Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ınsallah canım ya ınsallah burun kemıgı bayagı belırgın cok sukur omurgasıda bayagı duzgun gorunuyor yasla alakalı bırseymı zaten 14 cu haftama gırdım mıde bulantılarım bır gun olmuyor ertesı gun benı bayıltacak sekılde devam edıyor karnımda agrıyor bu aralar ay cok sıkıntılı gecırıyorum canım ya

tamam işte burun kemiği ve omurgasını görmeniz iyiye işaret. allahın izniyle inşallahhhh tam sağlıklıdır bebeğin. bu arada kaç yaşındasın?
allah yardımcın olsun canım...16. haftaya doğru birşeyin kalmaz merak etme.

31 yasındayım canım 32 gırcem ay cevremde 40 kusurlerde cocukdoguran var masallah gayet ıyıler allah saglıklı bır sekılde bebegımıkucagıma almayı nasıp etsın yarabbım bu arada cınsıyetını goremedık hala

31 yasındayım canım 32 gırcem ay cevremde 40 kusurlerde cocukdoguran var masallah gayet ıyıler allah saglıklı bır sekılde bebegımıkucagıma almayı nasıp etsın yarabbım bu arada cınsıyetını goremedık hala

senin yaşında ne varmış hiç abartma.... herkes bu yaşlarda daha ilk çocuğunu dünyaya getirmeye hazırlanıyor. dediğim gibi bu testler sadece ihtimal taşıyor.

bizim bir tanıdığımız 40 ya da 42 yaşında doğum yaptı. ikili ve üçlü testinde risk grubundaydı. amniyosentez yapıldı. yine bebekte sorun var denildi. ama kadın bu bana gönderilmiş aldırmam dedi ve sapasağlam akıl sağlığı da yerinde bir çocuk doğurdu. şu an 6 yaşında oğlu ve maşallah çok zeki. canını sıkma dua et sadece. biz de cinsiyetini 16. haftada öğrenebilmiştik.

şimdi çıkmalıyım, görüşürüz canım... allah bebeklerimize tam sağlık ve akıl sağlığı versin inşallahhhhhh. ve inşallah onları sağlıcakla kucaklarımıza alırız.

cnm maşlalh kızına bende okadar özledimki yarından sonra gidicez inş şeker yüklemsi olcak bakalım bnde hayırlısyla atlatırım umarım cnm buarada onunda ii çıkmasına çok sevindim gözün aydın tatlı cadım bizde 24.haftamızdayız artık teyzesi şu 30larada bi girseydik hayırlısylaa öptüm ikinizide aeolun cnm bende çok özlüyorum sohbetleri ama bakıyorum kimseler yokkkk:(
ınsallah cıkmaz canım sende de ınsan etkılenıyor ısterıstemez gerılıyor,ama o ac karnına sekerlı suyu ıcmek zor oluyorr:)hayırlı haberler gelırsın canım ınsallah.....

Tatli cadim,gözün aydin canim.Herseyin yolunda olmasina sevindim.Insallah sonuna kadar böyle gider ve hayirlisiyla alirsin minik cadini kucagina:)Öpüyorum sizi...
ınsallah canım cok sagol....sende ınsallah saglıkla kucagına alırsın bebısını sorunsuz atlatırsın ınsallah bu dönemı.....

selam canım...
dün ben de dr a gittim. ama artık ben her hafta dr a gidicem. daha geçen hafta gitmiştik, dün yine gittik. bizde de çok şükür herşey yolunda. kuzucum gitgide büyüyor. 2600 gr olmuş :nazar: ve doktorum şekerim olmasına rağmen bebeğe etki etmediğini söyledi.şeker var diye NST ye de bağlanıyorum, çok şükür iyi bakalım. bu arada bu şeker konusu benim sinirlerimi çok bozuyor. diyete tam uyamıyorum, sürekli kan ölçülmesi gerekiyor. şeker ölçüm cihazı aldık ama doğruluğundan emin değiliz :(((

kızının sağlıklı olmasına ve şekerinin çıkmamasına gerçekten çok sevindim. inşallah sonuna kadar herşey yolunda gider canım.

çok şükür canım iyiyim ama sadece şekere canım sıkılıyor. bu hafta okula son kez gidiyorum. yani artık işteki son 5 gün. sonra izne ayrılıyorum. valla ben de çok özledim. geldiğimde bazen kimse olmuyor. görüşürüz canım.
canım benım takma kafana dıyet lıstesıne uymak kolay degıl tabıkı anlıyorum senı ama seker ölcum cıhazları bence dogrudur.....hersey yoluna gırecek canım zaten az zamanınız kaldı hayırlıısyla atkatacaksınız bu donemı sen stres yapma yeter....evdesın oh ozaman bu haftadan sonra gorusuruz bu zamanlarda ıhtıyacımız var bırbırımıze....gun saymak guzel olacak senınle:)gorusuruz canım ınsallah....

içimi rahatlattınız canlarım benim.. dün okadar çok belim ağrıdıki dedim varsa bile gitmiştir.Ama lalezarın doktorunun dediği gibi düşecek çocuğu bağlasan durmaz.olacağı varsada her şekilde olur.
rahat rahat konuşabildiğim soru sorabildiğim,başınızın etini yiyebildiğim bitek sizler varsınız:)Seviyorum sizi..Allah hepimizin kucağını bebişlerle doldursun :ebebek:

Moderatör tarafında düzenlendi:
:Laie_23:Regl Zamani Geçen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> listesi:Laie_23:
Cey82.................................2 Kasım
:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Gülker................................14 Kasım
Dentnurse............................17 Kasım
Sabırsızım............................19 Kasım
Ayşegül87............................19 Kasım
Şimall................................ 20 Kasım
Sılam_nisa............................21 Kasım
Gökkuşağı.............................24 Kasım
Dilara1................................26 Kasim
Semre.................................28 Kasım
Pirenses...............................29 Kasım
Lalezar............................... 3 Aralık

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper ................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 <NOBR>Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI

Geri