Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Ayy kizlar duygulandirdiniz beni...Ikinizin yazdiklarina harfiyyen katiliyorum...Aysem,Allahim en kolay sekilde bir avazda kurtarip ogluna saglikla kavusmani nasib etsin insallah...
Ve silamm...Allahim en kisa zamanda o sabirsizlikla bekledigin melegini göndersin sana...

Ayy kizlar duygulandirdiniz beni...Ikinizin yazdiklarina harfiyyen katiliyorum...Aysem,Allahim en kolay sekilde bir avazda kurtarip ogluna saglikla kavusmani nasib etsin insallah...
Ve silamm...Allahim en kisa zamanda o sabirsizlikla bekledigin melegini göndersin sana...
aminnnnnn canım :D Rabbim tüm evlat hasreti çekenlerin hasretini dindirsin inşallah! Sanada ailenle sağlıklı ve huzurlu koca bir ömür versin canım :kiss:

oy oyy oyy güzel hamişimiz duygulanmış mı .. canım benim burada hatırlanmak nekadar güzel bikaç ay bırakayım gelmeyeyim diyosun ailenin bir parçası olarak hemen aranılıp soruluyorsun merak ediliyorsun, derdin mi var anlattırıp önce beraber hüzünleniyor yeri geliyor ağlıyoruz ama nihayetinde güldürmeden bırakmıyorlar belki sanal alem ama cana can değen canlı kanlı birçok arkadaşımı buradakilere değiştirmem karşılıksız çıkarsız sevgi bu derdinde de ağlayan mutluluğunda göbek atan kaç kişi tanıdık şu hayatta .... Evet kesinlikle sizleri çoook seviyorum ayşemmm senide döbişindeki meleğini daha çok seviyom ama annesi :D önce dualarımda Rabbim onada evlat ver yüzü gülsün yuvası huzur dolsun derdim şimdi Allahım sağlıklı sıhhatli ve en önemlisi hayırlı evlat ver bir avazda kurtulsun inşallah arkadaşım diyorum :) Allaha emanet olun canımmm :kiss:

nrkadar güzel anlatmışsın meleğim bende seni çokkkkkkkkkkkk seviyorum tatlım inş en yakın zamanda seninde güzel haberlerini alıcam ben buna yürekten inanıyorum ve çok dua ediyorum seni çokkkkkkkkkkkkkkk öpüyorum allahıma emanet ol herşey gönlünce olsun alah razı olsun iyi dileklerin için

oyyyy canım benim aminnnnnnnnnnnnnnnnnn allah razı olsun rabbim seninde oğluşuna ve güccük cadına hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah

Merhaba kızlar nasılsınız oglum yarın sabah saat 9.30da sünnet olacak Allah ın ıznı ıle dua edın kızlar yarın tam 11 ay doluyor ve 12. aya baslıyoruz yasımızda geldı yanı ınsallah sorunsuz geçer sünnetımız bır anne olarak elbette korkularım endıslerım var ancak er yada geç olacak sünnet doktorla konustum zaman çok uygun 2 yas üstü önermıyorum dedı psıkolojık bozukluklar olabılıyor dedı bakalım yarın ola hayrola ogluma baktıkça aglayasım gelıyor dünden bu yana çok zor annelık nasıl kıyıcam dıye kendımi yıyıp bıtırıyorum<!-- google_ad_section_end --> hayırlısı artık dualarınız bızımle olsun sonra bılgılerı paylasırım sızlerle yıne görüşmek üzere<!-- google_ad_section_end -->

selam kızlar uzun zamandır giremiyorum 23 de bebeğim 2 aylık olucak bütün arkadaşlarımı öpüyorum siteyi özledim herkeze selam
maaşallah süphanallah bu gün tam 2 aylık oldu Rabbim hayırlı ve uzun bir ömür versin yüzü hep gülsün inşallah :)
Merhaba kızlar nasılsınız oglum yarın sabah saat 9.30da sünnet olacak Allah ın ıznı ıle dua edın kızlar yarın tam 11 ay doluyor ve 12. aya baslıyoruz yasımızda geldı yanı ınsallah sorunsuz geçer sünnetımız bır anne olarak elbette korkularım endıslerım var ancak er yada geç olacak sünnet doktorla konustum zaman çok uygun 2 yas üstü önermıyorum dedı psıkolojık bozukluklar olabılıyor dedı bakalım yarın ola hayrola ogluma baktıkça aglayasım gelıyor dünden bu yana çok zor annelık nasıl kıyıcam dıye kendımi yıyıp bıtırıyorum<!-- google_ad_section_end --> hayırlısı artık dualarınız bızımle olsun sonra bılgılerı paylasırım sızlerle yıne görüşmek üzere<!-- google_ad_section_end -->
maaşallah annesi paşan büyümüş hemde sünnet oluyor ne kadar güzel canım ya Allahım sağlıklı ömür versin canım yaş küçük olduğundan hemen iyileşir tabi azcık canı yanacak ama annesi ileride olsa daha çok canı yanar bak dr da demiş psikolojisini etkiler diye çok öptüm paşamızı çok sevimli duruyor zaten Allahım tüm kötülüklerden korusun :kiss:

Ey güzel Rabbim kapına geldik sana sığındık senden diledik sen ol dedin mi her şey olur ol de bizimde hayırlı sağlıklı evlatlarımız olsun Rabbim kullarının dualarını işit! Senden başka ilah yok, senin rızan olmadan yaprak kımıldamaz, şu yanan yüreklerin evlat hasretini dindir ya Rab! Sevdiğin kulun sana yakardıkça yakarışının devam etmesi için dileğini geç veren Rabbim kimseyi evlat hasretiyle sınama! Bir gün gelecek olan yavrularımızın bizler için hayırlı ve sağlıklı olmasını nasip et! AMİN

kızlar kocam gidip bana folik asit aldı eğer hamileysen faydası olur değilsen oluncaya dek kullanman doğru olur dedi, inşallah Rabbim nasip eder ve umutları yıkılmaz. Onun için okadar hassas bir konu ki eğer adet olursam ona nasıl söyleyeceğim bilemiyorum... :(

Geri