Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selam kızlar....
dun doktora gıttık kızımı cok ozlemıstım oh dedım gorunce.....
cok şukur saglıklı ve hersey yolunda,820 gr.olmus.....26.haftanın ıcındeyız.....şeker taraması da yapıldı sonuclar normal cıktı.....cok sukur sekerım yokmus:)
kızlar ınsallah ıyısınızdır...sohbet etmeyı özledım sızlerle...ama her bırımız bıryerlere dagıldık ve bırturlu toplanamadık.....ınsallah en kısa zamanda dogumlar baslamadan soyleeeeeeeee guzelce sohbetler etsekkk.....hoscakalın gorusmek uzere....

selam canım...
dün ben de dr a gittim. ama artık ben her hafta dr a gidicem. daha geçen hafta gitmiştik, dün yine gittik. bizde de çok şükür herşey yolunda. kuzucum gitgide büyüyor. 2600 gr olmuş :nazar: ve doktorum şekerim olmasına rağmen bebeğe etki etmediğini söyledi.şeker var diye NST ye de bağlanıyorum, çok şükür iyi bakalım. bu arada bu şeker konusu benim sinirlerimi çok bozuyor. diyete tam uyamıyorum, sürekli kan ölçülmesi gerekiyor. şeker ölçüm cihazı aldık ama doğruluğundan emin değiliz :(((

kızının sağlıklı olmasına ve şekerinin çıkmamasına gerçekten çok sevindim. inşallah sonuna kadar herşey yolunda gider canım.

çok şükür canım iyiyim ama sadece şekere canım sıkılıyor. bu hafta okula son kez gidiyorum. yani artık işteki son 5 gün. sonra izne ayrılıyorum. valla ben de çok özledim. geldiğimde bazen kimse olmuyor. görüşürüz canım

lalezar mrs m çok geçmiş olsun canlarım dikakt edin kendize

çok sağol canım şükür atlattım...

selam canım...
dün ben de dr a gittim. ama artık ben her hafta dr a gidicem. daha geçen hafta gitmiştik, dün yine gittik. bizde de çok şükür herşey yolunda. kuzucum gitgide büyüyor. 2600 gr olmuş :nazar: ve doktorum şekerim olmasına rağmen bebeğe etki etmediğini söyledi.şeker var diye NST ye de bağlanıyorum, çok şükür iyi bakalım. bu arada bu şeker konusu benim sinirlerimi çok bozuyor. diyete tam uyamıyorum, sürekli kan ölçülmesi gerekiyor. şeker ölçüm cihazı aldık ama doğruluğundan emin değiliz :(((

kızının sağlıklı olmasına ve şekerinin çıkmamasına gerçekten çok sevindim. inşallah sonuna kadar herşey yolunda gider canım.

çok şükür canım iyiyim ama sadece şekere canım sıkılıyor. bu hafta okula son kez gidiyorum. yani artık işteki son 5 gün. sonra izne ayrılıyorum. valla ben de çok özledim. geldiğimde bazen kimse olmuyor. görüşürüz canım

Mrs m,sende seker mi cikmisti canim?Kacirmisim.Bende günde 7 kez sekerimi ölcüyorum,benimde sinirlerim bozuluyor ve daha yolun basindayim.Insülin kullaniyormusun sen yada nasil bir tedavi uygulaniyor sekerine karsi?

selam canım...

Bu arada bebisinede masallah canim.Büyümüs masallah,doguma az kalmis artik.Allahim bir avazda,kolay bir sekilde kurtarsin insallah.

Mrs m,sende seker mi cikmisti canim?Kacirmisim.Bende günde 7 kez sekerimi ölcüyorum,benimde sinirlerim bozuluyor ve daha yolun basindayim.Insülin kullaniyormusun sen yada nasil bir tedavi uygulaniyor sekerine karsi?

evet canım yaaaa... aynen sinirlerim bozuk şu an. insülün yok henüz ama dr um kontrollü ölçüm sonuçları istiyor. git gide yükselirse mecburen insülün olacak herhalde.
bana tedavi olarak verilen şey günlük 2000 kalorilik bir diyet programı ve her gün kan ölçümünün yapılması şeklinde canım.

tatlım sen daha başındasın, önceden şekerin var mıydı

Bu arada bebisinede masallah canim.Büyümüs masallah,doguma az kalmis artik.Allahim bir avazda,kolay bir sekilde kurtarsin insallah.

insan bu kadar büyüyebileceğini aklından bile gçiremiyor sanırım...ama hep derlerdi son aylarda birden büyür diye, galiba öyle canım. çok şükür büyüyor ve iyi bakalım.
amiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn canım inşallah herşey sonuna kadar yolunda gider ve kuzucuklarımızı sağsalim kucaklarımıza alırız inşallahhhhhh

ıkılı tarama testınde rısklı guruba gırdım dr endılesenme dıyor ama elımde degıl yas ılerledıkce bu durum hep olurmus 18 haftamda 2.duzey ultrasona gırıcem hep allahıma dua edıyorum saglıklı dogması adına ultrason goruntulerınde gayet saglıklı masallah burun kemıgıde bayagı bellı oluyor ama yınede rısklı gruba gırmıs olmam benı korkutuyor ılk cocugumu yedı yılonce dogurmustum ıkılı tarama testı yaptırmamıstım bıle masallah oglum gayet saglıklı ınsallah bu bebegımde oyle olur

ıkılı tarama testınde rısklı guruba gırdım dr endılesenme dıyor ama elımde degıl yas ılerledıkce bu durum hep olurmus 18 haftamda 2.duzey ultrasona gırıcem hep allahıma dua edıyorum saglıklı dogması adına ultrason goruntulerınde gayet saglıklı masallah burun kemıgıde bayagı bellı oluyor ama yınede rısklı gruba gırmıs olmam benı korkutuyor ılk cocugumu yedı yılonce dogurmustum ıkılı tarama testı yaptırmamıstım bıle masallah oglum gayet saglıklı ınsallah bu bebegımde oyle olur

canım bence de endişelenme... çünkü bu ikili ve üçlü tarama testleri sadece ihtimal taşıyor.
%100 doğrulukları yok. benim dr umun ilk söylediği şey burun kemiğini görmemiz çok iyi oldu çünkü bu burun kemiği bebeğin sağlıklı olduğunun göstergesidir demişti.
sen kalbini bozma allaha bol bol dua et....içinden ne geçirirsen kalbini nasıl tutarsan önüne öyle bir bebek gelir. mesela benim ikili tarama testi sonucum iyi çıktı gibi görülüyordu ama dr iyi demedi. sadece bir ihtimal dedi. inan en güzel sonucu ayrıntılı ultrason veriyor. 22. haftada yaptırmıştık biz. çok şükür iyi gibi. inşallahhhhh senin bebeğin de son derece sağlıklıdır canım.

ınsallah canım ya ınsallah burun kemıgı bayagı belırgın cok sukur omurgasıda bayagı duzgun gorunuyor yasla alakalı bırseymı zaten 14 cu haftama gırdım mıde bulantılarım bır gun olmuyor ertesı gun benı bayıltacak sekılde devam edıyor karnımda agrıyor bu aralar ay cok sıkıntılı gecırıyorum canım ya

Geri