2010 Haziran Anneleri

Canim benim yaa ayni bensin ha.
Bende bugun tekrar gittim kan sonuclarima karacigerle alakasi yokmus kasintim normal cikti degerlerim cok sukur.
Cumartesi gunu gunum bitiyor o gune tekrar cagirdi nst'ye baglicak tekrar birde o gun bakicak o gun gelmezse en fazla 1 hafta daha bekleriz 41inci haftanda suni sanci ile dogum yaptiririm dedi.
Bakalim artik o zamana gelicek mi yoksa beklicez mi, bu gidisle ben bu kizi 10 aylik mi dogurcam ney. hahaha

çok rahat ettirdik biz bu bebişleri sanırım çıkmaya niyetleri yok hahaha

çok rahat ettirdik biz bu bebişleri sanırım çıkmaya niyetleri yok hahaha

Vallaha yaa hanimefendinin baya bi rahati yerinde ki gelmeye niyeti yok.
Yada benim gibi bir annesi olacagindan korkuyor da gelmiyor. hahaha
Ama en buyuk nedeni bu kiz anasi ve babasi gibi inatci sanirim, herkes bana 6inci ayimdan beri
karnin cok dusuk senin gunun yakin herhalde vs bebegin kesin erken gelir dedi durdu
tosbaamda millete inat bekledikce bekliyor bakalim nezaman tesrif etmeyi dusunecek.

stella aslında seni anlıyorum beklemek yerini korkuya bırakıyor acaba birseymi oldu ne olcak nasıl olcak

allahım herkese saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin minişlerimizi

doğuranların hikayesini okudukça ağlıyorum sürekli bebeğime kavuşucağım anı hayal ediyorum vatoz ne güzel anlatmışsın canım ya.
Stella benimde kasılmalarım vardı önceden kaç gündür tık yok ne zaman doğurucam bilmiyorum ama artık sıkıldm bebeğime kavuşmak istiyorm.

allure valla senin kız ataberk i geçecek. normalde kızlar aceleci olur derler ama senin kız son ana kadar bekletti kendini.bu arada ben doğum yaptım ama hala işler bitmedi gene çizim yollamışlar hahaha
allahım delirecemmm

kontrol sırasında ne diyor doktorun başı kanala yakınmışmış
benimkinin en son başı yakın bile değildi

Canim dedigim gibi onceki doktorum da bu doktorum da baya bi assagi iniyor kafasina bakarken,
neredeyse kukum aciga cikacak bakarken okadar yani o yuzden zannediyorum ki dogum kanalina yakin,
ama iste dedigim gibi bu durum ta 6inci ayimdan beri oyle. Doktorum bu konuda bisi demedi
o yuzden kesin olarak bilmiyorum, bu hafta bakmadi da acilmam var mi diye,
gecen hafta 1 cm demisti.

aslında kızlar işin garibi hamilelikte zor gelmiyor bana, ağrım, ukusuzluk falan da çok yaşamıyorum, bi ayaklarım şişiyor o kadar
hiç son günlerimde gibi değilim
yani rahatsız etmiyor bıraksalar 1-2 ay daha böyle takılabilecek moddayım hahaha
biz ana kız halimizden memnunuz

Geri