2010 Haziran Anneleri

bilincim acık olduğundan gene heyecan ve stres yapıp ritm bozukluğu yaşayabilirim doğum esnasında bu da benim bayılmama ya da bebeğin de kalp atışlarının yükselmesine sebep olur.herşey birbirine girebilir.ayrıca da korktuğumda nefes de alamıyorum hepsi bi araya gelir artık :) bu durumda da zor gibi..bilmem dr.ztn eko ekg istedi benden sonra riske atmayalım doğurursun normal ama dedi sorun yaşayabiliriz doğum esnasında en çok bayılabilirsin dedi :)

valla bend ebılmıyom bızım topıce has bı olay bu
hastanedede konusuyorum ınsanlarla
yoo bızımkınde yok ole bısey dıyolar

az önce bi arkadasımla konustum oda dedıkı ne sacma ne catı muayenesı ya ne gerek var dedı onu özeller yapıyorki sezeryana yonlendırmek ıcın bahane uyduruyorlar vs dedı.
bende dedım ama sonucta benm normalde olsa sezeryanda olsa 3gunde yatsam 1 gunde yatsam odeyecegım ucret aynı yani nebılım sanki doktor böle bişeye gerek duymaz dedım.
oda dedı sezryanderse tek doktrla kalma baska bı doktora daha sor dıyo aman yaa napım artık ne yapıyorlarsa yapsınlar

aa ole ıkı gunde mı ınıyo
ay merak ettım acep bend ehıssetcekmıyımm
ben normal seklımı unuttum yamuk karınlı bişi oldum sureklı saga dogru uzayan bı cıktı var onumde

bu haftasonu indi aşağı birden bende anlamadım ama baya rahatladı nefes alışım ve mide yanmalarım hafifledi şükür.tuğberkte iner artık inşallah.benimarnımda u yamukyumuk birşey hakkaten

bilincim acık olduğundan gene heyecan ve stres yapıp ritm bozukluğu yaşayabilirim doğum esnasında bu da benim bayılmama ya da bebeğin de kalp atışlarının yükselmesine sebep olur.herşey birbirine girebilir.ayrıca da korktuğumda nefes de alamıyorum hepsi bi araya gelir artık :) bu durumda da zor gibi..bilmem dr.ztn eko ekg istedi benden sonra riske atmayalım doğurursun normal ama dedi sorun yaşayabiliriz doğum esnasında en çok bayılabilirsin dedi :)

o durumdan bende çok korkuyorum,kan verirken kelebek takarlarken bıle bayılabılırım. kalbım agzımda atıyor iğneyı görunce ya bebegımın de kal atışı hızlanırsa dıye endışelenıyorum. bide agdaya gıdecektım agdacı kadın telefonda dedı kı, sen kendını çok kasıyorsun ben senden korkuyorum gelme sen bana dedı moralımı bozdu. bide dogurursun başıma dedı,istemedı beni. acaba haklı mı söyledıklerınde öyle ani bır acıda kasılmada suyum falan gelmesn olur mu acaba

hımma nladım canım rıske atmaya hıc gerek yok
senın ve bebegın saglıgından daha onemlı degıl netıcede

az önce bi arkadasımla konustum oda dedıkı ne sacma ne catı muayenesı ya ne gerek var dedı onu özeller yapıyorki sezeryana yonlendırmek ıcın bahane uyduruyorlar vs dedı.
bende dedım ama sonucta benm normalde olsa sezeryanda olsa 3gunde yatsam 1 gunde yatsam odeyecegım ucret aynı yani nebılım sanki doktor böle bişeye gerek duymaz dedım.
oda dedı sezryanderse tek doktrla kalma baska bı doktora daha sor dıyo aman yaa napım artık ne yapıyorlarsa yapsınlar
valla canım hıc onemlı degıl
benım dr kesınlıkle once normal dıyo hep
ben sezeryana kaymıs durumdayım bunu bıle soleyemıyorum
aradakı 50 lıra fark ıcın bunu yapcakalrını sanmıyorum ama

bu haftasonu indi aşağı birden bende anlamadım ama baya rahatladı nefes alışım ve mide yanmalarım hafifledi şükür.tuğberkte iner artık inşallah.benimarnımda u yamukyumuk birşey hakkaten
ay ınsallah
evet cok fark edıyomus
mıde ve goguslere olan baskı
nefes almakta zorlanıyorum
bıde reflu gastrıt ulser baslangıcı var hergun yanıyo mıdem
ustelık sag tarafıma yaptıgı baskıdan taa sırtımdakı kurek kemıgım agrıyo
ınsede nefes alsam azcık

dayanamadım geldim. ne sıcak var ya çatlayıp ölecem az sonra.
gülkurusu kasılmaları sormuşsun. rahmin sertleşiyor kaskatı oluyor sonra yumuşuyorsa bunlar kasılma şekerim.

bende perşembe doktora gideceğim tekrardan, çatı muayenesini sorarım bugün o panikle unuttum hiçbir şey soramadım

Geri