2012 de aşılama yaptıranlar buraya

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında alamak tarafından paylaşıldı.

1. cemos.

cemos. New Member

Gökcemix aramıza hoşgeldin ben hiç ara vermeden aşılama yaptırdım senin aşılamanda hayırlı olsun inş olumlu sonuç alırsın.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

canım üzülme allah büyük ikincisi tutar inşallah

3. ebrar01

ebrar01 New Member

:6:Günaydın kızlar nasılsınız bakalım? menekşem sen bugün test yaptıracakmısın canım?

4. menekse mor

menekse mor New Member

Günaydın canım, evet bugün test yaptıracağım ama bir türlü kendimi hazırlayamadım test için :( Çok endişeliyim, stresliyim..Alacağım sonuçtan çok korkuyorum :(
    Bu arada az önce ilginç bişey oldu..Ben kafamda ne zaman test yaptırmaya gitsem diye kara kara düşünürken bizim işyerinden bir stajyer kız koşturarak yanıma geldi, sizi rüyamda gördüm, hamileydiniz dedi :) Kızın benim bebek istediğimden bile haberi yok..İçim bi tuhaf oldu :(
    Ya kızlar dua edin banaaa, korkuyorummm :(

supremem ve ECE ÖĞRETMEN bunu beğendi.
  5. ECE ÖĞRETMEN

ECE ÖĞRETMEN Eğitim ve Öğretim Editörü

Menekşemmmm hadi git artık..... nasıl sabrediyosunnnn. bize güzel haberler getir.Bende geçen hafta rüyamda ikiz bebek sahibi olduğumu görmüştüm :)))

2012 de aşılama yaptıranlar buraya konusuna benzer içeriklerimiz
  1. mayıs ayı aşılama yaptıranlar buraya..........

aşılama yaptıranlar aşılama yaptıran varmı asilama yaptiranlar 2010 yaptıranlar 2010 slm arkadaşlar sizlerde benim gibi mayıs ayının anne adaylarıysanız hadi listeye burada bilgilrimizi üzüntülerimizi sevinçlerimizi hamile haberlerini birlikte alalım
  2. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar mayıs 2011 aşılama yaptıranlar kimse varmı ???? 6 nisanda aşılama yaptırdım 28 nisan adet günümdü geçti hala adet olmadım çok mrk ediyorum...
  3. 2014 ocakta aşılama yaptıranlar buraya

Bu ay aşılama yaptranlar var mi?
  4. 2014 mart ayında aşılama yaptıranlar..buraya

slm arkadaslar ben 10 martta asılama yaptıracağım diğer asılama yaptıracaklarıda burada bekliyorum..
  5. aşılama yaptıranlar

kızlar aşılama yaptran var mı

Sayfayı Paylaş