2010 Haziran Anneleri

oh be birileri var sabahtan beri bakıyorum kimsecikler yok

topiğin adını degiştirelim terkedilmiş haziran anaları topiği:D

nasılsınız kaızlar

ana yeni haftaya girmişiz kızımın resmi degişmiş

kızlar buğün karnım cok sertleşiyor sertleşince ayaklaı ve poposu cok belli oluyor cıkıntı ve sertlik şekilde sabahtan beri uzanıyorum sanki hareket etmiyormuş gibi geliyor ufffffffffffff bir seyler yedim uzunadım hareket edrmi diye sızmışım ısrcam bu kızı yüreğimi gzıma getiryor

Annem geldi ve Aşye Naz her an uyanabilir yani ben her an kaçabilirim. Facete olmayanlar için gruba ayşenin 2 fotosunu attım bilginize

kızlar buğün karnım cok sertleşiyor sertleşince ayaklaı ve poposu cok belli oluyor cıkıntı ve sertlik şekilde sabahtan beri uzanıyorum sanki hareket etmiyormuş gibi geliyor ufffffffffffff bir seyler yedim uzunadım hareket edrmi diye sızmışım ısrcam bu kızı yüreğimi gzıma getiryor

canım takma kafanı benim kız 34. haftanın sonuna doğru hareketlerini kesmişti nerdeyse sadece hıçkırıklarını hissedebiliyordum oda geceleri doğuncada ilk bir hafta hergece aynı saatte hıçkırdı :)

ay sorma o hıçkırık bizdede cok var ama buğün sadece sabah hıçkırdı
bakalım babmız gelceği saatde coşuyor o saatdede ses cıkmazsa giderim bir acilee

bu belirsizlik benide bunaltıyor
aksi gibi en ufak bi ağrım sancımda yok

bende bunalırken doğurdum stellacım merak etme senin kız da en çok 1 haftaya gelir. zaten zamanın kalmamış bitti sayılır hamileliğin.

ben Ataşehir memoriale götürücem herhalde eve yakın eşim olmasa bile taksyle 2 dakkada götürürüm ama hangi doktor onu bilemedim bizim sağlık ocağı daha uzak evin yakınındaki sağlık ocağı bizim mahalleye bakmıyor eğer yakınındakine aşı için götürebilirsem orada vurdururum aşılarını zaten aşıların çoğu 2. ay 1. ayda hepatit b nin 2. dozu vurulacak onu hastanede vurdururum. Şimdi tersi bir durum yokken boşuna profo götürmesemmi diye düşünüyorum kafam karıştı. Mamayı nasıl veriyorsun canım kaşık biberonlamı

bencede hastalığı falan yoksa götürme prof a. boyunu kilosunu ölçüp gönderecek zaten.
mamayı da kaşıkla veriyoruz. biberonla versem emmeyecek sıpa. böylesi de zor oluyor ama mecbur katlanıyoruz. bu arada ilk defa beni emdikten sonra 3 saat uyudu asya hanım. sütüm az da olsa geliyor çok mutluyum.
emzirememek ne kadar kötü birşeymiş şimdi anladım.

yerleri daraldıkça hareket yetenekleri de sınırlanıyor. korkma birşey olmaz. son zamanlarda zaten sertleşmelerde artıyor.
kızını da şimdiden ısırma doğunca poposunu dişlersin :)

arch senin zaten erken doğum riskin vardı
benin her kontrolümde herşey yolunda çıkıyor
en ufak bir sancım ağrım bile yok
bakalım bu perşembe ne diyecek doktor

arch senin zaten erken doğum riskin vardı
benin her kontrolümde herşey yolunda çıkıyor
en ufak bir sancım ağrım bile yok
bakalım bu perşembe ne diyecek doktor

Canim benim yaa ayni bensin ha.
Bende bugun tekrar gittim kan sonuclarima karacigerle alakasi yokmus kasintim normal cikti degerlerim cok sukur.
Cumartesi gunu gunum bitiyor o gune tekrar cagirdi nst'ye baglicak tekrar birde o gun bakicak o gun gelmezse en fazla 1 hafta daha bekleriz 41inci haftanda suni sanci ile dogum yaptiririm dedi.
Bakalim artik o zamana gelicek mi yoksa beklicez mi, bu gidisle ben bu kizi 10 aylik mi dogurcam ney. hahaha

Geri