2010 Haziran Anneleri

tamam kızlar arkadasıma mail attım bankacı cepten rahatsız etmeyeyim diye inşallah ilgilenip öğrenebilir ben de merak ettim çok...hala mı kapalı teli yafff

yeni gelenler günaydın sizlere de..
özbek ben medicana.da yapacaktım ama doktor ve hastaneye sinir olduğumdan kararsızım şu anda başka bir hastaneye daha gitmeye başladım medilife beylikdüzü.ne yine.karar vericem inşallah 2si arasında..
kızlar esmerin adı soyadı neydi unuttum ben de mail grubunda var mıydı orda doktor var arkadasın kuzeni hem de kadın doğumcu :) ondan öğrenebilirim ben de..
bu arada arkadaslardan birisi ise gelmedi bgn bana kitlediler onun işini de o sebeple de arada kaybolabilirim bgn.uyuz oldum ztn.cünkü aktarım vs hem zamanlı hem de cok dikkat isteyen bir iş bu yaptığım.
balko ben okumadım ne oldu sana??kim kızdırdı seniiiiiiiii

sorma canım akşam kocam 10 gibi gelmişti bizim ev zemin kat alltta bi daire daha var ama işte yinede giriş kat gibi dublekse öküz bi aile taşındı 15 kişi yaşıyolar belki bi evde ilk taşındıkları zaman sürekli bi eşya oluyodu kapının önünde iki gün duruyodu su bidonu koyuyolar yine 2 gün sonra yukarı taşıyolar dün akşam bi baktım buzdolabı eski püskü nevrim döndü oğulları geçiyodu arabadan indiler yukarı apartmana çıkıyolardı eşim hemen biizm kapıyı kitledi benim laf söyliyceğimi bildiği için ve sabahta duruyodu buzdolabı hala inşallah diyorum akşama da hala duruyo olurda çıkıp kavga edicem bu sefer onların yüzüne eşimle tartıştık akşam ne rahat adam ya alırlar ne olur demezmi nevrim döndü o an

Geri