2010 Haziran Anneleri

bilmiyorum ki nerede ?? randevu için aradım sekreteri dedi seminere gitti bu hafta yok. iyi halt etti dedim bende
doğursam gelir mi bilmiyorum :)

sen daha çalışıyor musun ??ben evdesin sandım
valla yatakta dönüyorum şimdilik hareketlerimde fazla kısıtlama olmadı. sanırım benim kızın durduğu pozisyon iyi pek sıkıştırmıyor beni
evet hala çalışıyorum allahtan sadece bugün kaldı yatakta dönemiyorum karnımın içi sızlıyo takılıp kalıyo sanki bebiş biyere off yaa geçse şu 3 hafta hayırlısıyla iiice pimpirik oldum
yok canım öyle rahat rahat dönemiyorum ama olcak o kadar. Ama artık koca göbekle pat küt dönmememiz de lazım zaten. Ben hareketlerime olabildiğince dikkat etmeye çalışıyorum ani hareketlerden falan kaçınıyorum.
Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik artık o yüzden daha bi özen gösteriyorum hareketlerime

Kim ki bir bilen.. Kaynanama, anneme sordum.. Onlar da beyaz sabun dedi... İnternetten bakayım biraz..
attım bütün biberonlarını emziklerini makineye bir güzel yıkandılar haftayada deterjan siparişi vercem katoloğda görmüştüm tamamen doğal maddelerden yapılmış biberon vs temizliği için diyodu ondan isticem üstüne bir katta onunla yıkicam ve o deterjanlada devam edicem

ayyy zeynepp ne kadar kıskandım sımdı senı valla... bu beklesyıs cok kötü bırsey
ınan heyecandan delırıyorum nerdeyse.. ne güzel senın kzızın yanın da sımdı ...

hepimizin minişleri çok yakında yanımızda olacak hiç kıskanmayın bugünlerin tadını çıkarın insan kendini boşlukta hissediyor ilk başta artık karnında olmadığını anlayınca çok garip bir duygu valla .

Kızlar bu arada kimse yanımda olmasın moduna girmeyin sakın evde birilerinin olması şart ilk 3 gün bi abondone olunuyor herkezin üzerinde bir salaklık vardı sanki annem daha önce hiç doğurmamış gibiydi herşeyi bana soruyorlardı. Şimdi kendimize geldik sayılır. Annem olmasa sanırım kendimi camdan atmıştım ben sadece bebekle ilgileniyorum geri kalanını annem ve teyzem hallediyor. Ayrıca annem bebeğede yetişiyor valla. Herşeyi kendiniz yapabilseniz bile yanınızda biri olsun istiyorsunuz

zeynep ayşe naz ı çok çok öp..

esmere de hayırlı doğumlar inşallahh...

herkesin bebiki otursun biras daha içerde.. dae hariç, onunki doğaiblir..

ben de annemle teyzem gelecek, onları bekliyorum, ortalığı fln toparladım...

NAN ELHHHHH???

Geri