Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

ben ruyamda ikinci bebegimin yuzunu gordum normalde zaten 23 haftalik hamileyim bebek erkek olacak ruyamda yuzunu gordum uyuyordu sonra gozlerini acti ve bana bakti maasmavi gozleri vardi iri iri ama gozunun biri sanki biraz kaymis gibiydi bilemiyorum o tarafini tam anlayamadim sonra bebegin ismini ruyamda deniz koydum sizce bu ruyanin anlami nedir lutfen biri cevap yazsin .. ismini aceba Allah bana mi soyledi veya bildirdi ben oyle soyledim ve aceba ismini deniz koyarsam ruyamdaki gibi bebegin gozlerinde bozukluk olurmu aceba cok korkuyorum bunun bir aciklamasini yapacak birileri varsa lutfen yazsinlar bekliyorum..
canım alt tarafı bir rüya bu .bu kadar kafana takcak bişey yok birde sen hamilesin bu dönemlerde çevrende tv de gördüğün duyduğun şeylerden etkilenirsin bu da sana rüya olarak geri döner yani gayt normal,eğer farklı bir isim düşünmediysen deniz ismi gayet güzel ve anlamlı tavsiye edrim(benimde eşimin ismi olduğu için daha çok severim bu ismihahaha)canım son olarak şunu dicem işte acaba bebeğin ismini deniz koyarsam bebeğin gözleri bozuk mu olur demişsin buna ben dahil hiç kimsenin cevap vermesi imkansız ancak gaybı RABBİM BİLİR.senin yapacağın bu konudda tek şey bol bol dua etmek bebeğinin senin için hayırlı ve sağlıklı olması için?genelde rüyaların çıkar mı bunu merak ettim almire?

yooo canım bu rüyada ağlancak bir taraf yok bir anlamda işin gereği başına gelebilecek bir rüyayı görmüşsün diğer anlamda ise sana taptaze ve hayırlı bir haber gelecek kuşun ölmesi bir haberin dirileceğine yeşil olması da bunun senin için hayırlı bir haber olacağına işaret canım birde temizlik yaparken görmüşsün bu da senin manevi olarak bazı temizlenmesi gereken huyların var ya da yapma isteyipte yapamadığın şeyletr var bu konuyu bir düşün düzeltmen gereken noktaları düzeltmeye çalış canım,bu rüyadan çıkarılan anlam tamamen bundan ibaret
çok saol canım anneannem de öyle dei iyi rüyası dedi telefonda konuşurken dediğn gibi ben sürekli olarak namaza başlamak istiyom şeytana uyuyom sanırım ondan oldu oh be içimi rahatlattın ama hala gözümden dolu dolu dökülüyor

merhaba denizcim.. akşam çok ilginç bir rüya gördüm tam olarak hatırlamıyorum ama alyansımın parçalandığını gördüm o kaldı aklımda ve çok şaşırdım. benim alyansım bulgari biliyosundur yaylı gibi daha önce nişanlıyken kırılır gibi olmuştu yaptırmıştım.. ama rüyamda yine aynı şekilde olduğunu gördüm durup dururken elimde kırıldı parçasını aldım şaşırdım.. rüyamda bi bunu hatırlıyorum..bi açıklaması varmıdır bu rüyamın :(

merhaba denizcim.. akşam çok ilginç bir rüya gördüm tam olarak hatırlamıyorum ama alyansımın parçalandığını gördüm o kaldı aklımda ve çok şaşırdım. benim alyansım bulgari biliyosundur yaylı gibi daha önce nişanlıyken kırılır gibi olmuştu yaptırmıştım.. ama rüyamda yine aynı şekilde olduğunu gördüm durup dururken elimde kırıldı parçasını aldım şaşırdım.. rüyamda bi bunu hatırlıyorum..bi açıklaması varmıdır bu rüyamın :(
ildağcım evinin içinde senin söz sahibi olman azalıyomu ya da eşinle aranızda bir sorun mu var?bu yüzük kırılması bu gibi durumlarda görülür bana bu konu da bilgi verirmisin ?ha bu arada evli değilsen yine bu konu hakkında da bilgi ver ona göre bişey daha eklicem

denizcimmmmmm ben ruya icinde ruya gordum bu tarz ruya cok goruyorum...bir erkek evladim olmus emziyorummmmm.sonra gorumcemin evine gidiyorum klozete oturuyorum sifona bastigimda o su tertemiz bir sekilde klozetten fiskiriyo etrafa.....??????????????

denizcimmmmmm ben ruya icinde ruya gordum bu tarz ruya cok goruyorum...bir erkek evladim olmus emziyorummmmm.sonra gorumcemin evine gidiyorum klozete oturuyorum sifona bastigimda o su tertemiz bir sekilde klozetten fiskiriyo etrafa.....??????????????
canım erkek çocuğu kız çocuğun olacağına işarettir,ikinci ise maddi olarak sıkıntılısın ama bu çok yakında bebeğinizin kısmetiyle açılcak dua et

denız ablacım rüyamda gorumcem tualetın kapısını acıyo hava alsın dıye oglum kosuyo kaka yapıcam dıye tualete düşüyo :( ılk bacagı gırıyo sonra dıger bacagı kolları gırıyo anlında sıkısıyo kafasını tutup cekıp alıyorum cok etkılendım cok korktum orada uyandım ablacım

ildağcım evinin içinde senin söz sahibi olman azalıyomu ya da eşinle aranızda bir sorun mu var?bu yüzük kırılması bu gibi durumlarda görülür bana bu konu da bilgi verirmisin ?ha bu arada evli değilsen yine bu konu hakkında da bilgi ver ona göre bişey daha eklicem

ben evliyim 1,5 yıllık.. eşimle anlaşamadığım hiç problemim yok çok şükür.. illaki tartışıyoruz ama çok basit nedenlerden oda.. genelde karar verceğimiz konularda ortak karar veriyoruz kim haklıysa onu seçiyoruz..

ben evliyim 1,5 yıllık.. eşimle anlaşamadığım hiç problemim yok çok şükür.. illaki tartışıyoruz ama çok basit nedenlerden oda.. genelde karar verceğimiz konularda ortak karar veriyoruz kim haklıysa onu seçiyoruz..
ttamam canım RABBİM nzardan korusun inşallah....bu rüyanın tabiri bu şekilde kaynaklanır ama sana şunu dicem yuvanı huzurunu kıskanan ve nazar değdirenler olabilir bu konuda hep nazar duası oku canım

denız ablacım rüyamda gorumcem tualetın kapısını acıyo hava alsın dıye oglum kosuyo kaka yapıcam dıye tualete düşüyo :( ılk bacagı gırıyo sonra dıger bacagı kolları gırıyo anlında sıkısıyo kafasını tutup cekıp alıyorum cok etkılendım cok korktum orada uyandım ablacım
maddi ve manevi anlamda sıkıntılar olsada o bitanecik yavrunun yüzüsuyu hürmetine bunlar geçicek bak onu kurtaran sen olmuşsun o zaman sabrı bir adım fazla gösteren sen olcan

Geri