2010 Haziran Anneleri

kimsecikler kalmamış..
ben de birazdan ağda kuaför hediye işlerimi halletmeye gidicem.hava da feci sıcak sokakta doğurmazsam iyidir hahaha neyseki kuaför cok yakın diğer işimi de taksi ile gidip halledicem..

kizlar bi ara dogum fotografcisi diyolardi haberiniz var mi ayarlayan oldu mu???

Benim kardeşimin bi arkadaşı vardı o çekti doğum fotolarını...Yakının olunca sokmuyorlarmış ameliyathaneye ama... Ben de çok düşündüm önceleri ama sonra çok istedim.. Tesadüf böyle bişey bulunca atladım hemen tabi.. Daha fotolar elime geçmedi ama bir tane ilk fotosu var ki iyiki çektirmişiz diyorum yani..

dae sen Ataberk i nasıl giydiriyorsun?? ben hala hastane çıkışlarını giydiriyorum ama sıcak mı oluyor anlamıyorum. kısa kollu giydirmeye de korkuyorum üşütecek diye.

Ben de dün çok sıcak diye çıkardım üstündekileri... Sıkılıyordur diye ama sanırım üşüdü akşam çok ağladı.. Karnı ağrıdı... Sonra ayaklarına sıcak su torbası koyduk uyudu çocuğum.. O yüzden şimdilik çok soymuyorum..

melusun oglu 3270kg 52 cm dogmuşş..
şimdi uyuyomustursuyu uyandıramamıslar.
melusta ogluda gayet ıyıymıs..
ancak ayılabıldım bıraz agrım var dedı..
ohh bı bebıkımız daha oldu..
resımı kendım cekıp atıcam azcık kendıme geleyım dedı. gruptan yollarım resmını geldıgınde..

hoşgeldin ALİ EMİR BEBEK..

Hoşgeldin ALİ EMİR BEBEK...
Geçmiş olsun Meluş... Gözünaydın...

selam kızlar nasılsınız Meloşumda kavuşmuş oğluna maşallah Ali Emire hoşgeldi sefalar getirdi.

şu anda Ayşe Nazı emziriyorum bir yandan size yazıyorum kızım birazdan koparacak mememi:(

selam kızlar
ancak eve geldim
doktor tekrar vajinal baktı başı kanadla değilmiş
bende suni sancı verilip suyum patlasa ve o sırada yürüyüş yapsam oturmazmı dedim
olabilir dedi
anladığım kadarıyla normal istiyorsun dedi
eğer bebeğim ve benim için herhangi bir risk yoksa normali denemek istiyorum dedim
tamam o zaman dedi yarın sabah 7 de gel dedi
yatışını yapalım
ben gelene kadar yani 9 a kadar lavman falan olursun dedi

bu arada vajinal muayeneden sonra hafif açık renkli bir kan geldi söyledim doktora olabilir dedi
hala kahverengi akıntım devam ediyor
muayeneylemi alakalı bilmiyorum ama hafif ağrım var
her ağrıdan sonra kahve rengi akıntı geliyor
dua edin kızlar bana hayırlısıyla kucağıma alırım inşallah

balım benimde geçen hafta kontrolde rahim ağzı kapalı dedi
bugün bişey demedi ama
karar senin canım
herkesin suni sancıya verdiği tepki farklı oluyor bazısının 2 -3 saatte güzelce açılması oluyor
bazısının 1 gün boyunca sürüyor
bu konularda biraz cesaretliyimdir o yüzden en azından denemek istedim ben
senin kendine güvenmenle alakalı birazda

Stellellam allah hayırlısını versin inşallah istediğin şekilde doğurursun. Dualarım seninle su gibi yolunda gitsin yarın herşey inşallah .
Balım sende bozma moralini bir anda değişebilir herşey bol bol yürümeye çalış

balım benimde geçen hafta kontrolde rahim ağzı kapalı dedi
bugün bişey demedi ama
karar senin canım
herkesin suni sancıya verdiği tepki farklı oluyor bazısının 2 -3 saatte güzelce açılması oluyor
bazısının 1 gün boyunca sürüyor
bu konularda biraz cesaretliyimdir o yüzden en azından denemek istedim ben
senin kendine güvenmenle alakalı birazda

peki bebeğin kaç kilo stella şimdi bana 3400 gibi ama dahada fazla olabilir dedi bazısına böyle diyorum 3700 oluyo dedi 3500 ü geçince zor olabiliyo dedi karar senin yine dedi. Bende dedim 40. haftada kakasını felan yapmasından korkuyorum dedim öyle şeyler düşünme dedi çok istisnai bi durum o dedi bebeğin hareketlerine dikkat et hep dedi böylede tedirgin oluyorum napıcağımı şaşırdım

Stellellam allah hayırlısını versin inşallah istediğin şekilde doğurursun. Dualarım seninle su gibi yolunda gitsin yarın herşey inşallah .
Balım sende bozma moralini bir anda değişebilir herşey bol bol yürümeye çalış

inşallah değişir ya dua edin ne olur sezeryan olmak istemiyorum en azından şimdilik haftaya cumaya kadar bekliym diyorum günüm o zaman doluyo

Geri