2012 de aşılama yaptıranlar buraya

kızlar ben daha cuma gidecem dokror yumurta takibi yapıcak ve bu konuda hiçbir bir şey bilmiyorum toplamda kaç gün sürüyor acaba aşılama olayı:6:

yumurtalarının buyumesıne baglı muammacqm 10 gun falan surer buyuh ıhtımal snrasında catlatma ıgnesı ve 36 saat snra asılama ıns tutar senınkı bugun 8. gunum beklemek daha kötü hüsrana ugramakdan korkuyorum tutar ıns.

aymesev canım benim ben bugün doktora gttm bugün bile iğne vurdu cnm doktor.yarın akşam 5 gibi gidicem çatlatma iğnemi vurucak cumartesi de allahım izin verirse aşılama yapılcak...sen neler yaptın cnm

yumurtalarının buyumesıne baglı muammacqm 10 gun falan surer buyuh ıhtımal snrasında catlatma ıgnesı ve 36 saat snra asılama ıns tutar senınkı bugun 8. gunum beklemek daha kötü hüsrana ugramakdan korkuyorum tutar ıns.
çok sağal canım benim yumurtalarım büyümesinde sorun çıkmıyo genelde seninki de inşallah tutar ne zaman tahlil yacaksın?

canım benı yumurtalarım gec cevap verdı malesef o yuzden benım kı uzun surdu aslında bende bayramdan sonra ki gün yaptıracam inşaallah rabbım buyuk ıns tutmustur allahım herkese nasip etsın isteyen kımsenın kucagını bos bırakmasın...[/Q
tuğbacım benim adet olacakmışım gibi belirtilerim var çünkü adet olmadan bir kaç gün önce böyle az az ağrım olur bilirsin o ağrıyı galiba adet olacağıımm :(((( 22 sini beklememe gerek kalmaz ben kesin bayramda adet olacağımm.sende bir gelişme varmı canım.

Geri