2010 Haziran Anneleri

ben hem dızlerımı sıkmaktan mosmor yapmısım hemde dıslerımı sıkmaktan hala agrıyo dıslerım.
kocısım kollarını sıkmaktan agrıtmısım yatagın yanındakı demırlerıde kıracaktımda o kadar gucum kalmamıs =))

naptın dae korkuttun kızı hahaha
korkma kavanoz kimse ağrıdan ölmüyor .sen sancıları atlatacağım diye düşün öyle olsun. zaten o kadar sancıdan sonra doğum en kolay kısım. hatta doğumda acı falan çekmiyorsun. tam tersine sancılar insanı yoruyor

şöyle diyim benim belimde değil ama kasıklarımda sancı oldu. bel ağrısını pek anlamadım.
sancıyı nasıl tarif etsem ki ?? kasıklarımda ağrıyla beraber baskı oluyordu. ama herkesin ağrısı farklı sanırım. ama şöyle diyeyim sancılar gerçekten insanı bıktırıyor bir müddet sonra, ama sabredersen doğum sonrasında hiçbir ağrın kalmıyor. kuş gibi odana dönüyorsun.
önemli olan son saatlerdeki sancıya katlanmak.

evet ya herkes bunu söylüyo katlanabilirmiyim bilmiyorum ben zaten normal olursa epidural istiycem doktorla konuşup

hadi yaa o kadar kötü bişeymi bu sancı :cry:ben kesin sıkarım o zaman valla dişsiz kalırım
canım archının dedıgı gıbı sancıyı herkes farklı yasıyor
benımkı once sankı tuvaletım varmı sgıbı basladı
sonra benım sancılarım bı anda sureklı 100 u gosterdı ve uzun surelıydı sancılarım bıde bebk asagıya ınmesını bekledıler sabah kadar o sancıları cekınce ıyıce gucsuz kaldım
ve resmen allhım nolur al canımı dıye cıglık attım hastaneyı bırbırıne kattım
tam o sırada lavman yapıcam dıye gelen ebeyede agzıma gelenı saydım
ve yaptırmadım lavmanı en sonunda kadın ne halın varsa gor dedı gıttı ahahahha
ıyıkıde yaptırmamısım netıcede normal olmadı dogumum

korkma kavanoz kimse ağrıdan ölmüyor .sen sancıları atlatacağım diye düşün öyle olsun. zaten o kadar sancıdan sonra doğum en kolay kısım. hatta doğumda acı falan çekmiyorsun. tam tersine sancılar insanı yoruyor
ahahah ahah ben bısey yapmadım kıı
benım sancım belıme vurdu kasıklarımda pek bısey hıssetmedım

bu arada kıslar ana kucagı sıparıs edıcem de
markamodel tavsıyenız var mı??

:çitos: doğururken anlamıyosun diyolar bebek çıkarken öylemi gerçekten ay nebiliyim iki doğum şeklide beni korkutuyo en az hasarla hangisinden kurtulurum hesap ediyorm :çitos:

canım archının dedıgı gıbı sancıyı herkes farklı yasıyor
benımkı once sankı tuvaletım varmı sgıbı basladı
sonra benım sancılarım bı anda sureklı 100 u gosterdı ve uzun surelıydı sancılarım bıde bebk asagıya ınmesını bekledıler sabah kadar o sancıları cekınce ıyıce gucsuz kaldım
ve resmen allhım nolur al canımı dıye cıglık attım hastaneyı bırbırıne kattım
tam o sırada lavman yapıcam dıye gelen ebeyede agzıma gelenı saydım
ve yaptırmadım lavmanı en sonunda kadın ne halın varsa gor dedı gıttı ahahahha
ıyıkıde yaptırmamısım netıcede normal olmadı dogumum

ahahah ahah ben bısey yapmadım kıı
benım sancım belıme vurdu kasıklarımda pek bısey hıssetmedım

bu arada kıslar ana kucagı sıparıs edıcem de
markamodel tavsıyenız var mı??

araba içinmi olanlardan sipariş edicen yoksa ev içinmi olanlardan mı

dae bu arada confettiden aldım halı biraz bu küçük geldi aradık mağzayı bi büyüğünü ayırın diye değiştiricem bi büyüğünü alıcam ilerde büyüdüğünde oturur oyun oynar diye düşünüyorum azcık geniş olsun

ben şu chicconun olandan aldım ama bilmiyorum tabi geçen ebebeğe gittğimde başka bi markanın çok uygun olanını gördüm bundan da alabilirmişiz dedim eşime

dae bu arada confettiden aldım halı biraz bu küçük geldi aradık mağzayı bi büyüğünü ayırın diye değiştiricem bi büyüğünü alıcam ilerde büyüdüğünde oturur oyun oynar diye düşünüyorum azcık geniş olsun
markasını hatırlıyomusun cnımm..

confettı hem ucuz hemde guzel desenler var dımı ama..
ıyı barı halı ısnıde halletmene sevındım

Geri