Yumuşak battaniye..

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yumuşak battaniye..
yumuşak battaniye peluş battaniye modelleri
oğlumu yaklaşık 20 ay emzirdim..baya zor ayırdım..emzirmeden ayrılınca gece baya agladı..babası teselli etti..sonra uyusun diye bir küçük köpeği vardı ve onu çok severdi bende ona sarılıp uyumasını söyledim..o köpekle baya bi haşır neşir oldu..artık her yere gittiğimizde yanımıza onu alıyorduk hatta isim bile koymuştuk..pafii..pafiyi çok seviyordu.köpeği kolunun arasına kafasını alıyor dışarı bile çıksak o şekilde geziyordu..pafi çok kirlenmişti yıkadık .gece oldu ama kurumadı zaten ipe astım ve başında bekliyordu..başka oyuncak veriyorum pelu oyuncaklardan ama almıyordu..sonra agladı bende peluş bir battaniyesi vardı onu verdim sarıl dedim..sarıldı uyudu..ertesi gün pafiyi istemedi..artık battaniyesine sarılıp uyuyordu..yumuşak battaniyem diyordu ona..oğlum şuan 4.5 yaşında ve hala battaniyesine sarılıp uyuyor...bazen gece yanımıza geliyor..battaniyesinide yanında getiriyor..sabah kalkar..battaniyesi kucagında tv yi açar izler bir yandanda battaniyesini sever.:)o gün koltuğa uzandım oğlum çok üşüdüm azıcık hadi ört üstüme battaniyeni dedim.örttü..ama görseniz gelip gidip battaniyesini seviyo geldi yanıma yatıyor..anne çok güzel değilmi yumuşacık aynı sen gibi dedi..ayy içim bi tuhaf oldu..memeden ayırınca çocuk sanki ben gibi ona sarılıp uyumuş megerse.....:)

Ce: Yumuşak battaniye..

canım saol çok tatlıdır benim oğluşum..inşallah resimlerini koyacagım buraya azıcık daha meraklanın bakem:D

Ce: Yumuşak battaniye..

biara koyacam valla..yeni foto daha çekmedim.saçını kestirsin babası hafta sonu çekeyim koyarım canım.:D

Geri