Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

canım kesenin içinde bebeği ben en son eylülde gördüm yani 12.haftamda ondan öncede bişiler var gibi görüon ama bebeğe benzemio sadece karartının içinde böle tuhaf bi beyazlık görüon ama bebek gibi görmek için 12 haftalık olman şart
teşekkür ederim canım bugün doktordan geldim 6+2 hafta dedi vekese 19,2 mm olduğu halde bebek görünmüyor haftaya tekrar gel dedi netten bakıyorum görünmesi yada kalp atışlarının duyulması gerek galibada ne bilim kafam karıştı birine sormak istedim sağol teşekkür ederim. Bu arada senin bebişin nasıl?

teşekkür ederim canım bugün doktordan geldim 6+2 hafta dedi vekese 19,2 mm olduğu halde bebek görünmüyor haftaya tekrar gel dedi netten bakıyorum görünmesi yada kalp atışlarının duyulması gerek galibada ne bilim kafam karıştı birine sormak istedim sağol teşekkür ederim. Bu arada senin bebişin nasıl?
canım sen kafanı takma böle şeylere doktorlar zaten 8 haftadan önce kalp atışlarını dinletme taraftarı değilller ve her zaman dinletmiolar ara ara gittiğinde dinletiolar yani her ultrasona girdiğinde dinlemiosun bile çünkü zararı olabiliyomuş bu haftalarda benimde 8 haftadan sonra dinlendi ama ondan önce kanamam olduğu için doktor sadece kalp atışını göstermişti oda oynayan beyaz bişi onu bile dinletmemişti istersen dinletiyim ama erken dedi bende yok dinlemiyim o zaman dedim sen hiiiççç canını sıkma acelede etme

bizimde bebiş iyi saolsun ayın 20sinde kontrol var eğer bişiler görürse yorumda buluncak doktor cinsiyet için

Meleklerim biliyorsunuz bu ayki reglim bir garip gidiyordu ve halada bitmiş değil geliyor azar zar, 2 gündür sabah kalkınca kendimi kötü hissediyorum ve bulantım da vardı, üşüttüm diye düşünüp önemsemiyordum, ama bu sabah beni bişi dürttü yine kalktım test yaptım ve sınırım 3-4 dk sonra falan bi çizgi belirdi, hemde gözle rahatça görülebilen pembe bir çizgi, az önce kan vermeye gittim, akşamüstü sonucu alıcam, yine ilginçlikler var, eğer hamiş isem yine üzerine görme yaşıyorum, yada hamiş kaldım (Allah korusun) düşük yaşıyorum bakalım ne çıkacak çok erak ediyorum, dua edin bana kızlar inşallah meleğim gelmiştir bu kez ve benimle kalır... :) AMİNNNNN
Canım Allah biliyor ya hep gördüğümde Allahım evladını bağışla şu yaralı kalbin diye dua ediyorum tabi Rabbim bilir ama kul duasını etmeli ve benim duamda kesinlikle seninle inşallah şimdi meleğin seninle ve sağlıklıdır ama değilse bile en kısa zamanda geleceğine eminim kendimden çok sana eminim bu ay hamişler bölümü kabaracak içimdeki his bunu diyor (inşallah doğru diyordur :D)

merhaba canlar,
hala adet olmadım ama yarın test yapacağım inşallah güzel haberler veririm.nedense içimde hamileymişim gibi 1 his yok.hayırlısı olsun.Ayşegül'den haber var mı?
Ranacım geçen gece bir rüya gördüm demiştin ya işte rüyan çıkıyor canım sana ne mutluki bu sana çok değerli bir zat tarafından müjdelendi Rabbim hayırlara vesile eylesin onun yüzü suyu hürmetine ..
AMİNNNN!!!!!

Meleklerim biliyorsunuz bu ayki reglim bir garip gidiyordu ve halada bitmiş değil geliyor azar zar, 2 gündür sabah kalkınca kendimi kötü hissediyorum ve bulantım da vardı, üşüttüm diye düşünüp önemsemiyordum, ama bu sabah beni bişi dürttü yine kalktım test yaptım ve sınırım 3-4 dk sonra falan bi çizgi belirdi, hemde gözle rahatça görülebilen pembe bir çizgi, az önce kan vermeye gittim, akşamüstü sonucu alıcam, yine ilginçlikler var, eğer hamiş isem yine üzerine görme yaşıyorum, yada hamiş kaldım (Allah korusun) düşük yaşıyorum bakalım ne çıkacak çok erak ediyorum, dua edin bana kızlar inşallah meleğim gelmiştir bu kez ve benimle kalır... :) AMİNNNNN
AYYYYYYYYYYYYYYYYY inş hamişssindirrrr

Geri