yorumlarınızı bekliyorum...

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
yorumlarınızı bekliyorum...
arkadaşlar çok merak ediyorum internette bu konuyla alakalı bazı yazılara rastladım daha doğrusu farklı kişi görüşlerineee. ve soruyu bide sizee sormak istedim, bakalım benim canım meleklerim bu konuda ne düşünüyo...

eşiniz, kayınvalideniz ve siz arabanızla bir yere gideceksiniz.. kayınvalideniz öne oturdu ve bunu her seferinde yapıyor. bu sizin için bir sorunmuu... tepkiniz ne olurr?

Ce: yorumlarınızı bekliyorum...

Simdi evli olmadan benim cevap verme hakkim varmi onu ögrenim??? :) Sonra evli olsam diyim ve basligim...

Bilmiyorum herhalde benim icin sorun olmazdi diye düsünüyorum, cunkü en nihayetinde o benim büyügüm ve o önde oturmak istiyorsa tamam derim... (saygimdan)
Kayinvalidemle aram iyiyse sorarimda bende bir öne otura bilirmiyim diye:) Belki ozaman oda der gelinimde bir otursun diye:)
Neyse canlarim bu benim düsüncem yani, simdi evli degilsin evli olsan baska düsünürsün diyenler olacak kesin, hak veriyorum tabiii ama bu bir soru bende cevap verdim, evli olmasamda, nasil olurdu diye:)

canım ne demekk olsun yorumlarınn için çok sağoll... bendee kendii yorumumuu yazmaa fırsatı şimdi buldum :)
aslındaa sana katılmıyor değilim.. ben evliyim vee kayın validemin önee oturması beni hiç rahatsız etmezz bir okadarr mutlu olurum. bencee bu bir saygı göstergesidirr.. meselaa benim kayınvalidemii araba tutuyor uzun yoolarda ben onu öne otutturuyorum meselaa kısaa bir yolsaa sen geç kızım diyor.. yani bu iletişimi sağladıktan sonraa hiç bir problem kalmazz :)

amaa inannınn bu sorun haline getiren bir sürü kadın varmışşş vee ben bile bir kaç tanee tanıyorum.. elbettee herkes bu düşüncedeee olmayabilirr..

herkesin yorumlarınıı bekliyorumm

ya ne farkeder ha önde oturmuşum ha arkada ama tabi o günki ruh durumuma bağlı ama benim kaynanam yapmaz heralde.. yok canım yapmaz yapmaz anneeeee yapmazsın dimi :)

benim kaynana öle bişe yapmıyo hiç her zaman eşimin yanına oturrum ben yapsada kızarım ama saygısızlık etmem

Ben hep eşimin yanına otururum, kayınvalidem de kayın pederim de böyle birşey yapmazlar. Kayınpederim ön kapıyı hemen bana açar geç kızım diye, ben "babacım sen geç" derim ama o geçmez. İnce insanlar, seviyorum onları :) Geçerse de birşey demem, ayda yılda bir ancak görebiliyorum onları zaten. Büyütmüş, emek vermiş oğluna, arabasında yanına oturmak mutlu eder.

benim şimdi arabam yok olsun sonra derim cevabı şaka şaka yav binerse binsin ne olacak annesi değilmi yazık ben sorun etmem her zaman anneme yapılmasını istemediğim şeyleri annesinede yaptırmam

benim içinde sorun olmaz ama açıkçası bazen kızmıyor değilim arkada otursam eyi de tekerleğin üstüne oturtuyolar bazen sıkışık sıkışık kapıdan çıkacakmış gibi oluyom o zaman cinler geliyo bana onun haricinde herkesin yeri rahat olsun ön arka him farketmez bide benim trafik fobim var hoşuma bile gider

Son düzenleme:

zaten anlayışlı davranıyorsa direk arkaya geçer oturur.yok ben gelinime nispet yaparım dercesine öne geçiyorsa her seferinde bırak geçsin napalımm sonunda o arabadan inecek ve diğer günler zaten ön koltuk benim yerim:)bırak tadını çıkarsın ne diyeyim...

Geri