2. çizgiyi silik görenler

Arkadaslar yeni uyeyim adetim 7 gun geciyo 3 gunu test yaptim cikmadi sonra 6 gunu iki defa test yaptim silik citi sizce hamilemiyim

Selamlar, iki kere yaptığınızda ilk 5 dakikada ikinci çizgiyi silik gördü iseniz tebrikler hamilesiniz. Net olarak dilerseniz kandan BETAHCG testi yaptırın o daha net sonuç verir ama muhtemelen değişmeyecek sonuç tekrar hayırlı olsun. Bu arada Betahcg sonucuna göre kaç haftalık hamileyim konusunda da kan testi yaptırır iseniz kaç haftalık hamiş olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Arkadaslar ben yeni üye oldum size birsey sormak istiyorum ben bugün gebelik testi yaptim ikinci cizgi cok silik ciktı sizce hamilemiyim dir 3 gun gecti adetim ..ikinci cizgi var ama cok silik anlam veremedim bi turlu hamilelik belirtileri netten okudugum kadariyla bende var kasıklarimda bi batma var ani hareket bile etsem hissediyorum hemen zonglama gibi birsey bana yardımcı olursanız çok sevinirim öpüyorum kocaman

Merhaba,
Üyeliğiniz hayırlı olsun. Gebelik testin de ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul ediliyor.Tabi evde yapılan testler hatalı sonuç verebiliyor.Emin olmak için hcg testi yapın net sonucu alırsınız. Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması ne anlama geliyor?

tesekkur ederim allah razi olsun insallah hamileyim dir suan cok düşük bir ihtimal insallah yarin kan testi yapinca belli olacak rabbim hayirlisini nasip etsin cok teesekur ederim cevapladiginiz icin ..

bEn bugün gebelik testi yaptim ilk 5 dk sonra baktigimda cok hafif silik cikti gözle görülür .çöp e atmadim suan baktim o cizgi daha da belli tabi net cizgi degil ilkine gore daha belirgin cok merak ediyorum acaba yanilticimi

önceden yaptiklarimi düşünüyorum hic belirgin silikde olsa olmazdi hatta saatler sonra bi umutla kutudan cikarip tekrar bakiuordum ama hic yoktu off cok istiyorum bebisimin olmasini

Merve hanım testin kullanma talimatına bakın .En fazla 5 dk içinde ki sonuç geçerli. Ki sizin test negatif değil silikte olsa pozitif.Sadece plano testler hatalı sonuç verebilir diye HCG testi yapın net sonucu alın..

Geri