2010 Haziran Anneleri

dayanamadım geldim. ne sıcak var ya çatlayıp ölecem az sonra.
gülkurusu kasılmaları sormuşsun. rahmin sertleşiyor kaskatı oluyor sonra yumuşuyorsa bunlar kasılma şekerim.

bende perşembe doktora gideceğim tekrardan, çatı muayenesini sorarım bugün o panikle unuttum hiçbir şey soramadım

hayırdır komşum ne paniği ben geçmişi okuyamadım.asyacık nasıl.bende az önce realdeydim dolaşmaya çıktım,seni arayacaktım ama iş saati çıkamazsın diye vazgeçtm.

hayırdır komşum ne paniği ben geçmişi okuyamadım.asyacık nasıl.bende az önce realdeydim dolaşmaya çıktım,seni arayacaktım ama iş saati çıkamazsın diye vazgeçtm.

sabah ki kontrolümde nst ye bağladılar sancım çıktı komşucum. serum verip eve yolladılar. doktor artık çalışma yat dedi :)
şimdi evdeyim dinleneceğim mecburen. kendimi çok iyi hissediyorum ama içime kurt düşürdüler işte.

sabah ki kontrolümde nst ye bağladılar sancım çıktı komşucum. serum verip eve yolladılar. doktor artık çalışma yat dedi :)
şimdi evdeyim dinleneceğim mecburen. kendimi çok iyi hissediyorum ama içime kurt düşürdüler işte.
Allah allah ne sancısı ya dursun asyacık durduğu yerde acelecilik etmesin.Geçmiş olsun cnm,inşallah yaramazlık yapmadan bekler asya.evde yat demesi güzel olmuş ama dinlen bolbol artık.bana da doktor sen sancı çekiyorsun ağrın var dedi ama ben bişi hissetmiyordum,benimde kafama takıldı sanki heran dğurcakmışım gbi gelmeye başladı.sancı bile hissetmeye başladım.içine kurt düşmesin takma kafana açılma falan yoksa bi sıkıntı olmaz inşallah.

Geri