2010 Haziran Anneleri

valla sorma stella biz bi kaç kişi kaldık böle kurbanlık koyun gibi bekleyen diğer bebişler geldikçe sabırsızlanıyorum. Her pazartesi kontrol var artık benim önümüzdeki hafta bakmıycakmış çatıma bi daha 2 hafta sonra tekrar bakıcaz ama dedi kendini çok kasıyosun dedi off elleri içimdeyken kasma demek kolay tabi sen bu hafta hangi gün gidicen bakalım ne kadar olmuş acaba beril?

Bende de gecen hafta ilk defa bakti oyle,
rahat ol rahat ol felan dedi ama ben cok kasildim cok da acitti. :training1:

hepsi son hazırlıklara daldı sanırım dae.oğluşun nasıl bakalım.benim kızçe uyuyor gündüzleri ama geceleri fena ayaktayız.aynı karnımdaki gibi 22.30-24.00 arası kuduruyor resmen ya.

yaaa benimkide gündüzleri iyi uyuyor
hele birde banyodan sonra en az 3 saat uyuyor emzirmek için uyandırmak istiyorum mümkün değil. geceleri de 2-3 defa kalkıyo. oda çok normal bir durum.
benim kızım akıllı uslu ama teyzeleri maşallah diyelimmm

hele birde banyodan sonra en az 3 saat uyuyor emzirmek için uyandırmak istiyorum mümkün değil. geceleri de 2-3 defa kalkıyo. oda çok normal bir durum.

maşallah esmrcim valla ben akıllı uslu demeye korkuyorum nazar değiyor heralde nezaman öyle desem o geceyi zehir ediyor sebepsiz ağlıyor ve insan ne yapacağını bilemiyo çaresiz kalıyor ya o sinirimi bozuyor.

Caniiim masAllah! Bizimki dogduktan sonra senin kiz bi agzina tukursun ozaman. hahaha

benım oglusun bıraz kaka gaz problemı oldu
ama ıkı gundur dah aıyı cok sukur
gecelerı 12 2 arası bıraz huysuzuz.
gece 4.5 ta kalkıyoruz bırde 7.5 ta
ozellıkle mısafır gelınce uyanmıyo oglusum yuzunu gostermıyo kımseye
kapatıyo yuzunu =))

benım oglusun bıraz kaka gaz problemı oldu
ama ıkı gundur dah aıyı cok sukur
gecelerı 12 2 arası bıraz huysuzuz.
gece 4.5 ta kalkıyoruz bırde 7.5 ta
ozellıkle mısafır gelınce uyanmıyo oglusum yuzunu gostermıyo kımseye
kapatıyo yuzunu =))

aynen benim kız da öyle misafir gelince asla uyanmıyor,uyanması için zorlasam bile tık yok,misafir kapıdan çıkar çıkmaz gözler fıldır fıldır oluyor :)

noluyor nan burda olan var olmayan var doğuran var daha doğurmayan var :) lüfeeenn bu topicte bu konuları konuşmayalım hahaha zira ztn zor sabrediyorum son 9 günüm kalmış surda

arceyayla konuştum şimdi
genel anestezi olmuş, kendine gelmeye çalışıyordu
az az ağrısı vardı
3150 gr doğmuş Yağmur hanım
sütü de gelmeye başlamış

Geri