2010 Haziran Anneleri

Ayni cihazda bile dogru cikmiyor ki canim ben ayni cihaza girdim ya cidden kilo vermis ve boyu kuculmus kizimin yada olcum o an dogru yapilmadi doktor cok yogundu mesela.
Yani bosver hic takma kafana hayirlisi icin dua et.

Aslinda bi yandan cok iyi birsey surekli ultrason'a giriyoruz herseyden haberimiz oluyor ama diger yandan da hic iyi birsey degil surekli endise icindeyiz iyi mi kotu mu az mi almis cok mu almis diye.
Yurt disinda sadece 2 defa giriyormusun butun hamileligin boyunca ultrason'a o yuzden bebegin kilosundan da boyundan da haberin olmuyor sadece cok buyuk oldugunu tahmin ettikleri zaman bir 3uncu kez bakiyorlarmis.

Kızlar selam ne güzel bir gün güzel haberler peş peşe geliyor. Yeni gelen bebeklerimiz hoşgeldi sefalar getirdi maşallah hepsine bahtları hep açık olsun inşallah.Doğuran arkadaşlarımıza geçmiş olsun bir an önce toparlanırlar inşallah. Sıra bekleyenlerede Allahım kolaylık versin bir avazda kurtarsın hepinizi.
Benim kızımda artık tam abla oldu valla :) 25 günlük oldu artık geceleri 11:30 civarı emiyor 2 civarı bidaha birde 5 te sonra 7-8 arası çok zor bir bebek değil Allahtan ama birkaç gündür derin uykuya dalamıyor birde Memede çok uzun süre kalıyor acıkınca azcık yavaş davransam acayip ağlıyor iyice obur oldu galiba. Acaba sütüm azmı geliyor diyorum ama ne zaman memeyi çeksem süt akıyor haftaya kontrolümüz var sorucam doktora bu meme düşkünlüğü ne olacak diye

özbek çok takma kafana kilosunu
şimdi boy kilo yazdığımız topiğe baktımda senin haftalarında genelde bebişler 200 -300 gr fazlaymış o kadar
bu da aşağı yukarı 1 hafta geriden geldiğini gösteriyor kilosunun çok önemli bişey değil
bunları kafana takıpta huzursuz etme bebişinide kendini
sağlığı yerinde olsunda kilo çok önemli değil
hem senin daha 1 ayın var

Kızlar selam ne güzel bir gün güzel haberler peş peşe geliyor. Yeni gelen bebeklerimiz hoşgeldi sefalar getirdi maşallah hepsine bahtları hep açık olsun inşallah.Doğuran arkadaşlarımıza geçmiş olsun bir an önce toparlanırlar inşallah. Sıra bekleyenlerede Allahım kolaylık versin bir avazda kurtarsın hepinizi.
Benim kızımda artık tam abla oldu valla :) 25 günlük oldu artık geceleri 11:30 civarı emiyor 2 civarı bidaha birde 5 te sonra 7-8 arası çok zor bir bebek değil Allahtan ama birkaç gündür derin uykuya dalamıyor birde Memede çok uzun süre kalıyor acıkınca azcık yavaş davransam acayip ağlıyor iyice obur oldu galiba. Acaba sütüm azmı geliyor diyorum ama ne zaman memeyi çeksem süt akıyor haftaya kontrolümüz var sorucam doktora bu meme düşkünlüğü ne olacak diye

Zeynepcm sanki Elif Nisayıda anlatmışsın o da aynı Ayşe Naz ablası gibi acıkınca biraz yavaş davransam ortalığı yıkıyor ve artık resmen keyif yaparak emiyor.eskiden 5dk.da emip karnını doyurup bırakıyordu şimdi en az yarım saat memede duruyor napcaz böyle bilmiyorum.

emme vaktimiz geldi ben kaçar Ayşe Naz ve anneannesi bir olup beni bilgisayardan uzaklaştırma peşindeler Ayşe Naz haklı ama aneannesi beni delirtecek yakında :)

özbek takma kafana canım.
once kesın olarak ne oldugu bellı olsun
daha 3 haftan var bence kg su normale doner

cernle konustum ıyıce ayılmıs
sesı cok ıyı gelıyodu maasallah
resımmatıcak bırazdan beklıyoruz bakalım

cosmomm hayırlı olsunnnn

zeynepcım anne kaynanan ıs basında yıne =)))

emme vaktimiz geldi ben kaçar Ayşe Naz ve anneannesi bir olup beni bilgisayardan uzaklaştırma peşindeler Ayşe Naz haklı ama aneannesi beni delirtecek yakında :)
gülegüle cnm ben de çıkayım benim kızda mıkırdanmaya başladı artık.ayşenazın şuanki resimlerinden gruba yollarmsn zeynp nasıl olmuşmerak ediyorum benim kızçe hergün değişiyor sanki.

Geri