Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Kızlar hepinizin bayramı şimdiden kutlu olsun bu bayram benim için çok özel çünkü bebişimle ilk bayramımız mevlam evlat sahibi olmak isteyen herkese yaşatsın bu mutluluğu inş biz hamişlerin de bebişlerini sağ salim kucağimıza versin inş bugün bayram arefesi bütün dualar kabulolurmuş oyüzden bende herkes için bol bol dua edicem sizde bizi unutmayın duanızda

canım benim çok tşk ederim, sizlerin de güzel fotolarını bekliyoruz. sen de korkma hayırlısıyla atlatacaksın inş.

canım yaa çok yorma kendini. yavaş yavaş sıra geliyor hepimize, ilk sensin inş hayırlısıyla hepimiz doğumlarımızı atlatırız:) iyi olmanıza sevindim. biz de iyiyiz şükür düşüncelerine de tşk ederim canım. amiinnn.

canlarım sizlere de hayırlı mutlu bayramlar:) melekçiğim bir oğluş mu geliyor yoksa hadi hayırlısı...

olur ablacım yormam saol aminnn inş rabbim hamiş kalmak isteyen bütün arkadaşlarımada en kısa zamanda hayırlısıyla bebiş nasip etsin

kızlar bayramınız şimdiden kutlu olsun yoğunluktan giremeye bilirim bebişimle ilk bayramımız allah doğuncada nice güzel bayramlar geçirmek nasip eder inşallah hepimizeeee :)))

melekcim yeni gördüm geçmiş olsun cnm benimde ara arA ağzımda yaralar çıkıyor beyaz ama ateş yapıormuşum gece uyurken o nedenle panik yapma cnm kötü bişi yoktur ama endişelenmen çok doğal insan tedirgin oluyor ama merak etme sen kötü bişi değildir cnmm buı arada benim içimdende senin oğlun olcak gibi geliyor tabii hayırlısı herşeyin cnmmm :)

ayşegülcüm çok az kaldı artık senindeee sağlıkla hayırlısıyla dünyaya getir bebeğini inşallah sonrada sıra bizlerin bakalımmm hayırlısıyla :)))

hepiniziiiii çokkkkk öpüyorummmmmmmmmmmmmmm.....

defnecimmm bu arada bayramda sende bize güzel haberlerle gel inşallah cnmmm çok öpüyorummm...

KIZLAR BEN DE ŞİMDİDEN BAYRAMINIZI KUTLAYAYIM BELKİ GEZMELERDEN FAZLA GİREMEYEBİLİRİM. HERKESE MUTLU HUZURLU VE HEP SEVDİKLERİYLE GEÇİRECEĞİ ŞEKER TADINDA BAYRAMLAR DİLİYORUM. HAMİLE ARKADAŞLAR İNŞ SENEYE BU ZAMANLARDA BEBEKLERİMİZLE BAYRAMI KUTLARIZ:) HAMİŞ KALMAK İSTEYENLERE DE ALLAH BİRAN ÖNCE NASİP ETSİN. HEPİNİZİ ÇO SEVİYORUM VE ÖPÜYORUM AEO...

RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN....SEVDIKLERINIZLE SAGLIKLI VE MUTLU NICE BAYRAMLAR GECIRMENIZ DILEGI ILE ...:kiss:

herkese hayırlı bayramlar
sizlere de mutlu hayırlı bayramlar kızlar:)

Kızlar hepinizin bayramı şimdiden kutlu olsun bu bayram benim için çok özel çünkü bebişimle ilk bayramımız mevlam evlat sahibi olmak isteyen herkese yaşatsın bu mutluluğu inş biz hamişlerin de bebişlerini sağ salim kucağimıza versin inş bugün bayram arefesi bütün dualar kabulolurmuş oyüzden bende herkes için bol bol dua edicem sizde bizi unutmayın duanızda
ay canımmm aminn inş. Allah hepimizin duasını kabul etsin. mutlu bayramlar...

kızlar bayramınız şimdiden kutlu olsun yoğunluktan giremeye bilirim bebişimle ilk bayramımız allah doğuncada nice güzel bayramlar geçirmek nasip eder inşallah hepimizeeee :)))
fıstığım senin de bayramın kutlu olsun. öptük kızımla kızını ve seni:)

hepinizee çook çookkk huzurlu mutluu sevgi dolu bi bayram diliyorum....bu bayramı benim için bayram yapan bayrama hamile olduğumu bilerek girmem :) allahııımmmmm ne olurrrr burdaki tüm arkadaşlarıma en en eennn yakın zamanda nasip et hamiş arkadaşlarımın ve benm meleklerimizi de bize bağışla...
canım evet sana tam bayram oldu:) aminnnn duaların için sana da iyi bayramlar...

Kızımla ilk bayramımız.. Bakalım bu bayramımız nasıl geçecek .. Gecen bayramlarda babamız yanımızda yoktu cunku eşim askerdi bu yıl hem eşim hemde inşallah bebişim benimle.. herkesin bayramı mubarek olsun...
oy canım ne mutlu sana Allah ayırmasın inş. sizin de bayramınız kutlu olsun.

Şimdi de geldik ağustos ayına hadi bakalım maşallah maşallah
hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı
tüm listeye...
bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN

Çok şükür 23.08.2011 saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3.600 gr ve 53 cm olarak doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi 35 haftalık hamiş OĞLAN

3.salkım......................şubat hamişi 32 haftalık hamiş KIZ

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 31 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 30 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
27 haftalık hamiş KIZ

8.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 26 haftalık hamiş KIZ

9.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 26 haftalık hamiş KIZ

10.sen-lin12121212.....mart hamişi 25 haftalık hamiş OĞLAN

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 24 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 24 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 22 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 21 haftalık hamiş KIZ

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 21 haftalık hamiş

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 19 haftalık hamiş OĞLAN

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 18 haftalık hamiş OĞLAN

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 16 haftalık hamiş

21.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 16 haftalık hamiş OĞLAN

22.incetopuk..............................mayıs hamişi son adet 30 mayıs 14 haftalık hamiş

23.beyonceee............................haziran hamişi
13 haftalık hamiş

24.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 13 haftalık hamiş

25.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 12 haftalık hamiş

26.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 11 haftalık hamiş

27.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran Konya 28 yaş 11 haftalık hamiş

28.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 11 haftalık hamiş

29.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 9 haftalık hamiş Ramazanın 1. hamişi

30.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 8 haftalık hamiş Ramazanın 2. hamişi

31.best_dream....................temmuz hamişi son adet 14 temmuz 7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)) Ramazanın 3. hamişi

32.tektanemmm....................temmuz hamişi son adet 25 temmuz 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)) Ramazanın 4. hamişi

33.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)) Ramazanın 5. hamişi

34.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-orjinal-catlaq.......................??? 10 temmuz İstanbul
-çitos.................................??? Yozgat
-haziran13..........................??? İstanbul 35 yaş Mühendis
-sinemtugra......................???
-darkangel80....................???

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-lovely.......................7 eylül
-burçemm......................7 eylül Tekirdağ
-emral........................10 eylül
-tuha..................................?
-baharrrımmm....................10 eylül Ardahan Güzellik uzmanı
-ada_16........................?
-hayal...........................13 eylül Tokat 24 yaş Türkçe öğrt.
-defne defne.......................14 eylül 27 yaş Satış danışmanı
-bebekyüzlüm....................14 eylül Ankara Ev hanımı
-dilber yavuz.....................15 eylül Tekirdağ
-fatma 2...........................17 eylül
-hale77........................2o eylül
-denizzzz.....................21 eylül Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-sevde7.........................24 eylül
-geveze.............................?
-ayse arslan
....................? Kayseri
-AyşegüL......................?

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-beklenenbebiş..................? 20 yaş
-mumined....................? Konya-Akşehir

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................??? 16 ağustos 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............??? 10 ağustos Ankara 28 yaş Memur
-mini garaböcük...................? Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 77 kişi olduk, herkesi bekleriz...

eveeeet bi ben kalmışım bayramı kutlamadık:)canlarım hepiniizin bayramı mübarek olsun MEVLAM bayramı bayram tadında ve sevdiklerinizle yaşamanızı nasip etsn inşallah.Çok şükür yaradana ki bu güne kavuşturdu nasip etti nice nice bayramlar yaşamamızı da nasip etsn evlatlarımızla inşallah.Bu bayram bana biraz zor olucak burda kimsem yok eşim ilk gün nöbetçi yalnz kalıcam ama olsn artık oğlumla vakt geçircez bizde.Bol bol şeker aldm oğluma yesin tosun olsn dye.:)Ben tatlı hiç yemem bu yaşıma kadar sayılıdır belki de yediğim tatlı sayısı o yüzden şekerlerle idare ediyoruz:)yarn ben girerim yüksek ihtimal çünkü bi yere gitmeyeceğim ama şimdiden kutlaym ben duygusala bağlar ağlarım yarın çünkü:(Bu bayram babamın da kabrini ziyaret edemeyeceğim.Rabbim tüm ölmüşlerimize de rahmet eylesin tüm geçmişlerimize.Benm her bayram bu acım tazelenir 7 sene olucak ama hala çocuk gibi babamın yokluğıunu ararım tabi her daim aklmzda ve canımz acıyo ama bayramlar farklı olur işte.Ya neyse ben çok konuştum eşim de evde ben ağlarsam tutamam baya ağlarm o da üzülmesin yarın nöbetçi adamcağız aklı bende kalır..Şimdilik hepinizi kocaman öpüyorum :kiss:

eveeeet bi ben kalmışım bayramı kutlamadık:)canlarım hepiniizin bayramı mübarek olsun MEVLAM bayramı bayram tadında ve sevdiklerinizle yaşamanızı nasip etsn inşallah.Çok şükür yaradana ki bu güne kavuşturdu nasip etti nice nice bayramlar yaşamamızı da nasip etsn evlatlarımızla inşallah.Bu bayram bana biraz zor olucak burda kimsem yok eşim ilk gün nöbetçi yalnz kalıcam ama olsn artık oğlumla vakt geçircez bizde.Bol bol şeker aldm oğluma yesin tosun olsn dye.:)Ben tatlı hiç yemem bu yaşıma kadar sayılıdır belki de yediğim tatlı sayısı o yüzden şekerlerle idare ediyoruz:)yarn ben girerim yüksek ihtimal çünkü bi yere gitmeyeceğim ama şimdiden kutlaym ben duygusala bağlar ağlarım yarın çünkü:(Bu bayram babamın da kabrini ziyaret edemeyeceğim.Rabbim tüm ölmüşlerimize de rahmet eylesin tüm geçmişlerimize.Benm her bayram bu acım tazelenir 7 sene olucak ama hala çocuk gibi babamın yokluğıunu ararım tabi her daim aklmzda ve canımz acıyo ama bayramlar farklı olur işte.Ya neyse ben çok konuştum eşim de evde ben ağlarsam tutamam baya ağlarm o da üzülmesin yarın nöbetçi adamcağız aklı bende kalır..Şimdilik hepinizi kocaman öpüyorum :kiss:
kuzum benim senin de bayramın kutlu olsun. aminnn güzel dileklerine. oğluşunu da bol bol besle. babasızlık zor bilirim ben de babacığımı 13 yıl önce kaybettim Allah kimseye yaşatmasın mekanları cennet olsun. çocukluk bayramları da ayrı bir güzeldi. oyy kıyamam ağlama. ben de kocaman öptüm tatlım...

Geri