Tarotta Soru Sorma Sistemi ve Püf Noktalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Tarotta Soru Sorma Sistemi ve Püf Noktalar
soru sorma falı tarot soru sor tarot cevap tarota sor sorarak fal bakma
Arkadaşlar,

Tarot açtırırken gelecekten haber alma niyetinde değilde bazı sorun yada konularımıza cevap almak için kullanalım.

Bunu ben açıkçası fal olarak değerlendirmiyorum. Ama kahve falıda baktığım için (artık bakmıyor ve ilgilenmiyorum) konuşurken fal bakar gibi konuşma alışkanlığım da ondandır.

Dikkat etmişsinizdir. Genellikle kötü şeyler söylemekten de kaçınırım. İki sebebi var bunun . Birincisi, insanlara kötü haber vermekten hoşlanmıyorum. İkincisi ise, sizin dikkatinizi ve enerjinizi üzüleceğiniz bir potansiyele odaklamak istemiyorum.

KARTLARI AÇTIRIRKEN;

*Kesinlikle kendinizi iyi hissettiğiniz bir an, mesajınızı yazın. İyi değilseniz
mutlu olduğunuz anları düşünüp, derin bir nefes alın.. işte yazmaya hazırsınız. (Kötü ve karamsar bir hava içindeyseniz bu kartlara yansıyacaktır.) O yüzden iyi ve mutlu düşünceler içine girip mesajınızı yazın.

*Siz baktırırken hayrınıza olana odaklanın. (çok önemli)

*Sorularınızı ne yapmalıyım? nasıl davranmalıyım? şeklinde sorun.

*En az dirençli yoldan gitmek için ne yapabileceğinizi öğrenin.

*Önünüzdeki potansiyel durumlardan haberdar olun

*Ona göre -alınacak bir tedbir var ise- hazırlıklı olun.

*Aynı konular içinde sürekli kart açtırmayın. Genellikle ilk yapılan açılım olacak şeylere daha yakın sinyaller verir. Sürekli aynı soruyu kartlara sormak kafanızı karıştırmaktan başka bir işe yaramaz.

aşağıdaki linki okumadan mesaj yazmayın lütfen. Aksi takdirde
istemeden ceza alabilrisiniz.

https://www.meleklermekani.com/taro...ri-ve-uymayanlar-hakkinda-ceza-islemleri.html

SAĞLIKLA KALIN:melek:

Son düzenleme:
Ce: Lütfen TAROT açtırmadan okuyunuz..

çok saol ablacım zaten geleceği sadece allak bilir bizimkisi zevk işte

Ce: Lütfen TAROT açtırmadan okuyunuz..

SAYIM 8 2 78 ben gökçen hüseseyini beni seviyor mu ben aslan o balık burcu..

Cevap: TAROT açtıranlara TAVSİYELER ÖNEMLİ*

handan banda bakarmısın.1 ay oldu erkek arkadaşımdan ayrılalı ban geri dönecekmi diye.onun adı kamil yay burcu.ben başak burcuyum.22 18 63 şimdidec teşekkür ederim.

Cevap: TAROT açtıranlara TAVSİYELER ÖNEMLİ*

merhaba.burcum balık.ufukta evlilik varmı.sayılarım 2 7 20 teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri