2012 de aşılama yaptıranlar buraya

Gokcemixx, canımm çokk tebrik ederim..Allah tamamına erdirir inşallah.Canım hiç moralini bozma, gönlünü ferah tut..
Doğru zaman geldiyse bebeğin seninle kalacaktır..
Kontrollerini ihmal etme yeter..

cnm senınde hayırlı olsun cok sevındım senın adına ALLAH ısteyen herkese nasıp etsın cok guzel bı duygu bu ıns bebeklerımız hıc gıtmez bızden bzım gıbı zorluk cken herkese versın RABBIM nısan ayında hemen hemen hepımız olumsuz seyler yasamıstık sımdı aynı anda hamıs olmak ne guzel :))

gözünüz aydın hamile arkadaşlarım hep bir anda aynı mutluluğu yaşıyorsunuz ne mutlu sizlere Allah sağlıklı kucağınıza almak nasip etsin o kadar şanslısınız ki çok imreniyorum size
darısı bizim başımıza inş.
dualarınızı esirgemeyin nolur ben baya sıkıntılıyım sadece pco değil o ve başka şeylerde var o yüzden hayal gibi geliyo bana anne olmak...
ama rabbim istedikten sonra ol dedikten sonra sıkıntı engel kalmaz size de ol demiş olmuş hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin inş.sevgiler
cnm umudunu hıc kaybetme bende pkoluydum sımdı dusuk tehlıkem var ama umudumuzu hıcbır zaman yıtırmemelıyız bunu anladım dualarımız bızım gıbı olanlarla...

slm kader arkadaslarım ALLAHIMA BİNLERCE SÜKÜRLER OLSUN UZUN SUREN BEKLEYIS SONUNDA BUYUK BIR MUCIZEYLE SONUCLANDI :) nısan ayında asılama yaptırmıstım tutmamıstı cok uzulmustum hazıran ayında tekrar asılama kararı almıstık ancak bı turlu adet gorememıstım adetım 5 gun gecıktı dra gıttım bı umutla ne yazıkkı sonuc negatıftı... adet sokturucu ılac kullandım kızlar adetım yıne gelmedı cıldırıcaktım 10 gun oldu gelmedı gecen hafta dr a gıttım nıe gelmıyo dıe...ve sonuc 233,1 GEBESIN DEDI dunyalar benım oldu cok sukur Rabbım ısteyen bızım gıbı sıkıntı ceken herkeze versın yanlız sımdı bı sorunum var adet sokturucu dusuge sebeb olabılırmıs:,,( vajınadan jel kullanıyorum bıde progestan 200luk ılac alıyorum gunde 1 kez inş bı sorun olmaz benım durumum da olanınız varmı ...

Ay canım benim hayırlı uğurlu olsun vajinal jeli mutlaka aynı saatinde yapmayı unutma dr dedikleri dikkat et sakın stres yapma Allah yardım eder .

Suprememmm, canımmm..Siteye mutlu haber vermeye girdim ve birde ne göreyim..Sen de hamilesinnnn :)) Canımm çok çok tebrik ederim.Allah tamamına erdirir ve sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın inşallah.

Bende an itibariyle 5+2 haftalık hamileyim kızlarrr..:=)

Hem de onca uğraş ve çabadan sonra normal yolla oldu :) Allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın..Bu siteye ilk girdiğimde o kadar umutsuzdum ki şu ana inanamıyorum..Hepinize ayrı ayrı dua ediyorum canlar.İnşallah en kısa zamanda allah sizin de yüzünüzü güldürecek..Umudunuzu hiç kaybetmeyin..Asla pes etmeyin..
Bu süreç boyunca desteklerini esirgemeyen başta Secoş olmak üzere :) herkese çok çok teşekkür ediyorumm.

Hepinizi çok seviyorum.

Sevgiyle kalın..

Meneksemorum çok sevindim Allah tamamına erdirsin hayırlı uğurlu olsun..Allahım herkese bu duyguyu yaşatsın çok muhteşem birşey..
benimde 4 hafta 4 günlük oldu çok heyecanlıyım hala rüya gibi gerçek olduğuna inanmıyorum mide çok bulanıyor çok sık acıkmalarım oluyor artık katlanıcaz.

Meneksemorum çok sevindim Allah tamamına erdirsin hayırlı uğurlu olsun..Allahım herkese bu duyguyu yaşatsın çok muhteşem birşey..
benimde 4 hafta 4 günlük oldu çok heyecanlıyım hala rüya gibi gerçek olduğuna inanmıyorum mide çok bulanıyor çok sık acıkmalarım oluyor artık katlanıcaz.

Canım, aynen ben de hala inanamıyorum.O kadar uzun zaman bekleyince sanki hiç olmayacakmış gibi geliyordu..Şimdi dört gözle doktora gitmeyi bekliyorum.Doktorum haftaya Perşembe çağırdı :( Bunca zaman bekledikten sonra 1 hafta beklemek çok zor geliyor :(

Sevgili arkadaşlar; can-ı gönülden hepinizin bu mutluluğu yaşaması için dualar ediyorum.Umudunuzu kaybetmeyin..Ben 1,5 yıldır uğraşıyorum.Sayısız doktora gittim, onlarca test yaptırdım, 2 kere rahim filmi çektirdim, 1 kere aşılama yaptırdım..Artık son çare tüp bebek derken bir anda kendiliğinden oluverdi..
Böyle yazıları daha önce çok okumuştum, şu kadar zaman bekledik, aşılama, tüp bebek vs..denedik sonra normal yolla oldu diye..Ama bana hayal gibi geliyordu ve şimdi aynı şeyi ben yaşıyorum.Ve kimbilir yarın da siz yaşayacaksınız.
Allahım isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah..

Ay canım benim hayırlı uğurlu olsun vajinal jeli mutlaka aynı saatinde yapmayı unutma dr dedikleri dikkat et sakın stres yapma Allah yardım eder .
cnm cok saol senınde hayırlı olsun ALLAHIM tamamına erdırsın hepımızın bebıslerı bıranonce buyusun Allahım kucagımıza versın de bu forumlarda onlardan bahsedelım ıns:) bana kan sulandırıcı vajınal jel verdı bıde progestan ılac verdı sımdı 2 hafta beklıycem ama o kadar sabrsızım kı anlatamam:) bıde bısı sorcam 5+2 yazmısya mormenekse onu nası hesaplıyoruz bana 5 hafta dedı doktorum

cnm cok saol senınde hayırlı olsun ALLAHIM tamamına erdırsın hepımızın bebıslerı bıranonce buyusun Allahım kucagımıza versın de bu forumlarda onlardan bahsedelım ıns:) bana kan sulandırıcı vajınal jel verdı bıde progestan ılac verdı sımdı 2 hafta beklıycem ama o kadar sabrsızım kı anlatamam:) bıde bısı sorcam 5+2 yazmısya mormenekse onu nası hesaplıyoruz bana 5 hafta dedı doktorum

Gokcemixx canım, ben henüz doktora gitmedim..O yüzden en doğrusunu doktor söyleyecek ama son adet tarihime göre hesapladım.
Son adet tarihim 27 Mayıs..Bugün itibariyle de 5 hafta 3 günlük oluyor..Ama gerçekte ne kadar onu bilmiyorum cnm..
Doktor muayenesinde anlaşılacak..Doktor da 12 Temmuz da çağırdı..Nasıl geçicek zaman bilemiyorum :( Endişeliyim biraz da..İnşallah bebişlerimiz bırakmaz bizi..

suzisuzan

kızlar ben üye oldum, eşim 4 buçuk ay önce spermiogram testi yaptı ve değerler olması gerekenin çooook çok altında çıktı sperm sayısı 19milyondu hatta ileri hareketli sperm sayısı 0 çıktı, vve ürolog bir hap verdi quenzim diye ve istanbul eminönünde baharatçılar çarşısından bi macun aldık 3 ay boyunca kullandı 3 ay bitince bıraktı bırakalı 1buçuk ay oluyor, 21 haziranda aşılama yapıldı bana ve sizce sperm sayısı kaaçççç??? hareketli sperm sayısı %97 ye çıkmış, ve sperm saayısı 90 milyon olmus, şok olduk ve buradan herkese söylüyorum gidin alın dediklerimi, artık bebek olmasınıda geçtim eşimin kendine olan güveni yerine geldi, aşılama yaptıralı 2 gün oldu bekliyoruz bakalım ne olacak allah herkese nasip etsin,

merhaba formu uzun süredir takip edıyorum ve eşiminde sizin eşinizle sorunu hemen hemen aynı hapı kullandı 3ay sonra degerlerde cok artıs olmadı rıca etsem bu aktarın numarasını yada adını ulasabılecegımız adresını tam olarak verebılırmısınız bu macunun bı adı varmı yoksa kendılerımı hazırlıyor verecegınız bılgıler ıcın şimdiden tesekkur edrım.

Gokcemixx canım, ben henüz doktora gitmedim..O yüzden en doğrusunu doktor söyleyecek ama son adet tarihime göre hesapladım.
Son adet tarihim 27 Mayıs..Bugün itibariyle de 5 hafta 3 günlük oluyor..Ama gerçekte ne kadar onu bilmiyorum cnm..
Doktor muayenesinde anlaşılacak..Doktor da 12 Temmuz da çağırdı..Nasıl geçicek zaman bilemiyorum :( Endişeliyim biraz da..İnşallah bebişlerimiz bırakmaz bizi..

anladım cnm benımde son adet tarıhım 8 mayıstı 5 haftalık hamılesın dedı 3 hafta once dollenme olmus dedı zaten 5 gun gecıkmıstı sonuc negatıftı sonradan cıktı bebısım bu durumda ben hıc bısı anlamadım cnm ya nası olcak :)aynı endıse bende de var korkular var RABBIM verıcek ıns..su mubarek gunde hepımız bırbırımıze dua edelım cnm KANDILINIZ MUBAREK OLSUN

Geri