Mobil Görüntüleme Teknolojisinde Bir İlk:

M

Misafir

Forum Okuru
Mobil Görüntüleme Teknolojisinde Bir İlk:
Mobil Görüntüleme Teknolojisinde Bir İlk: CepvizyonCepvizyon, mobil görüntüleme teknolojisinde bir ilke imza atıyor. Artık, cep telefonunuzdan internet hızında canlı görüntü izleyebilecek, kendi kameranızı arkadaşlarınıza ve bütün dünyaya açabileceksiniz.203

cepvizyon’un oluşturduğu görüntü platformu, cep telefonundan dünyanın her hangi bir yerindeki kamerayı canlı olarak takip etmek veya kendi kamerasını diğer kullanıcılara açmak isteyenlere özel imkanlar sunuyor. İlk kez kullanılmaya başlanan cepvizyon, platform kullanıcılarının, web kameraları ve ip kameralardan gelen görüntüleri sınırsızca paylaşmalarını sağlıyor. Cepvizyon’da, kendi adınıza oluşturduğunuz özel hesapla, kameranıza ait görüntüleri kimlerin izleyebleceğini belirleyebiliyor, arkadaşınızın kamerasını yönlendirebiliyor, hatta sisteme kayıtlı yüzlerce kamera aracılığıyla dünyanın farklı bölgelerinden gelen görüntüleri izleyebiliyorsunuz.
Sistem nasıl çalışıyor?www.cepvizyon.biz sitesine girip kendinize ait bir hesap açtıktan sonra, cepvizyon’un sunduğu fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz. Kendinize ait üç adet web veya ip kameranızın görüntülerini, oluşturduğunuz hesapta yayınlıyorsunuz. İsterseniz görüntüleriniz herkese açık oluyor; isterseniz sadece sizin belirlediğiniz arkadaşlarınız izliyebliyor. Şayet arkadaşınızın kamerası hareket ettirilebilir özelliğe sahipse, cepvizyon size ilginç bir fırsat daha sunuyor: arkadaşınızın kamerasını yönlendirebiliyor ve istediğiniz yönde hareket ettirebiliyorsunuz.En önemlisi de, cep telefonuzdaki görüntüleme hızı. Cepvizyon’da görüntü izlerken, kameranızın hızına bağlı olarak, televizyonda sinema izliyormuş havasına girebilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

Üst