Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

üzmüyor teyzesi de şu şeker olayı bazen sinir ediyor.32.haftadayız tam 7 ay 13 günlü olduk.siz nasılsınız ne kadar oldu sizin

Allah tamamına erdirsin inşaallah.ya çok dikkat ediyorum ama arada yükseliyor.sabah aç karna niye yükseldi anlamadım.hazırlıklara başladın mı bu arada canım

Canım Allah biliyor ya hep gördüğümde Allahım evladını bağışla şu yaralı kalbin diye dua ediyorum tabi Rabbim bilir ama kul duasını etmeli ve benim duamda kesinlikle seninle inşallah şimdi meleğin seninle ve sağlıklıdır ama değilse bile en kısa zamanda geleceğine eminim kendimden çok sana eminim bu ay hamişler bölümü kabaracak içimdeki his bunu diyor (inşallah doğru diyordur :D)

Ranacım geçen gece bir rüya gördüm demiştin ya işte rüyan çıkıyor canım sana ne mutluki bu sana çok değerli bir zat tarafından müjdelendi Rabbim hayırlara vesile eylesin onun yüzü suyu hürmetine ..
AMİNNNN!!!!!
inşallah canım.layık 1 kulmuyum bilmiyorum.yalnızca 1 konuda çok sabırlı davrandım belki onun mükafatı olabilir.olması önemli değilde bu rüyayla mükafatlandırılmak çok güzel.Rabbim herkese naip etsin.

ben oğluşumun hastane çantasını hazırladım.cicilerini yıkayıp ütüleyip koydum.bi kaç eksiği var onları da hallederim.benim çantam hazır değil.yavaş yavaş yapıyorum bişeyler.bakalım artık

Geri