2010 Haziran Anneleri

melusun oglu 3270kg 52 cm dogmuşş..
şimdi uyuyomustursuyu uyandıramamıslar.
melusta ogluda gayet ıyıymıs..
ancak ayılabıldım bıraz agrım var dedı..
ohh bı bebıkımız daha oldu..
resımı kendım cekıp atıcam azcık kendıme geleyım dedı. gruptan yollarım resmını geldıgınde..

hoşgeldin ALİ EMİR BEBEK..

selam kızlar :)siz doğurdunuz da bir de cocuk doktoru telaşına düştünüz hahaha biz hala doığurucaz :) ben de burda bir doktor araştırıcam bir doğurayım da önce :)meloş doğuracaktı bgn haber varmı?stella yarınmı doğurcak?

melusun oglu 3270kg 52 cm dogmuşş..
şimdi uyuyomustursuyu uyandıramamıslar.
melusta ogluda gayet ıyıymıs..
ancak ayılabıldım bıraz agrım var dedı..
ohh bı bebıkımız daha oldu..
resımı kendım cekıp atıcam azcık kendıme geleyım dedı. gruptan yollarım resmını geldıgınde..

hoşgeldin ALİ EMİR BEBEK..

çok şükür meloş da kurtuldu. darısı diğer hamilelerin başına. damadım da maşallah iyi doğmuş. bakayım resimlerine yakışıklı mı değil mi :)

selam kızlar :)siz doğurdunuz da bir de cocuk doktoru telaşına düştünüz hahaha biz hala doığurucaz :) ben de burda bir doktor araştırıcam bir doğurayım da önce :)meloş doğuracaktı bgn haber varmı?stella yarınmı doğurcak?

stella yarın doğum yapacak. meloş doğurdu sırada sen varsın :)
pembik kaynanam geldi ne mutlu bana. şimdi yemek yapıyor. işleri yaptırıcam valla. boşuna mı geldi hahaha

çok şükür meloş da kurtuldu. darısı diğer hamilelerin başına. damadım da maşallah iyi doğmuş. bakayım resimlerine yakışıklı mı değil mi :)

stella yarın doğum yapacak. meloş doğurdu sırada sen varsın :)
pembik kaynanam geldi ne mutlu bana. şimdi yemek yapıyor. işleri yaptırıcam valla. boşuna mı geldi hahaha
ohh ohh maasallah kaynanana =))
gözünaydın yivrumm..
ay bend eyatıyım azcık dıyorum ama sımdı ben yatınca oglu suyancak kesın :S

ohh ohh maasallah kaynanana =))
gözünaydın yivrumm..
ay bend eyatıyım azcık dıyorum ama sımdı ben yatınca oglu suyancak kesın :S

asya da mızıldanarak uyudu. ama ben gene yatamıyorum kaynanamlar evde. bir de demez mi gelen giden olsun yanlız kalmazsın ne güzel diye. bende tam tersi aslında yanlız kalsam daha iyi olur dedim. kırkım çıkana kadar yanlız kalmamam gerekmiş. kafayı yedirtecekler bana

ohh süper maşallah ali emir.e allah analı babalı büyütsün..
kız yaptır tabi işleri niye geldi :)aferim sana.oturtturma kii cabuk gitsin bak sana diyim işleri de sen yaparsan yerleşir senin eve :)ay ne fenayız hahaha
evt sıra bana geliyor hergün biri doğuruyor ne güzel bir sürü bebek oldu.facebook ana sayfamı bir acıyorum her bildirim bebekle alakalı başka arkadaslarımla iletişimi kestim sadece sizden haberler cıkıyor ana sayfamda :)

asya da mızıldanarak uyudu. ama ben gene yatamıyorum kaynanamlar evde. bir de demez mi gelen giden olsun yanlız kalmazsın ne güzel diye. bende tam tersi aslında yanlız kalsam daha iyi olur dedim. kırkım çıkana kadar yanlız kalmamam gerekmiş. kafayı yedirtecekler bana
desene kırkın cıkana kadar kaynanan basında..
ohh ne guzell..
kaynanan evde olsun canım dah aıyı ıste
yatıp uyumana laf mı eder

arci neden yatamıyorsun dinlenmen lazım sonucta bebeğin var senin uyku düzeni olmayan minnacık bir bebiş sana muhtaç sağlıklı ve güçlü olmak icin onunla ilgilenebilrmek için dinlenmen şart bence tınlama ben biraz uzanıcam de gec odana yat dinlen..başka kim var?kaynanan ve?

Geri