Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

günaydin kizlar...
yeni hamislerimizi tebrik ediyorum... allahim isteyen her kadinada tez vakitte nasip etsin insallah...

benim dogum zamanim doktora göre gelmis, ama kizimin niyeti yok gibi... normal dogum bekleniyoruz...
hamisler size tavsiyem... zaman gecmiyor demeyin... cünkü bi bakiyorsunuz, doguma gidiyorsunuz, ben daha hevesimi alamadan dogurcam :)
bana dua edin... kolay bi dogum gecirim....

benim Dualarim herzaman sizinle....

eminem eminem köyümün güzeli :) Allahım sana kolay doğumlar nasip etsin inşallahhhhhhhhhhh...
Kuzucuğunu sağ salim al kucağına da bir kokla onu mis gibi :)
Benimde dualarım hep sizlerler canım benim ..

günaydin kizlar...
yeni hamislerimizi tebrik ediyorum... allahim isteyen her kadinada tez vakitte nasip etsin insallah...

benim dogum zamanim doktora göre gelmis, ama kizimin niyeti yok gibi... normal dogum bekleniyoruz...
hamisler size tavsiyem... zaman gecmiyor demeyin... cünkü bi bakiyorsunuz, doguma gidiyorsunuz, ben daha hevesimi alamadan dogurcam :)
bana dua edin... kolay bi dogum gecirim....

benim Dualarim herzaman sizinle....
Allahım sen rahmeti geniş olansın sana emanet ediyorum dostlarımı arkadaşlarımı onlara rahmetinle rahatlar onların dileklerini ''ERHAMER ERHAMER ERHAMER !'' diyen gönüllerimizin sesiyle meleklerini gönderip kabul eyle Rabbim Emine arkadaşımızada sağlıklı bir doğum ağrısız huzurlu bir annelik nasip et inşallah Amin!
canımmm cook tesekkur ederım destegın ıcın tutabılmek cok zor sabretmek cok zor rabbim sabrımızı bol versın en kısa zamandada evlat sevgısıyle ödüllendirsin inş cümlemizi
doktora gıttıkten sonra bı takım kararlar aldım canım artık duzenlı olarak yürüyüşe cıkıyorum evde mesgaleler buluyorum daha az arastırıyorum inş atıcam kafamdan PKO yu tavsıyelerınede uyacagım zaten seni cok sevıyorum gönlunun genişligini kalbının güzelligini dualarını tavsıyelerını iyiki varsın arkadasım iyiki varsin

RABBİM büyük nelere kadir
okudumm sılam benım için biri ışık gönderdı RABBİM
Şimalcim ben berıanın haberini okuduğum anda dedim: Allahım sen büyüksün kullarına hep var olduğunu hissettiriyorsun bana güven kulum diyorsun.Rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürsün canım :):hamile:

yarın doktr gıtcem iğneye geccez artık bıktım her ayhusran yaşamaktan polıkıstık over cok kotu bırhastalık umutdum yıtırdım artık

yenı hamişimizi tebrık edıyorum allah kucana almayıda gostersın mucıze resmen
emınecım kolay doğumlar dılıyorum allah yardımcın olsun bol bol dua et ayetul kursu doğum anında cok oku faydasını gorursun canım

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

Dilara1.....................................18 Ocak
Lalezar.................................... 22 Ocak
Lovley......................................24 Ocak
Sılam_nisa..................................27 Ocak
Hazan.......................................5 Şubat
Şimall.................................. 6-10 Şubat
Prenses.................................10 Şubat
:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

erkek%20bebek.gif
MAYIS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
HAZİRAN ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <NOBR target="blank">ANNE</NOBR> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:

kızlarrrrrrr hamileyim çok şükürrrrrrbundan 3 ay önce falan yazmıştım adetim gecikti diye ama malesef hamile değildim doktora gittiğimde polikistik over sendromu olduğumu ancak tedavi ile gebe kalmamın kolay olacağını söyledi.geçen ay yine adet olmadım 1 hafta bekle farlutal al dedi çünkü kanda gebelik yine yoktu ayrıca 1 kutu da klomen yazdı adetin olunca 5.gün iç diye tamam dedim...ama sürekli dua ettim Rabbim herşey senin bir OL demene bakar OL dersen OLUVERİR diye ve çok şükür rabbim duamı kabul etti...farlutal kullandım yine olmadı doktoru aradım 2 gün daha bekle test yap gebe olabilirsin dedi ve bugün eşimin ısrarı üzerine testi yaptım yine tek çizgi bekliyordum ama o da ne hemen ikincisi de belirdi şükürler olsun rabbime hazinesi geniştir...yani arkadaşlar ben tam 2 ay adet görmeden hamile kaldım düşünsenize Allah ol dedi olduşimdi tek korkum farlutalin bebeğime zarar verir mi düşüncesi inş kalp atışlarını da dinlemeyi nasip etsin rabbim ve tüm isteyen dileyen herkese nasip etsin bu duyguyu...
canım yaaa çok şaşırdım bendede polikistik over var demek 2 ay adet görmeden hamile kaldın yüce rabbim ne kadar büyük oysaki ben ümidlerimi yitirmek üzereydim hep diyorum kendime 2 ay adet görmediğim oluyodu 2 ay adet görmüyom bu şekilde hamile kalmam imkansız diye düşünüyodum hep demekki olumsuz düşünmemek lazım canım tedaviylemi hamile kaldın sen?

Geri