2010 Haziran Anneleri

Kizlar bu arada cocuk doktoru konusunda benim doktorumun onerdigi Yildiz Hanim var, numarasini aldim Prof. Dr. Yildiz Perk -0216 3487652..bir arkadasim daha once soylemistim Yildiz hanima goturuyo ve cok memnun
Diger bir doktor da Arzu Ozgeneci, bizim komsumuzun kizi.. ben henuz kizimla bulusamadigim icin ikisiyle de gorusemedim ama baska tavsiye duyarsam etraftan size de haber veririm

meluşu 9 da alcaklardı ama ses yok :S
bugun bızımkıde dalamadı uykuya

oğluna kavuşmuştur o zaman. yaşasın bir bebeğimiz daha oldu.

Kizlar bu arada cocuk doktoru konusunda benim doktorumun onerdigi Yildiz Hanim var, numarasini aldim Prof. Dr. Yildiz Perk -0216 3487652..bir arkadasim daha once soylemistim Yildiz hanima goturuyo ve cok memnun
Diger bir doktor da Arzu Ozgeneci, bizim komsumuzun kizi.. ben henuz kizimla bulusamadigim icin ikisiyle de gorusemedim ama baska tavsiye duyarsam etraftan size de haber veririm

bu doktorların yeri nerde minerva.?? bende hala doktor bulamadım. off hepsi ayrı dert. kadın doğumcular bitti çocuk doktorları başladı :)

ben hastene dr u ıstıyorum muayenehane ıstemıyorum yaa..

15. gunde kontrole goturun tekrar demıstı dogum yaptıgım hastane ama ben hala dr bulamadım..

dae sen Ataberk i nasıl giydiriyorsun?? ben hala hastane çıkışlarını giydiriyorum ama sıcak mı oluyor anlamıyorum. kısa kollu giydirmeye de korkuyorum üşütecek diye.

Yildiz Hanima florence gayrettepeye goturuyodu benim arkadas, ama simdi yeni kanun cikti ya ondan muayenehane mi yoksa hastanede mi bilmiyorum, normalde cerrahpasanin doktoru... ben de daha arayip konusmadim
Arzu Hn, amerikanda calisiyodu, fulyada bi hastanede simdi adini tam bilemedim..ama surekli orda mi bilmiyorum..karsida oldugu icin benim gidip gelmem zor..bi de ASM deki doktorlari arastircam bana yakin cunku

Dae senin icin de hastanede sorusturuyorum doktor..bulursam haber vercem

dae sen Ataberk i nasıl giydiriyorsun?? ben hala hastane çıkışlarını giydiriyorum ama sıcak mı oluyor anlamıyorum. kısa kollu giydirmeye de korkuyorum üşütecek diye.
benım evım serın cnaım.
ben bıle kısa kollu goymıyorum bıde tıtrme gelıyo sureklı bana o yuzden normal ınsan gıbı gıyınemıyorum
hala ıc zıbın ustunede uuzn kollu bısey gıydırıyorum oglusa. kırkı bıtmedende kısa kollu gıydırmeyı dusunmuyorum

Yildiz Hanima florence gayrettepeye goturuyodu benim arkadas, ama simdi yeni kanun cikti ya ondan muayenehane mi yoksa hastanede mi bilmiyorum, normalde cerrahpasanin doktoru... ben de daha arayip konusmadim
Arzu Hn, amerikanda calisiyodu, fulyada bi hastanede simdi adini tam bilemedim..ama surekli orda mi bilmiyorum..karsida oldugu icin benim gidip gelmem zor..bi de ASM deki doktorlari arastircam bana yakin cunku

Dae senin icin de hastanede sorusturuyorum doktor..bulursam haber vercem
amerıkanda florence de ates pahası yıvrum
goturemem oralara..

yok tatlim haklisin ates pahasi biz sadece bi kismini oduyoruz da o bile imanimizi gevretti...bir arkadasim daha var ondan da ogrenicem kime goturuyo memnun mu..haber vericem

Geri