnm zaman yaklasinca öyle oluyor bilirim hele bide ilk bebegin oluncaa daha bi korkar oluyorsun bilirim kendimden ama hepsi geciyor bebegini kucagina aliyorsun cnm hayirlisiyla sende kucagina alirsins ag saglikli bebegini cnm :)
ınsallah canım.....

hım anladım gülüm ben çıkıyorum şimdi gene gircem yemek falan yicem öptüm sizi çok kendinize iyi bakın
tamma gorusuruz tane hamış....

söledim bidaha yapmıycam abla diye yalvardı sana hahaha bende iyiyimde geceyi merak ediyom ebey coşmuştu dentnursede ay hatırladıkça gülüyom varya hahaha

oyyy gülüm benim az kaldı canım bebeni alıp kucağına gitceksin üzme kendini canım arkadaşım :):bayraks:
agzindan bal damliyor silam ins allahim nasip eyler yine anami görüp koklar öperim 2 senedir burnumda tütüyorlar

Geri