2010 Haziran Anneleri

kızlar bnm oglannda8.gun yani dungöbegı dustu ama bendusmdn onceyıkamıştım cunku cocuk sıcaktn isilikoldu öle silmeyle fala n rahtlamadı.ama suyu cok sevıyor bugunde sabah 6dan berı aglıyr sızlıyrdu12 de ananesıyle yıkadık rahatldı.babasına cekmışbukonuda suya bayılıyor. Buarada ogluşum ya uyuyor ya emiyor. Öle uyanık sakın durmuyor memelrm felç durumda.dunde doktora gotrduk.gun asırı yıkayın hatta gunde2 kere yıkayın hasta olur dıye korkmyn dedı.bıde kalın gıydrdk duye kızdı ehehe helede sapkyı görnce cıldrdı.

bizde yarın saglık ocagına gıtces. bakalım oglusum kac gr almıs
bende kac kg vermısım cok merak edıyorum

bebk gıydırme konusunda bende endıselyım ya
bı ınce gıbı gelıyo gozume bı kalın gıbi:S

Aslinda ben sansliyim galiba boyle gec dogurunca siz deneyimli analardan epey bisey ogrencem sanki :meçhul:

artık seınde az bı zamnaın kaldı bugunlerın kıymetını bıl uyu yat dınlen gez
ne ıstıyosan yap

yaa evim dag basinda olmasa gezicem de ...burdan cikip dolasacagim bir yer yok malesef...annemle ikimiz odadan odaya pinekliyoruz
uyumak da bir yere kadar diyorum artik gunde 15 saat uyuyorum herhalde..
sertifika icin egitime katilmistim onun odevlerini yapayim bari.. can sikintimi alir biraz

kızlar meraba geldım ama kımsecıkler yok malesef.öpüyorum hepinizi ve bebişlerinizi.benım göğüsler berbat durumda.bitanesını sağıyorum ve kremlıyorum.berbat durumdalar.kızlar çatlaklar ne durumda,göbeklerde duruyomu aynı.Nasıl vercez bu kiloları ama en önemli göğüsler onlar geçsinde bişey istemiyorum...........

Merhaba kızlar.. Özledim buralarda muhabbeti valla.. Neyse artık işe başlayınca tekrar kavuşuruz birbirimize.. :D
Benim memeler hala berbat... Geçen haftakine göre çok iyi tabi ki ama gene de memeyi aldığı anda bir anda gözlerimden yaş boşalıyoo.. Bugün babam bizdeydi.. İlk defa meme verirken şahit oldu.. Olamadı yani.. Ben bağırdığım anda ben gidiyorum dedi, kaçtı... Artık ne haldeysem adam dayanamadı.. Annem de her seferinde renk atıyor.. Artık ümidim kalmadı kızlar.. Memelerim hiç geçmeyecek sanırım ve ben oğlumu hiç kucağıma alamadan büyüteceğim... Kalkanlar batacak diye kucağıma alamıyorum hiç.. Ve malesef kalkansız da duramıyorum... :(

Geri