tarot baktırmak isteyen arkadaşlar lütfen okusun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isimsizm

Yeni Üye
Üye
tarot baktırmak isteyen arkadaşlar lütfen okusun.
tarot baktır tarot baktırmak istiyorum bedava bak canlı fal baktırmak istiyorum canlı falı baktırma
Arkadaşlar,uzun süredir başka bir forumda tarot bakıyor idim.Beni tanıyanlarınız olmuştur.Gördüğüm lüzum üzerine bundan sonra meleklermekanı'nda bakmaya başlayacağım.Tabi forum yöneticileri izin verirse.Aslında yönetici olmak gibi bir isteğim de var ama tabi yine izin verilirse.Neyse,herşeyin hayırlısı olur umarım.Dediğim gibi 5 eylül'den itibaren buradayım.Hoşçakalın.

Ce: tarot baktırmak isteyen arkadaşlar lütfen okusun.

isimsizim merhaba nasılsın bana diğer sitede bakmıştın chatlaK BEN hatırlarsın herhalde :) neyse burada olmana sevindim... kendine ii bak ii fallar bu arada müsait olduğun bi zamn bana şöle para ve aile durumu için bakarsan sevinirim...

Evet canım hatırladık bana öbür yerde de bakmamıştın , borcun var ona göre

aaa merhaba ne güzel bana hiç bakmamıştın lüffen bakarmısın...
istediğin bilgi olursa veririm canım lüffen...

sıramı aldım.. Tarot meraklısıyımdır.. rica edim bir seans.. veya bir kart hangisini yapıyorsun?

sitenize yeni geldim bende baktırmak istiyorum çoooook merak ediyorum.

isimsizim banda bakar mısın tatlım ismim pelin 15.12.1989 dogumluyum ask hayatım ve genel bnakarsan sevınırım sımdıden tesekkur ederım cnm

selam isimsiz bana geleceğimin ne kadar aydınlık ne kadar karanlık oldugunu soylermsıın...sırada bende varım yanı..pls

merhaba ve hoşgeldin
ne zaman konuşma paneline gelecksin acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri