2010 Haziran Anneleri

kıslar ben bu saate kadaar khavlatı yaoamıyorum oglusla hergun 10.30 a kadar yatıyoruz
sonra bu saate kadar uyumuyo mıkır mıkır normalde yatıyo kenı basına am ayınede ben yıcek bısey hazırlayım baslıyo

12 - 12.30 da ancak uyuyo 2 saat uyanık hergun aynı saatlerde..
ay bıde gıcıklıgına memde duruyo emıyo tukuruyo emıyo tukuruyo ustumuz basımız sırılsıklam oluyo

hıc canımda cekmıyorkı bıseyler
yemesem de olur yanı bana gore

Aaa olmaz ama oyle.. bebegin icin dikkat etmen lazim.. ilac niyetine, bir duzene sokarsan hem metabolizman yavaslamaz, hem de sutun besleyici olur
Bu arada bizim arkadasimiz Marmara Cocuk'u kazanmis, ona soracagim hocalarindan iyi biri var mi.. hem doktor gozuyle daha farkli degerlendirecektir..haydarpasa ya da goztepedeymis, detaylari ogreneyim bugun

kıslar ben bu saate kadaar khavlatı yaoamıyorum oglusla hergun 10.30 a kadar yatıyoruz
sonra bu saate kadar uyumuyo mıkır mıkır normalde yatıyo kenı basına am ayınede ben yıcek bısey hazırlayım baslıyo

12 - 12.30 da ancak uyuyo 2 saat uyanık hergun aynı saatlerde..
ay bıde gıcıklıgına memde duruyo emıyo tukuruyo emıyo tukuruyo ustumuz basımız sırılsıklam oluyo

dae bu saate kadar a durulur mu?? kendini değil bebeğini düşün sütün azalmasın yemeye çalış. bende oturup adam gibi yiyemyorum ama mutfağa gidip geldikçe atıştırıyorum birşeyler.

asya da 2 saattir uyanık . emzirdim yatağına koydum mızıldanıyor. az sonra uyur herhalde kendi kendine
. uyanıkken hep memede kalmak istiyor. belim koptu emziricem diye :)

napıyım ama cnaım hıc bısey ıstemıyo
dolabı acıyorum herseyden mıdem bulanıyo
sadece su meyve suyu
kayısı agacı cıkcak zaten ıcımden

Geri