2012 de aşılama yaptıranlar buraya

KIZLARRRRRRRRRRRRRRR
HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.
DARISI BAŞINIZAAA RABBİM SİZEDE NASİP EDER İNŞALLAH.
:hayal::hayal::hayal::hayal::hayal::hayal::hayal:
secoşşş canımmm çok sevindim allaha şükür kavuştun bebeğine rabbim kucağına almayıda nasipetsin inşallah:) nasıl sevindim anlatamam umut oldun bana bende 5-6 gün sonra sonuç alıcam inşallah burda böyle haykırarak hamileyiiimmmm yazmak kısmet olur:)

Secoşummmmmm, canımmmmmm..ya çokkkkkkkkk sevindim, şu an nasıl heyecanlandım anlatamammm :)) Canım çok çok tebrik ediyorum.
Süper bir haber bu..Son zamanlarda aldığım en güzel haber :)
İnşallah bizde sırayla arkandan geliriz canım :)
YA nasıl bir duygu, senin şimdi için içine sığmıyordur :)
amin canım inşallah ardından bizde bugüzel haberi verebiliriz:)

Secoşummmmmm, canımmmmmm..ya çokkkkkkkkk sevindim, şu an nasıl heyecanlandım anlatamammm :)) Canım çok çok tebrik ediyorum.
Süper bir haber bu..Son zamanlarda aldığım en güzel haber :)
İnşallah bizde sırayla arkandan geliriz canım :)
YA nasıl bir duygu, senin şimdi için içine sığmıyordur :)

Canım zaten şoku atlatmam 3-4 saat sürdü. Hiç belirtim yoktu,umudumda, üstelik grip olmuştum. Telefon açtım hastaneye 90.26 dediklerinde bayılacaktım nerdeyseeee.Rabim en kısa zamanda sanada nasip etsin Menekşe Morummmm. Bu heycanı sende yaşa bitanemmm.Allahım tez zamanda bebişine kavuştursun seni. Sizin içinde dua ediyorum hep. Canımsınız kötü günlerimi sizinle atlattım ben.....Önümüzdeki ay aynı yazıyı sendende bekliyorum. Bu kez inanıyorum bana güzel haberler vereceksin canımcım.

secoşşş canımmm çok sevindim allaha şükür kavuştun bebeğine rabbim kucağına almayıda nasipetsin inşallah:) nasıl sevindim anlatamam umut oldun bana bende 5-6 gün sonra sonuç alıcam inşallah burda böyle haykırarak hamileyiiimmmm yazmak kısmet olur:)

amin canım inşallah ardından bizde bugüzel haberi verebiliriz:)

Dene defne en kısa zamanda sizdende duymak istiyorum bu güzel haberlerden. Nolur bize güzel haberlerle gel. Stres yapmai bol bol dua et. Benim umudum hiç yoktu ama oldu :))) Darısı bnaşınıza canımcım. Güzel temennilerin için sağol...

Canım zaten şoku atlatmam 3-4 saat sürdü. Hiç belirtim yoktu,umudumda, üstelik grip olmuştum. Telefon açtım hastaneye 90.26 dediklerinde bayılacaktım nerdeyseeee.Rabim en kısa zamanda sanada nasip etsin Menekşe Morummmm. Bu heycanı sende yaşa bitanemmm.Allahım tez zamanda bebişine kavuştursun seni. Sizin içinde dua ediyorum hep. Canımsınız kötü günlerimi sizinle atlattım ben.....Önümüzdeki ay aynı yazıyı sendende bekliyorum. Bu kez inanıyorum bana güzel haberler vereceksin canımcım.

Canımm, iyi dileklerin ve duaların için çok çok teşekkürler..İnan çok sevinçliyim senin adına..Eşime bu siteden ve sizlerden bahsediyordum, ona da verdim senin mutlu haberini, o da çok sevindi :) İlginç bir durum bu, birbirimizi tanımıyoruz ama birbirimiz için üzülüyoruz, seviniyoruz :)
Doktora ne zaman gideceksin cnm?

Secoşum yaa, sormayı unuttum..İkiz olma ihtimali var mııı?? Test sonucundan anlaşılabiliyor mu acaba?

Tatlım ben normalde Çarşamba Bahçeciye gidip kanb verecektim 14. gün olduğu için dayanamdım dün burda bi hastanede yaptırdım testimi.
Sonrasında doktorumla konuştum. Madem öyl eperşembe gel dedi hemdeğerin 2' ye katlanmışmı onada bakarız dedi güzelim.
Bu sonuçla kesin hamilesin. Ama yarın detaylı konuşalım bi kez daha kan ver demişti. Bende yarın sabah gidicem hastaneye tekrar.
İkizmi bilmiyorum ama şunubiğliyorum aşılama yapmadan önce doktorum bana 1 yumurtan çatlamış buda çoğul gebelik olayını ortadan kaldırır demişti.
Yarın geldikten sonra detaylı yazarım size... Bu arada Fulya Bahçeci Herkese Tavsiye edilir Menekşe Morum. Mükemmel bnir yer .çok sorunsuz bir aşılama geçirdim. Keşke ilk aşılamamı orda yaptırsaydım. Kısmet işte....
Sen ne durumdasın hiç soramadım heycandan kusura bakma canım.Darısı başınıza.Eşinede selamlar...

Canım arkadaşım ben sana demedimmi bu kez olacak:) coooooook sevindim çook mutlu oldum ınş bebişini biran önce kucağına alırsın ınş darısı bizim başımıza öpüyorum seni canım benim:nazar:

Kuzuuuuuu iki gündür seni ve menekşeyi bekledimmm. menekşe geldi:)))))))) seni bekliyorummm nerdesinn yaaaaa :)İyiki geldin.
Darısı başınıza Cemoşummmm. Bu mutluluğu sizde yaşayın inşallahhhhh.

Geri