2012 de aşılama yaptıranlar buraya

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında alamak tarafından paylaşıldı.

1. tuqba alkan

tuqba alkan Yeni Üye

kızlarr bugun 14. gunum yhaa mıgdem falan bulanıyor test yaptırsam mı kı acaba

2. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye

yaptır cnm yaaa çıkar varsa.inş hamişsindir cnm yaaa hayırlısı olsun

3. tuqba alkan

tuqba alkan Yeni Üye

ayy test yaptımmm canımmm yha ikinci cizgi silik cıktı sence hamılemıyımdır:))

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  4. tuqba alkan

tuqba alkan Yeni Üye

kızlarrr test yaptım ıkıncı cızgı sılık cıktı sizce hamılemıyımmm

5. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye

14. gün ve 2.ci çizgi silik bence kesin hamilesinnn cnm çünkü iğnenin etkisi geçmiştir.sende aşılama yaptırmıştın kaç yumurtan vardı bide sana verilen sperm sayısı kaçtıııı

meltem_elvin bunu beğendi.
  6. meltem_elvin

meltem_elvin Yeni Üye

canım inşş öyledir silik çıktığında genelde hamile oluyor çoook sevindim ben yapmadım hiç bir sey yarın test yaptıracağım hayırlısı ama eminolmak için yarın sende yaptır.inşşşş hayırlı haberler veririizzz.

7. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye

nasıl bişe yapmadın cnm anlamadımmm....kesinn vardır diyorumm ben...hemen haber ver yarınnnn

8. meltem_elvin

meltem_elvin Yeni Üye

tuğbayla aynı gün aşılama yaptırdık ben daha test falan yapmadım yarını bekliyorum canım.

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  9. tuqba alkan

tuqba alkan Yeni Üye

insaallah canımm yhaa yarın kan tahlılı yaptrcamm

10. tuqba alkan

tuqba alkan Yeni Üye

bılmıyorum kac yumurta oldugunu sormadım ama yüzde 34 du esımın sperm sayısı canımm ins tutmustur

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  11. meltem_elvin

meltem_elvin Yeni Üye

KIZLAR TEST YAPTIRDIM SAAT 2 DE ALACAĞIM SONUCU ÇOK HEYECANLIYIMM.....2 den sonra yazarım.....

12. meltem_elvin

meltem_elvin Yeni Üye

offfffffffff zaman geçmiyor kızlar........tuğba nerelerdesin sen naptın????????

13. meltem_elvin

meltem_elvin Yeni Üye

kızlar olmadı sonuç negatif daha adet olmadım ama hamile olsam kesin çıkardı.neyse hayırlısı olsun inşş diğer bekleyen arkadaşlarımızın olmuştur.

14. tuqba alkan

tuqba alkan Yeni Üye

kızlarrr hamıleyımm ben cok şükür rabbım olmayanlara versın ınsaallah soktayım suan valla esımde bende

rapunzelcan ve *LAVİNNYA* bunu beğendi.
  15. tuqba alkan

tuqba alkan Yeni Üye

canımm benım uzulme olacak ınsaallah senınde rabbım buyuk ben hamıleyım dun ıdrar yaptım sılık cıktı ıkıncı cızgı bende doktora gttm kan tahlılı yaptrdm hamılesın dedi Rabbim isteyen herkese versın ınsaallah

2012 de aşılama yaptıranlar buraya konusuna benzer içeriklerimiz
  1. mayıs ayı aşılama yaptıranlar buraya..........

aşılama yaptıranlar aşılama yaptıran varmı asilama yaptiranlar 2010 yaptıranlar 2010 slm arkadaşlar sizlerde benim gibi mayıs ayının anne adaylarıysanız hadi listeye burada bilgilrimizi üzüntülerimizi sevinçlerimizi hamile haberlerini birlikte alalım
  2. aşılama yaptıranlar varmı aramızda arkadaslar

aşılama yaptıranlar aşılama yaptıran varmı yaptıranlar 2010 yaptıranların yorumları 2011 suan sıte içindeysenız lutfen cvp yazın
  3. aşılama yaptıranlar burayaa...

aşılama yaptıranlar 2011 aşılama yaptıranlar 2011 de ramazanda yapanlar merhaba arkadaşlar aranızda aşılama yaptıran var mı varsa bu süreçte neler yaşadı? olumlu veya olumsuz sonuçları paylaşalım lütfen. ben ayın 23'ünde aşılama yaptırdım şimdi sonuçları bekliyorum:leylek
  4. nisan 2011de aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar 2011 nisan 2011 aşılama yaptıranlar tüp bebek merhaba ben 04/04/2011 itibariyle aşılama yaptırdım yeni aşılama yaptıranlar aşılamayla hamile kalanlar yaşadıklarınızı anlatırmısınz
  5. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar mayıs 2011 aşılama yaptıranlar kimse varmı ???? 6 nisanda aşılama yaptırdım 28 nisan adet günümdü geçti hala adet olmadım çok mrk ediyorum...
  6. 2014 ocakta aşılama yaptıranlar buraya

Bu ay aşılama yaptranlar var mi?
  7. 2014 mart ayında aşılama yaptıranlar..buraya

slm arkadaslar ben 10 martta asılama yaptıracağım diğer asılama yaptıracaklarıda burada bekliyorum..
  8. tüp bebek yaptıranlar veya düşünenler buraya

arkadaşlar ben 2 ay sonra tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.daha önce de 2 tüp bebek denemem oldu.ilkinde bebeğim tutundu 2 aylıkken düşük yaptım.ikincisinde tutmadı.üçüncü denememde daha dikkatli ve bilinçli olmak istiyorum. bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan faydalanmak istiyorum. bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum.birbirimize yardımcı olalım.
  9. aşılama yaptıranlar

kızlar aşılama yaptran var mı
  10. Asilama Yaptiranlar

Ben bu ay asilama yaptirdim 13 gunum idrar testi yapip sonucu ogrenenler acilll

Sayfayı Paylaş