2010 Haziran Anneleri

cnm google grubumuz var bızım ordan maıllesıyoruz
kızlar yogunluktan gıremıyolar
onlara yapıcam bı guzellık dondurcem yuvaya:D
bızde ıyıyız ne olsun
oglusu uyuttum bı yandan yemek bı yandan net gıdıp gelıyorum
siz de ne var ne yok bakalım

püf kimseler yok derleşecek neyse sonra dertleşiriz zaten şimdi girdim ama çıkmam lazım görüşürüz kızlar

capaklanma bızde olmuyo
ara sıra oluyo
aslı yaramz kızın napıyo bakalımm=))
benım oglum sanırım buyuyo teyzelerı
uykuları bıraz da olsa duzene gırmeye basldı sankı bu hafta
aksam 10 gıbı yıkıyoruz
23.30 a kadar emıyo
o cıvarlarda uyuyo gece3.30-4.00 arası uyanıyo emısıyoruz sabah 7.30 gıbı tekrar uyanıyo emıp uyuyo 10.30 böle devam edıyo
yada banyodan sonra sabah 6-7 ye kadar uyanmıyo

aslı senın yuzustu yatırma taktıgın cok ısıme yaradı
oglumunda hsuna gıdıyo
hem mıkırdanınca sırtını pıspıslıyorum uykusuna devam edıyo
gecelrı degıl ama gunduzlerı yuzustu yatıyo hep
öle daha cabuk uyuyo hem

artık kızlar grupta yazısıyolar
topıce ugramıyolar
nan melus kapat grubu herkes donsun suraya
aaa yiteerrr yahuuu

yaramaz kızım doktora gitti 700 gr almış 3250 olmuş boyuda 53 cm olmuş. henüz yeni doğmuş bebe kıvamına geldi.

doktorun dediklerini anlatayım.
bebeğini her istediğinde emzireceksin onlar patron ne istiyorsa o olacak dedi.
işitme testi ve kalça ultrasonu çekmedi..3. ayda ultrason net çıkar o zaman gel dedi. eliyle kalçasına baktı ve şimdilik sorun yok dedi.
işitme içinse sese tepki veriyorsa gerek yok dedi.
3. aydan sonra rota virüsü aşısı var istersen yaptır dedi ama aucuk pahalı. 3 doz oluyomuş ve 115 tl. bebeği ölümcül ishalden koruyormuş.

kızlar bencede topiğe geri dönün yaaaa

şimdi dryla konuştum tobresed göz damlaını sabah öğle akaşam 1 er damla verdi cumaya geçmezse getirin dedi

eczaneyi aradım getirckler şimdi

canım ilacı ben kullandım 6 gün boyunca ilaç bittikten sonra tekrar etti ama eskisi kadar yoğun depil tabi doktor gözle burun arasına günde 40 kez yapılacak masaj verdi ona başladık.ilaç açıldıktan bir ay sonra kullanılamıyor dikkat et. grçmiş olsun

günaydın kızlar

ben çok fenayım akşam sapasağlam yattım gece 1 de titremeyle uyandım. bu sıcakta üzerime uzun kollu giyip birde üstümü sıkı sıkı örttüm. ateşim çıktı sanırım. parol aldım ama şimdide dayak yemiş gibiyim asyayı bile zor kaldırıp emziriyorum
şansıma kimse de yok evde. ne yapıcam bilmiyorum

aslıcım maasallah kuzunaa..
cokta gecmıs olsun bu arada..

o ıshal asısını bızım dr da anlattı ama ıkı kere pıyasadan toplatıldı vukuatlı bı ası dedı
ben kendı cocuklarıma yaptırmadım karar sneın dedı
bende dusunmuyorum yaptırmayı

şimdi geçmişi okudum aynı kaderi yaşamışız bende 22 sinde spinal sezeryan oldum kontrole diye cıktım evden 2 gün sonra kızımla döndüm eve kızımın suyu az olduğu için suni sancıyla başalatıldı doğumum sancılarda kızımın kalp atışı düştüğü için acil sezeryana alındım buğünümüz de cok şükür aramızda bir gün yinede son kimseye kaptırmadım :)

Geri