Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

Dilara1................................23 Aralık
Ygmr06................................24 Aralık
Lalezar................................ 25 Aralık
Şimall.................................. 28 Aralık
Bir Melek Diliyorum .................. 29 Aralık
Prenses.................................30 Aralık
Dilrubaa...................................3 Ocak
Hazan_11................................. 9 Ocak

:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

:erkek bebe:NİSAN <linkz id="linkz15"><nobr target="blank" yvkiw="linkzHighlighted_4191">ANNE</nobr></linkz> ADAYLARI:erkek bebe:
aslıgökçe .............................. 27 <nobr target="blank">Nisan</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

:erkek bebe:MAYIS <linkz id="linkz16">ANNE</linkz> ADAYLARI:erkek bebe:
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<nobr target="blank">Anne</nobr> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

:erkek bebe:HAZİRAN <linkz id="linkz12">ANNE</linkz> ADAYLARI:erkek bebe:
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 <linkz id="linkz8">Haziran</linkz> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 <linkz id="linkz9">Haziran</linkz> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

:erkek bebe:TEMMUZ <linkz id="linkz14">ANNE</linkz> ADAYLARI:erkek bebe:
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <nobr target="blank">süperrrrrrrrr</nobr>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

:erkek bebe:AĞUSTOS <linkz id="linkz13">ANNE</linkz> ADAYLARI:erkek bebe:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

:erkek bebe:EYLÜL <linkz id="linkz17">ANNE</linkz> ADAYLARI:erkek bebe:
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <nobr>Eylül</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

:erkek bebe:EKİM ANNE ADAYLARI :erkek bebe:
Lara74.......................................<linkz id="linkz16">31</linkz> Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

:erkek bebe:KASIM ANNE ADAYLARI:erkek bebe:
Mavişim............................17 <nobr>Kasım</nobr> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Ayyşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

:erkek bebe:ARALIK ANNE ADAYLARI:erkek bebe:
faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

anne adayları ve anneler bişey sormak istiyorum.hiç bi sorunu olmadığı halde hamile kalamayan varmı?ben 2 aydır klomen içiyorum ama yine adet oldum.nelere dikkat etmem gerekiyor benim yaşadıklarımı yaşayan varmı?

mrs.m canımın içiii

tatlımmmmm :) bizim eskisi gibi buralarda olmamız artık çok zor görünüyor. umarım iyisinizdir, prensimiz nasıl? sen toparlandın mı? doğum hikayene üzüldüm, neyseki gerilerde kaldı artık çok şükür. ben de spinal anestezi ile sezeryan doğum yaptım ama allaha çok şükür herşey yolunda gitti, çok güzel ve sorunsuz bir doğum oldu. şu anki tek sıkıntım kızım beni emmiyor, çok üzülüyorum. pompayla sağıp vermeye çalışıyorum ama yetmiyor, haliyle mama takviyesi de yapıyorum. hayırlısı bakalım. seni çok öpüyorum canım görüşürüz.

anne adayları ve anneler bişey sormak istiyorum.hiç bi sorunu olmadığı halde hamile kalamayan varmı?ben 2 aydır klomen içiyorum ama yine adet oldum.nelere dikkat etmem gerekiyor benim yaşadıklarımı yaşayan varmı?

canım hepimiz rastladık... benim de 9 ay olmadı. hormon testi yapıldı, rahim filmi çekilmişti. herşey yolunda görünüyordu meğer psikolojikmiş. beynimi bebek fikri esir almış ve stresten dolayı bebeğim gelmemişti. rahim filmi çektirdiğim ay nasıl olsa bu ay olmaz deyip, aklımdan çıkarmıştım ve o ay hamile kaldım. sana tek tavsiyem çoookkk rahat ol. inşallah rabbim yakın zamanda meleğini gönderir.

selam cnm nasilsin elam nasil allahim anali babali büyütsün insallah :)

selam canımmm :)

çok şükür iyiyiz....teşekkürler amin inşallah. darısı sana olsun hayırlısıyla.

elacım iyi çok şükür, ama bazen mızmız, sinir oluyorum :) zamanımın tamamı onunla geçiyor, hayırlısıyla bir büyüseydi.

sen nasılsın nasıl gidiyor, bebişin nasıl

selam canımmm :)

çok şükür iyiyiz....teşekkürler amin inşallah. darısı sana olsun hayırlısıyla.

elacım iyi çok şükür, ama bazen mızmız, sinir oluyorum :) zamanımın tamamı onunla geçiyor, hayırlısıyla bir büyüseydi.

sen nasılsın nasıl gidiyor, bebişin nasıl
büyür annesi önceden dogsaydi diye bekleriz dogarlar büyür diye bekleriz bilirim cnm ama inanki cok cabuk büyüyorlar bende iyiyim 22 haftamdaiym bakalim hayirlisiyla bende atlatirim insallah ama benim kizim cok hasta ablasi onunla ugrasiyorum bu aralar salginmis migde iltihabi geciriyor habire kusuyor anne cok bitkinim diyip duruyor öyle iste cnm bende biri karnimda biride yanimd augrasiyorum cnm elami cok cok öp annesi kokluyarak uyu cok güzel kokar o simdi :)

Geri