Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

canım öncelikle seni canı gönülden tebrik ediyorıum değerin 50 küsürdü saırım değeri tam hatırlayamadım
birde daha önce izgil 93le düşük yapmış diye yazmışsın ya onu açıklıyayım istedm sen bayağı paniklemişsin sanırım gülüm benim o değerim regl geçikmemin 6. günü yapılmış olan test sonucu yani 28 günlük regl döngünüm 34. günü yapılmış olan test....ve o zaman dr um bana değerin biraz düşük ama bizim için değerin azlığı yada çokluğumdan çok değerin 48 saatte en az %66 lık bir değerle artıyor olması önemli demişti
ve benim o hamişliğimde değerim ancak 4 gün sonra 2 ye katlanıyordu sonra değerim düşmeye başladı ve düşüğüm oldu
ama çok şükürki bu hamişliğimde ilk değerim 151.5 ti yani yine normalden düşüktü ama şuan 1000.0 sen öyle çooook kafaya takıpta meleğini üzme olurmu
aslında kabahat bizde erkenden gidip test yaptırıyoruz sonra böyle morelimizi bozuyoruz
hadi bakiiiim üzülmek yok eğer için rahat etmiyorsa benim gibi tekrardan test yaptırada bilirsin kafan rahatlar canım benim

canım benım usenmeyıp uzun uzun acıklayıp bıraz olsun ıcımı rahatlattıgın ıcın cok tesekkur ederım ben bugun tekrar kan verdım 4 de bellı olacak yazarım sonucu sana

Geri