gebe
  1. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

2. çizgiyi silik görenler

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında gülçin_1 tarafından paylaşıldı.

idrarda gebelik testi ikinci çizgi silik gebelik testinde silik çizgi ne anlama gelir arkadaşlar adetime 5 gün kala dayanamayıp idrar testi yaptım sabah idrarıyla ve sonuçta ikinci çizgiyi silik gördüm.belki testte yanlışlık vardır dedim tekrar aldım ve 4 saat sonra tekrar test yaptım bu kez 2. çizgi daha belirgindi.Sizce hamile olma şansım varmı yoksa sorun testlerdemi?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Büyük ihtimalle hamilesin canım çünkü gebeliğin ilk günlerinde gebelik hormonunun salgısının azlığından dolayı ikinci çizgi silik çıkar.Hatta gebeliğin biraz ilerledikten sonra eğer testi tekrar uygularsan direk belirgin bir şekilde çizgiyi görürsün.Ben şimdiden hayırlı olsun diyorum hamişliğin iyice emin olunca bizlerede bildir ki seni hamiş grubuna alalım tatlım:)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu konu adına pek bir bilgim yok ama mawinin dedikleri doğru olabilir :)

4. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    canım kanda belli bi süre sonra yükseliyo değerler ben adetim geçtikten 5 gün sonra test yaptım 2.çizgi silikti ertesi gün tekrar yaptım bu sefer ikisi de belirgin bi şekilde çıktı muhtemelen 4 haftalık falan olması lazım bebişinin şimdiden hayırlı olsun gözünaydın...

5. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    meraktan eczaneye gittim şimdi tekrar test aldım yine aynı çıktı, kararsız kaldım bakıp bakıp acaba mı diyorum.inşallah hamişimdir...

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Çok düşük bir ihtimalle diyelim ilk test hata verd ama sen birkaç test birden yaptığını ve aynı şekilde çıktığını söylüyorsun o yüzden hata payının pek olduğunu sanmıyorum bana göre büyük ihtimal hamilesin canım:)

7. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel söylüyorsun mavi:) inşallah hamiş olurum eğer yoksa da hormonlar benimle dalga geçiyor derim... sonuç kesinliğe kavuşunca haber vericem size.zaten adetimede 3 gün kaldı..şafak 3:dp8:

8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Tatlım ben sabredemem diyorsan hemen bir koşu gidip beta hcg yani kan tahlili yaptırıyorsun sonuç orda kesin olarak çıkacaktır zaten testin sonucunu en fazla bir saat sonra veriyorlar çok fazla beklemenede gerek yok hadi bakalım:)

9. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    ewet canım bencede hamile gibisin sen.çünkü bazı testler bozuk oluyo ama sen bir kaç test birden yapmışsın aynı çıktıysa bebişin ben burdayım anne diyo:)

geçen ay bendede böyle bişey oldu ama ikinci testi yapmaya kalmadan adet oldum,çok moralim bozulmuştu.ama seninkisi öyle değil gibi hemen git kan testi yaptır.hamileysen biran önce öğrenirsin:)

10. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bendede geçen ay yine silik çizgi çıkmıştı ozaman tek test yapmıştım aymelek ama kan testi yaptırdım 0.18 çıktı sonucu.belkide bu nedenle bu kez adet gecikmesini beklemeye çalışıyorum.bu yeni yılın bana en güzel hediyesi olsun istiyorum...

11. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43

inşallah hayatım hediyeni alırsın..gerçekten bazen insan kendini o kadar kaptırıyorki sonucu öğrenincede beynine balyoz gibi iniyo:(

bende bu güne kadar hiç silikte olsa ikinci çizgiyi görememiştim.ama ilk defa geçen ay görünce dedim artık kesin hamileyim.çünkü hiç böyle olmamıştı diye.hatta eşimi bile arayıp söylemiştim.yazık sevinçten eve nasıl geldiğini bilememiş.

ama öğrendikki bişey yokmuş, o kadar çok ağladım ki...adetim bitinceye kadar etkisini üstümden atamadım.

boşver o zaman en iyisini yaparsın bekle adetin geciksin ondan sonra yap...bu arada adetine daha kaç gün var?

12. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim şafak 3 canım:) 3 gün gibi az zaman kaldığı için beklemek daha kolay olucak...tabi beklerken hergün yeniden idrar testi yapacağım sanırım, malum merak işte..

13. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    gulcin bence de hamilesin gibi geliyor benim de hamileligim cok yeni ben de inanamaip cok fazla test yapanlardanim :D:D:D:. benimde 2 testimde daha silik cikti. sonuc pozitif :D ins seninde ole olur

haberdar etmeyi unutma bizi :))
    Hakkinda hayirlisi olsun

14. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hamileyyyyyyyyyiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm kızlar.. şimdi doktordan geldim ordada idrar testi yaptılar ve hamileymişim...:):):hamile:

a.özlem bunu beğendi.
  15. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Canım benim ya ben sana söylememişmiydim hamişsindir diye hatta bu konuda ilk müjdeyi veren benim sana bu demek oluyorki müjdemi isterim şekerparem:D

Seni hamiş grubuna alarak şimdiden Allah analı babalı büyütsün diyorum gözün aydın çiçeği burnunda hamişim:)

2. çizgiyi silik görenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2.çizgi silik çıktı hamilemiyimmmm?????

2.çizgi silik çıktı hamilemiyimmmm?????

ikinci çizgi silik ikinci çizgi silik çıktı gebelik testi yaptım çıktı test yaptım çok arkadaşlar bugün hamilelik testi yaptım.2.çizgi silik çıktı.Hamilemiyim?inşallah öyledir.hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.lütfen cevap yazın.
  2. 2. çizgi silik çıktı...

2. çizgi silik çıktı...

kızlar daha çok ilgi istiyorum noooluuuuurrrrr ikinci çizgi silik çıktı silik çizgi mağdurları BENDE HEPİNİZ GİBİ GEBELİK PLANLAYAN Bİ ANNE ADAYIYIM. 7 AYDIR BEBİŞ İSTİYORUZ AMA HER AY SONU HÜSRAN LA BİTTİ.... BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU ÇIKTI VE ADET DÜZENSİZLİĞİ VARDI.. 2 AY ÖNCE DOKTOR SÖYLEDİ...ŞİMDİ BU AY BENİM ASLINDA 14 ÜNDE REGL OLMAM GEREKİYORDU AMA OLMADIM DÜZENSİZ OLDUĞUM İÇİN...
  3. silik çizgi

silik çizgi

iki sefer test yaptım ve ikinci çizgi silik çıkmıştı.adete beş gün kala kan testi yaptırsam çıkarmı acaba...
  4. Gebelik testinde silik çizgi

Gebelik testinde silik çizgi

Arkadaşlar ayın 10 unda adet olmam lazımdı bugün erkek testlerden aldım markası produick mi ne ikinci cizgi cok silikti yani dikkatli baknca ışkta belli oluyodu sizce gebelik varmıdr çok istiyorum :(
  5. Selam kızlar  silik çizgi

Selam kızlar silik çizgi

Ben yeni üye oldum adetime 4 gün var ama yapmak istedim 2 tane test yaptım ama gebelik belirtim hiç yok ikinci çizgi 2 testede silik çıktı kafam karıştı adete kadar beklemek çok zor sizce bu teste göre ikisinide aralıklı yaptım ve akşam yaptım yarın farklı bi markada ilk idrarla yapıcam bilgilendiriseniz sevinirim ilk bebek olcak varsa eğer

Sayfayı Paylaş