Tarlusal Kullandıktan Kaç Gün Sonra Adet Olunur? Tüm Detayları İle Burada

A

ASEG

Forum Okuru
Tarlusal Kullandıktan Kaç Gün Sonra Adet Olunur? Tüm Detayları İle Burada
Merhaba , 35 yaşındayım. 03.05.2018 de tarlusal 5 mg doktorumun önerisi ile kullandım.İlacım 09.05.2018 de bitti.Hala adet olamadım .kasıklarımda ağrı ,gögüslerimde hassasiyet mevcut.Neden adet olamıyorum ?Dün sadece afedersiniz peçete üzerinde çok açık kahverengi leke vardı .Bu başlangıç mıdır ? Dr adetin 3.günü hormon testleri yaptır gel dedi .Adet olamayınca gitmedim.Erken gitmeli miyim yoksa biraz daha beklemeli miyim.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba tarlusal kullanımı bittikten sonra 1 hafta içinde adetin sökülmesi lazım. Kanamanız bir kaç gün içinde başlamazsa doktorunuzla iletişime geçin.

D

damla mekike nur

Forum Okuru
Meraba ben 15 yaşında genç kızım 2 aydır adet olmuyorum ve doktor yardımıyla ilaca başladım 4 tane kullandım ve kahverengi leke akmaya başladı sizce bu nedir?

M

Münevver 01

Forum Okuru
Merhaba ben de bu hapı kullandım 10.gün hastalandım ama normal de7 gün sürerdi hapı içtikten sonra 4 gün oldum bebekte istiyoruz doktora gitmelimiyim sizce yardımcı olur musunuz.

M

Mine zisan

Forum Okuru
Bende 10 gun geciktim doktor tarlusl verdi ve 3 gun kullan hamileysen bebegin tutunmasina degilsen kanamaya yol acar dedi ve sasirdim bugun 2 gundur pembemsi bir renk iki damla geldi okadar daha once boyl ebir sey duyan varmi yada yasayan

tarlusal hamile kalmayı engellermi? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
tarlusal ile geciken adet tarlusal ile geciken adet
merhaba kizlar.. 16 martta kurtaj oldum 16 nisanda adetim geldi fakat 16 mayista gelmedi hala bekliyorum 2 3 gundur tarlusal iciyorum. 10 gun once ve yine 2 3 gun once ilaca baslamadan 2 tane test yaptim evde negatif cikti. kan testine henuz...
Soru-Cevap 1
tarlusal kullandım ama adet olmadım tarlusal kullandım ama adet olmadım
Merhaba herhangi bir ilişkim olmadı adetim ilk defa gecikiyor bende eczaneden tarlusal aldım kullandım 3 gün oldu hala adet olmadım yardımcı olurmusunuz
Soru-Cevap 1
İlişki sonrası tarlusal kullnımı ve Adet gecikmesi İlişki sonrası tarlusal kullnımı ve Adet gecikmesi
Eşimle korunmasız ilişkimiz oldu ama aklına gelen gibi değil korunmadık ve o şekilde vajinaya girdi ve çıktı maksimum 10 saniye sürmüştür ve 13 gün adetim gelmedi tarlusal kullandım bugün bitti. Gebelik olmuş mudur
Soru-Cevap 1
Tarlusal kullanıp hamile kalanlar hamilelik durumum nedir ? Tarlusal kullanıp hamile kalanlar hamilelik durumum nedir ?
İki aydır tarlusal kullanıp adet görüyorum. 11-12 hafta önce cinsel ilişkim oldu fakat birleşme sürtünme olmadı. Sadece p..s arkama değdiğinde zevk suyu aktıysa vajinaya gelmiş midir? Adet oldum iki ay boyunca fakat herhangi bir ihtimal var...
Bilmedikleriniz 3
tarlusal hamile kalmayı engellermi? tarlusal hamile kalmayı engellermi?
iyi günler bu ay korunmasız ilişkim oldu ani olduğu için korunamadım bende tarlusal yuttum tarlusal hamile kalmamı engellermi
Bilmedikleriniz 1