Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

rabbim kolaylıkl geçmesini nasip etsin sılam ağrısız acısız

inşallah gevezem hayırlısıyla güzel haberlerle dönerim sizlere :26:

sılam tatlım rabbım kolaylık versın tez zamnda bebegıne kavus ınsallh bıtanem ınsallh testlerın kolaylıkla gecer tatlım hıc merak etme kasma kendını canım benım :) gecmıs olsun
geveze saol cnm benım darısı sana olsun ınsallh....

sağol melodim inşallah kolaylıkla geçer bu çarşambaya çekilicem testlerimide dr ozaman yorumlayacak Rabbim seninde meleğini korusun sağlığıyla gelsin bebeğin inşallah :nazar:

kızlar ben ikinizin de canıgönülden ne kadar bebek istediğini biliyorum Allahım inş emeklerinizi boşa çıkartmaz ve çok yakında sizlerden de güzel haberler alırız umarım. allah yardımcınız olsun kafanız rahat ve umudunuz oldukça bebeklerin gelmesi yakındır kendinize iyi bakın.

inşallah tunacım inşallah hayırlı haberler vermek nasip etsin Rabbim ve tabi sizlerindde hayırlısıyla doğum haberlerinizi almak meleklerinizin fotolarını görmek nasip olsun ayy miss kokulular cennet kokulular bizede nasip olsun :)

canım ben de çok korkuyordum fılmden once, anestezi ile yaptırdım o yuzden uyudum uyandım bıtmıstı zaten, ne agır oldu ne de sızı. Hiçbişey hissetmedim sonrasında da. Bittikten sonra 1-2 saat kadar ufak lekelenme şeklinde kanama oldu hepsi bu. Hayırlı haberlerle gelirsin inşallahhhh. Rabbim bizim gibi tüm bekleyenlere nasip etsin

canım beni buradaki arkadaşlar çok rahatlattı inşallah rahat bir şekilde geçer benimde lekelenme olma ihtimaline karşı pedle giderim inşallah hayırlısıyla meleğimiz gelir canım :)

yasemin inş sanada sılamada vesile olur bu fılmler merak ettim senı hatta bu gece ruyamda gordum özelden bı msj atayım dıye netı actımkı dönmusun topiğe:))

hadi kızlar hayırlısıyla inşallah burada hamiş haberlerimizi veririz birbirimize ve bebeklerimizin gelişimlerini anlatırız :)

slm hamişler ve hamiş adaylarııııııı nasılsıız??? ben Mersideyim ama çok gezemiyorum ama çükü çok yoruluyorum penguen gibi yürüyorum herkesin hoşuna gidiyo ablmlar falan çok beğedi bu şişko halimi:)aslnda şişko değilm ama göbüşlü oldğmdan dolayı şişkooo diyolar :)RABBİMherkese nasip etsn bu güzel duyguları inşallah

oyy tombiş shekerimm göbişinde meleği sevsinlerr :nazar:

slm hamişler kimse yazmıyo ne zamandır canlılığını kaybetti bizim mekan =( artık sabahları kızımın kıpırtılarıyla uyanıyorum Allah herkese nasip etsin inş.

selam meleklekler naslsınız allah şükür bebğim iyi 11 gündür yatıyorum son düşük iğnesi vuruldum bu hafta istiratim bitiyor kızlar dualarınız için teşşekür ederim bide kızlar bu bebekler kaç aylıkken tepişmeye başlıyor hepinizi öptüm

mrb arkadaslar yenı uye oldum yazıların bır kısmını okudum ben uc yıllık evlıyım 2 yıl once hamıle kaldım ılac kullandıgım ıcın aldırmak zorunda kaldım sımdı cocugum olsun dıye dua edıyorum ama yumurtalıklar zayıfmıs yumurtlama olmuyor dedı doktor.hatta menapoz dıyor fsh cok yuksek duphaston kullandım adetım gelmedı hamılede degılım sımdı dhea ılac kullanıyorum 3 ay kullanmamı soyledı 1 ay bıttı 2 ayım kaldı hayırlısı ınş.ama 3 aydır adet gormuyorum gobegımde sıstı acaba dedım hamıle olabılırmıyım bugun test yaptırdım degılım allah tan umıt kesılmez allahım ol derse olur
hoşgeldin gülencim öncelikle allah gönlüne göre versin hayırlısıyla dileğine kavuşursun inşallah. bende 5 yıllık evliyim 3 düşük yaptım şuan tedavi görüyorum allahım bizede nasip eder inşallah annelik duygusunu...

slm hamişler ve hamiş adaylarııııııı nasılsıız??? ben Mersideyim ama çok gezemiyorum ama çükü çok yoruluyorum penguen gibi yürüyorum herkesin hoşuna gidiyo ablmlar falan çok beğedi bu şişko halimi:)aslnda şişko değilm ama göbüşlü oldğmdan dolayı şişkooo diyolar :)RABBİMherkese nasip etsn bu güzel duyguları inşallah
ay maşallah nazar değmesin canım, oh gezin bol bol:)

sılam_nisa;742930 [B' Alıntı:
inşallah tunacım inşallah hayırlı haberler vermek nasip etsin Rabbim ve tabi sizlerindde hayırlısıyla doğum haberlerinizi almak meleklerinizin fotolarını görmek nasip olsun ayy miss kokulular cennet kokulular bizede nasip olsun :)[/B]
ay aminnn canım inş, sonlara doğru heyecan oluyor, tşkler Allah hepinize yaşatsın.

bu ay nasıl geçti anlamadım geri sayım başladı yine:) eğer gününde olursam bayram günü adet olcam, ALAHIM nolur çifte bayram yaşat bize AMİİİİİİN...
hadi bakalım inş güzel bir bayram hediyesi olur canım:)

slm hamişler kimse yazmıyo ne zamandır canlılığını kaybetti bizim mekan =( artık sabahları kızımın kıpırtılarıyla uyanıyorum Allah herkese nasip etsin inş.
maşallah kızına canım zamanla artacak iyice:) öpüyorum

selam meleklekler naslsınız allah şükür bebğim iyi 11 gündür yatıyorum son düşük iğnesi vuruldum bu hafta istiratim bitiyor kızlar dualarınız için teşşekür ederim bide kızlar bu bebekler kaç aylıkken tepişmeye başlıyor hepinizi öptüm
aman dinlen canım çok şükür atlatıyorsun inş sevindim, benm kız geç başladı 20ye yakın kıpırtı gibi:)

slm kızlar hamişler sizede allah bol bol sağlık versin bende bu ay beklemedeyim 17 kasım beklenen adet ama inşallah olmam dua edinde olmim allahım banada ver yarabbi bide isteyen herkeze:)
aminnn güzelim inş allah senin de bebeğini göndersin.

slm kızlar evet 32+2 deyiz vee çok şükür sonunda kızım kendini gösterdi:)) çok rahatladım, ben yine de perş günü bir kez daha ayrıntılıya gireceğim. kilosu 1900 gr civarı boyumuz da 45 cm olmuş, çok şükür herşeyi normal:) tabi ben almış başını gidiyorum 14 kilo oldu:) ayrıca doğum yöntemini konuştum doktorla, spinal anesteziyi sordum önerdi, epidurale göre daha etkiliymiş, doğumdan 1 hafta önce anestezi uzmanı bilgi veriyormuş. ha bir de odaları gördüm gayet güzel. bakalım 35. haftada da nst için çağırdı. ay sonlara geldikçe insan kavuşmak istiyor bebeğine:)) Allah hepimize nasip etsin inş.

Geri