2010 Haziran Anneleri

evet cok şükür doğuma az kala yapabildim :D

hayırlı olsun ama bizim seninle aynı değil miydi?1 hafta neden geri yaptın belki son haftalarda gelişimi hızlanır normale dönerdi?
medicana beylikdüzü..hayırdır hastanemi arıyorsun kendine sen?3300 sezeryan cnm orda.medilife.ta da 550 (sigortalı fiyatıymış sanırım orda yaparsam ben hiç ücret ödemicem çünkü sigortam karşılayacak tamamını yetiyor özel sigortam var benim)medicana güzel bir hastane ama dr.larında pek iş yok 4 dr.a gittim orda 4ünden de memnun kalmadım bu kdr olur yani.4 kadın dogum değil tabi :)
farklı dr.lar.avcılar medicana.yı da pek beğenmiyor kimse tavsiye etmiyor.

arci alemsin hee banu alkan ay ne komik kadın o da ya :)

canım normalde 22 eylül adet tarihim ben tedaviyle hamile kaldım dr büyük ihtimal 6 temmuz gözüküyor dedi yarın kontrolüm var bakalım ne dicek haziran sonuys degiştiririm nasıl olsa ögrendim:d

medicanayı bagcılardakimi diye sordum cünkü arkadaşım orda yaptı memnun kalmadı ben hastaneden menunun son anda fiyatı artmazsa devem etcem canım

avcılardakine sadece diş drna geliyoruz sibel hm var menun olduğumuz için 6 senedir ona gideriz

ben de rüyamda tchiboya mayolar gelmiş onları deniyordum. Sabah ta eşime anlattım dedim ben tatile gitmek istiyorum. Dedi ki mayo mu deniyordun eeee tabi bundan sonra ne bikinisi, öyle memeler dışarda falan olmaz artık anne oluyorsun artık hem de kız annesi dedi. Ona göre dikkat etcen artık dedi.
Aklınca bana takılıyo
Ay sabah sabah hiç gülceğim yoktu heee dedim peçe felan da takıyım ben

:meri::meri:
ben de rüyamda tchiboya mayolar gelmiş onları deniyordum. Sabah ta eşime anlattım dedim ben tatile gitmek istiyorum. Dedi ki mayo mu deniyordun eeee tabi bundan sonra ne bikinisi, öyle memeler dışarda falan olmaz artık anne oluyorsun artık hem de kız annesi dedi. Ona göre dikkat etcen artık dedi.
Aklınca bana takılıyo
Ay sabah sabah hiç gülceğim yoktu heee dedim peçe felan da takıyım ben

Geri