Temmuz 2013 anne adaylari....

Tatlim becken dedigin legen kemigimi?yoksa bacaklarin yaninda kalca kisminda orasimi?tam anlayamadim??neden zararliki?yeni dogum yaptigim icinmi anlamadim?daha önede atlardim ben

Legen kemiyi olmasi lazim.. dogumdan sonra kosmak atlamak yorucu sporlar uzun bi süre.tavsiye ediLmiyor. ileride idrar kacirma tutamama sorunlari oluyormus... simdi jimlastik hareketlerle kaslari calistirman gerekiyor. ilk dogumda kursa gitmistim.. Simdi evde dvd ile caliscam.. Rückbildungsgymnastik diye dvdleri bulabilirsin

Legen kemiyi olmasi lazim.. dogumdan sonra kosmak atlamak yorucu sporlar uzun bi süre.tavsiye ediLmiyor. ileride idrar kacirma tutamama sorunlari oluyormus... simdi jimlastik hareketlerle kaslari calistirman gerekiyor. ilk dogumda kursa gitmistim.. Simdi evde dvd ile caliscam.. Rückbildungsgymnastik diye dvdleri bulabilirsin

Bu haftasonu yüzmeye gidicem vala bilmiyorum yorucu olacakmi :) bende kursa gitmek istiyorum arastirmam lazim

gönülcüm tikandi yazmak istemistim :)

kizlar 9kg kaldi veremiyorum artik... bu arada sütüm cogaldi oglan hepsini emmiyor o yüzden azalsin diye ara ara nanecayi iciyorum...

gönülcüm tikandi yazmak istemistim :)

kizlar 9kg kaldi veremiyorum artik... bu arada sütüm cogaldi oglan hepsini emmiyor o yüzden azalsin diye ara ara nanecayi iciyorum...

tatlim ya sonra sutun azalmasin dikkat et benimde cok bende sagiyorum disari cikinca lazim oluyor fenchel tee vermiyorum cok fazla zaten hic istemiyor cook az iciyor o ona yeter benim sutumden baska bisey icmesin simdi.iyi bakalim trde ne kadar kalacaksin?bende bu kis gitmek istiyorum bakalim insallah

ne tesadüf benimde bebeğimin yanında bi kistim var ama doktorum fazla üstünde durmadı ve yine ne tesadüf benimde bir kızım var ona hamileykende bir kistim vardı ve bebek büyüdükçe kist küçülüp yok olur demişti doktorum öylede oldu fazla takmıyorum nasipse zaten olur ..benim kontrolümde bu çarşamba bakalım..hoşçakalın...

alooo annelerim nerelerdesiniz nasilsiniz... buarada verdigim tüm lilolar gitti hatta üstüne bide 3-4 kg daha verdim hahaha ....
En güzel Diät emzirmek ve bir yaramaz evlat hahaha

Geri