1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Bazı Yalanlar

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yorgun görünüyorsun, biraz uzan istersen, Sever gibi yapma artık, daha henüz vakit varken

Birkaç yaralı ruh,
    Birkaç bira şişesi,
    Elimizde bunlar var,
    Mutlu olmaya yetmezki,
    Aşk.

Yalanlarımız güzel, inanması zevkli,
    Bir şey sevmeye değerse ölmeye de değer mi?
    Birkaç uyku hapı,
    Birkaç kıskançlık krizi
    Elimizde bunlar var,

Mutlu olmaya yetmezki,
    Mutlu olmaya yetmezki,
    Mutlu olmaya yetmezki

Bazı yalanlar güzel,
    Bazı gerçekler acıymış.
    Bazı ölümler uzun,
    Bütün hayatlar kısaymış.

Çalışmış kaybetmiş,
    Koşmuş yorulmuştuk.
    Birbirimize içmeden dokunamaz olmuştuk.

Bikaç kalp ağrısı,
    Birkaç imdat çağrısı
    Elimizde bunlar var

Mutlu olmaya yetmez ki...

Teoman - Bazı Yalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alışılmış yalanlar....

alışılmış yalanlar....

* Valla olmaz hesabi ben ödeyecegim. * Pardon kimsiniz? Haaa sen misin Recep?? * Bu aldigim en güzel hediye... * Hocam, haftaya kesin hallederiz. * Bi oturusta iki büyük deviririm... * Ben almiyim rejimdeyim... * Eee ne zaman gidiyoruz içmeye?... * Bi'tanem... * Seni Seviyorum... * Beni seçerseniz size... * Ben de tam seni arayacaktim... * Bizi davet ettiler ama gitmedik... * Valla bu size çok...
  2. popüler yalanlar

popüler yalanlar

Ben zaten anlamıştım. Önemli olan ruh güzelliği canım. Senden başka kimseyi sevmedim. Aaaa.Hoşgeldin.Ben de şimdi sana geliyordum. Abi İş Yarın tamam. Öğle tatili yapmıyoruz. Şimdi ben de seni arayacaktım. Orijinal yedek parçası. Telefon şehirler arasına kapalı abi be. Burada torpil geçmez kardeşim. Valla girilmez levhasını görmedim memur bey. Yemeğe kalsaydınız. Çok...
  3. Yalan yalanlar yalanlarımız...

Yalan yalanlar yalanlarımız...

İnsanları en çok mutlu eden ve en çok hoşlandıkları şey; YALAN!!!!! İnanma yalanın evi zaten. Üstelik yalan ne kadar büyük, ne kadar abartılı ise o kadar hoşa gitmekte.... Çalışkan birine "çalışkansın" dediğinizde fazla etkilenmez, bunu biliyordur zaten...Tembel birine "çalışkansın" dediğinizde hoşuna gider , "çok çalışkansın" dediğinizde yalan olduğunu...
  4. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  5. Şoför Yalanları:)

Şoför Yalanları:)

Şoför Yalanları 1-Bi basmışım üç saatte Ankara’ ya indim. 2-Araba altımdan kaçıyo yani öyle bi şey işte. 3-Rampada kırdığım gibi direksiyonu önüne, afalladı gariban. 4-İstesem kimse beni geçemez. 5-Zaten hurdaydı bizim kamyon bir de baktım direksiyon elimde kalmasın mı? Hemen torpidodan aldım penseyi taktım simidi yerine. Bu arada kamyon gidiyo ha. 6-Nasıl uyduysam gözümü bi açtım...

Sayfayı Paylaş